PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 493
oceny
6,5 10 1 31493
5,6 25
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Spacey odsunięty od filmu.... to czysty absurd... za takie zachowanie studia i reżysera film zasługuje na 1 !!!

Nina281

Dość osób się przejęło w komentarzach...

Astrox

Dyskutują o filmie, nie o Twojej ocenie, troszkę skromności:-)

Nina281

Jakiej "mojej" ocenie? Dobrze się czujesz? Dyskutują o poście kolegi do którego się odnosisz, ergo jego ocena mniej lub bardziej ich obchodzi. Idź błądzić we mgle gdzieś indziej.

ocenił(a) film na 5
syc

Spacey z tą toną sztucznego plastiku i silikonu na twarzy wyglądał po prostu śmiesznie i karykaturalnie. Plummer prezentuje się na ekranie znacznie lepiej i naturalniej. Talent Kevina jest niepodważalny, ale w tym wypadku jego podmiana wyjdzie filmowi na lepsze. Przynajmniej moim zdaniem.

tomb2525

W 100% się zgadzam. Na trailerze wygląda jak napuchnięta, pozbawiona mimiki kukła.

tomb2525

dokładnie:)

syc

Bez obejrzenia? Typowe zagranie rozkapryszonego bachora.

ocenił(a) film na 1
syc

Też dam bez oglądania 1/10. Jakieś resztki przyzwoitości trzeba mieć. Ciekawi mnie, ile milionów wydali producenci tego filmu, żeby przekupić te wszystkie panienki, które obmacywali, by one nie szły do prasy.

użytkownik usunięty
Roy_v_beck

"Jakieś resztki przyzwoitości trzeba mieć."

Aha.

użytkownik usunięty
syc

Trzeba się liczyć z tym, że takie filmy produkuje się dla ludzi więc obawa przed linczem publicznym jest nieopłacalna. A nawet jeśli jego angaż miałby być objawem tolerancji to potępienie jego zachowania musi mieć ujście publiczne ;)

syc

Wczoraj przed "Grą o wszystko" pokazywali zwiastun WPŚ z KEVINEM SPACEY ! :o Czyli że jest szansa że w europejskich czy polskich kinach będziemy mieć pierwotną wersję?? :D Czy to tylko niedopatrzenie...

ocenił(a) film na 6
syc

Najbardziej idiotyczny komentarz jaki widziałem od dawna.
"Film zasługuje na 1 chociaż go nie widziałem ale nie gra tam mój ulubiony aktor a miał grać"
Czysty absurd.

ocenił(a) film na 1
gacek776

A teraz, po 6 latach, gdy Spacey został oczyszczony ze wszystkich zarzutów rozumiesz już, że autor słusznie protestował przeciwko wyrzuceniu z pracy niewinnej osoby?Rozumiesz już, czemu oskarżenia nie powinny wpływać na karierę? Rozumiesz już czym jest domniemanie niewinności?

ocenił(a) film na 8
syc

Naprawdę? Naprawdę?! Zwiastun prawdę mówi, po tym filmie Ridley Scott przejdzie do historii kina...

ocenił(a) film na 7
syc

Jeśli dla Ciebie polityczną poprawnością jest zwalczanie przestępczości seksualnej i ostracyzm wobec ludzi się jej dopuszczających to serdecznie Ci gratuluję. Film powinien dostać taka ocenę na jaka zasługuje. Zresztą w pierwszej dobie pewnie sporo pieniaczy mu ją zaniżyło. Ale poczekamy parę dni i ocena się unormuje bo hejterzy to jednak plankton a film oceniają normalni widzowie a nie tylko zaangażowani politycznie frustraci.

ocenił(a) film na 1
Eddy

"Jeśli dla Ciebie polityczną poprawnością jest zwalczanie przestępczości seksualnej i ostracyzm wobec ludzi się jej dopuszczających to serdecznie Ci gratuluję. F"

Ale musi być Ci teraz łyso xD
"W październiku 2022 roku aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów wystosowanych przez Rappa [... ] 26 lipca 2023 został przez sąd uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów."

ocenił(a) film na 8
syc

Głupotą jest ocenianie filmu w ten sposób.

ocenił(a) film na 1
mariuszym11

Wyrzucenie z pracy niewinnego człowieka powinno wiązać się z krytyką.

syc

Dla mnie K . S zawsze zostanie jednym z najlepszych zyjacych aktorow chocby nie wiem co k.u.wa zrobil .

maciekb80

nawet jakby ci dziecko zgwalcił?

mariusz12_fw

Wtedy bylby jednym z najlepszych aktotow swojego pokolenia skazanym na dozywocie . Talentu i oscarow sad mu k.rwa nie odbierze . Troche obiektywnego myslenia .

maciekb80

ja ci pisze o gwalcie na dziecku a Ty mi odpowiadasz ze koles dostal oskara ,rece opadaja

mariusz12_fw

Bo to takie gadanie na sucho .

ocenił(a) film na 1
mariusz12_fw

"nawet jakby ci dziecko zgwalcił?"
Łyso Ci teraz Mariuszku?

syc

Plummer w tej roli jest lepszym wyborem niż byłby Spacey. Ten drugi grał w tylu filmach o władzy i pieniądzach, że efekt byłby jak z Karolakiem czy paroma innymi aktorami z naszego podwórka - gdzie nie włączysz to oni są i grają tak samo..... A Plummer był świeży.... Mimo 90ki prawie

ocenił(a) film na 7
syc

Nie wnikam w historię, kulisy powstawania filmu i dobór obsady. Musze jednak przyznać, a przed chwilą wróciłem z kina, że Plummer dał radę. Stworzył wyrazistą postać, mocny charakter i pokazał tę niesamowitą ekstrawagancję cechującą ludzi o takim majątku. Jeśli miałbym wymienić plusy filmu, to rola Plummera jak najbardziej na tak. Tym większe uznania dla niego jeżeli zagrał ją z marszu. Osobiście nie mam nic do Kevina, dla mnie jest wybitnym aktorem, który może być uznany za autorytet aktorski. Wiele razy zachwycałem się jego rolami, natomiast akurat ten film na tej zamianie nic nie stracił, a pewnie wiele ludzi zgodzi się ze mną, że wręcz zyskał.

ocenił(a) film na 9
syc

plummer jest o niebo lepszy niz spicey, ktory wiekiem nie pasowal od poczatku do roli ( makeup byl sredniej wizaualnej jakosci) ty dajesz 1 ja daje 10 - odchaczyl wszystkie punkty jak dla mnie za poprawny film i rola Michelle swietna ;p

ocenił(a) film na 9
syc

Nie da rady. Film jest świetny.
https://www.youtube.com/watch?v=RBxK3CcOQD8

ocenił(a) film na 7
syc

syc.. no to dałeś do pieca.. Sony miało wyjść na prostą, ale po Twojej jedynce wszystko runęło w gruzach, więcej takich akcji Mistrzu, w końcu według Ciebie pedofil też człowiek niech zarabia miliony dostaje nominacje, oskary bo Ciebie nie interesuje jego życie prywatne..

dobrze zrozumiałem?

ocenił(a) film na 7
syc

Oczywiście masz prawo wyrazić swoją pogardę dla tego kręgu hipokrytów, ale proszę jednak nie zaniżać średniej filmu takimi manifestami. Ta strona sluży do oceniania filmów, a nie zachowań studia, reżysera itd...

ocenił(a) film na 10
syc

Spacey nie dorównuje Plummerowi bardzo dobry fim

ocenił(a) film na 5
syc

Dzisiaj obejrzałem film. Mankamentów ma sporo, niemniej nie należy do nich brak Spaceya. Jak podejrzewałem, odsunięcie go od produkcji i zastąpienia świetnym Plummerem to najlepsza decyzja jaką Scott mógł podjąć.

ocenił(a) film na 5
tomb2525

Dołączam. W ocenie także 5/10 !!!

syc

Absurd i bezprawie to pozwalanie celebrytom/politykom na wykorzystywanie pozycji do uprawiania różnych zwyrodnień aż po pedofilię i satanizm. Może prawdziwi aktorzy/aktorki nigdy nie dostali szansy, bo nie chcieli puszczać się z hollywoodzkimi wieprzami jak spejsi?

ocenił(a) film na 1
Coacoochee

"W październiku 2022 roku aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów wystosowanych przez Rappa [... ] 26 lipca 2023 został przez sąd uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów."
Łyso Ci teraz? Rozumiesz już, czemu oskarżenia nie powinny wpływać na karierę? Rozumiesz już czym jest domniemanie niewinności?

ocenił(a) film na 8
syc

Bez sens oceniać film na złość

ocenił(a) film na 8
syc

głupi

ocenił(a) film na 7
syc

Twórco tego wątku - moim zdaniem tu powinniśmy oceniać film a nie zachowanie studia..
raczej po to jest ten portal.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
syc

Oceniać film wyłącznie ze względu na decyzje personalne?
Może lepiej wrócić do piaskownicy...

ocenił(a) film na 8
syc

Obejrzyj zanim dasz 1 bo bez Spaceya film wyszedł tak samo dobrze. Tu się wystawia oceny za filmy nie za aktorów którzy nie zagrali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones