PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231725}
7,1 194 833
oceny
7,1 10 1 194833
7,5 35
ocen krytyków
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
powrót do forum filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Wtajemniczeni w problem alkoholizmu odbiorą go znacznie lepiej niż ci którzy go nie doświadczyli. Momentami wydawało mi się że to film o mnie i o moim ojcu, dlatego mocne 8/10 może kiedyś zmienię na 9 co jest prawdopodobne bo film zyskuje z każdym ponownym obejrzeniem. Moim zdaniem Koterski to jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów szkoda że najlepsze filmy ma już za sobą.

ocenił(a) film na 9
Danas_fw

Obawiam się że masz rację. Oglądając też miałem podobne przemyślenia. Niestety z filmu najwięcej wyniosą osoby które mają podobną historię za sobą.

ocenił(a) film na 8
brainstorm_3

Stety Niestety, ten film powinni pokazywac w klinikach dla własnie uzaleznionych, wstrząsa i pozwala wyciągnąc wnioski. Mocne 8/10

Danas_fw

Nie pochodzę z rodziny alkoholowej, a mnie też poruszył do głębi - myślę, że minimum empatii wystarczy.

ocenił(a) film na 7
Danas_fw

zgadzam się w 100%. Ten film boli...(wiadomo kogo najbardziej) dlatego jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10
Danas_fw

no to nie ogladałeś Baby są jakieś inne.

ocenił(a) film na 8
Danas_fw

Też tak uważam, mocny, dobry film. Robi niesamowite wrażenie i nie pozostawia obojętnym.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Dobry, i ten czarny humor ;D wyszedł rewelacyjnie ...

ocenił(a) film na 6
Danas_fw

Film rzeczywiście mocny – ale powiem szczerze, że po obejrzeniu „Dnia Świra” który był rewelacyjny, spodziewałem się czegoś innego. Mam trochę mieszane uczucia, co do tego filmu – podzieliłbym go na dwie części: pierwsza to ta, w której Adasia gra A. Chyra a druga ta z M. Kondradem. Osobiście pierwsza połowa była dla mnie słaba i nudna do tego stopnia, że nie dało się tego oglądać, natomiast druga sto razy lepsza i ciekawsza. Stąd moja ocena 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones