PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 804
oceny
7,1 10 1 194804
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Czy mało było ludziom afery nt. 0-wego numeru Machiny??? Osobiście mam nadzieję,że film okaże się klapą, a "pan twórca" dostrzeże choć odrobinę pokory w sobie... Szkoda, bo lubię Marka Kondrata. Przykro mi,że zgodził się pokazać swoją twarz na plakacie w taki sposób:-(((((!!! Oj, nie przysporzy mu to fanów, oj nie!!!!

skrawek24

o co ci chodzi chłopek ten plakat wyraża całom metafore filmu ,jak nie wiesz o co chodzi w tym filmi to sobie przeczytaj opis , a co do filmu to nie sądze że będzie to klapa bo "dzień świra" sie podobał ,i wróże mu duże zainteresopwanie ludzi którzy wiedzą co to dobre kino!!! nie wiem może ty nie należysz do takich osób!

ocenił(a) film na 8
dYDelf

Do prawdy cale oburzenie tym plakatem to jedna wielka kpina...

ocenił(a) film na 8
grzechu_

Uważam że naiwedzone dewoty nie powinny wypowiadać się na temat tego filmu ;)

skrawek24

Naprawdę... żal mi Ciebie i Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 4
skrawek24

Znalazł sie kolejny obrońca morlaności.

Tak mówią tylko terciarki i dewoty :)

Większoś współczesnych konfliktów zbrojnych jest wywoływana ptrzez religię i prze takich głópków jak ty. Przez ludzi którzy nie mają dystansu do religii i wszystko przyjmuja dosłownie.

Znając życie to twoim idolem są Roman Giertych i Ojciec Rydzyk !!
Pewnie tez codziennie słuchasz Radia Maria i oglądasz TV Trwam :)

Jesli tak to gratuluję wybou :) leć do kościoła i daj ze stówe na tace może ksiądz kupi sobie nowego mercedesa




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones