PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 729
ocen
6,6 10 1 108729
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

10/10 najlepszy ;)

ocenił(a) film na 10

Mam bardzo dobre wspomnienia z tego filmu!!:)
Nawet jak sie zaczyna ta smieszna piosenka:) Film swietny, rozwalil na kawalki :)
Znacie jakies podobne przypadki takich polewkowych filmow?:)

ocenił(a) film na 9
paati924

Obejrzyj sobie zanim odejdą wody :)

ocenił(a) film na 10
adorixon

Ogladalam:) BYlam w kinie;) Smieszne, ale nie az tak;P

ocenił(a) film na 7
paati924

Obydwie części Hangover czyli po naszemu Kac Vegas jedne z nielicznych komedii,obecnie które nie idą wzorem American Pie czy Strasznych filmów stawiając na debilizm i miejscami zamiast rozsmieszać to zenują. Waracając do wyscigu Szczurów najbardziej lubię scene gdy Cuba Gooding Jr rozmawia z kierowcą autobusu o porodzie :D Jest to najlepszy gag w filmie chyba ale ogólnie całość daje rade. Jednak 10 to zdecydowanie za dużo jak na ten film.Sądze że 7/10 jest jak najbardziej rozsądną oceną

FeRu89

No nie wiem. Ja także dam 10/10, mam sentyment do tego filmu i pamiętam go z młodych lat. Nie mogę, dosłownie nie mogę wystawić niższej oceny.

ocenił(a) film na 10
FeRu89

Kav Vegas byl smieszne, ale porownywac do american pie to niedorzeczne bo to inna tematyka ameriacan pie jest nastawiony na seks. Nie wszystkie filmy musze miec glebokie pprzeslanie, sa filmy ktore zwyczajnie musze rozsmieszac;) Wiec takie typu filmy sa tez potrzebne, a jesli ktos nie ogarnia takiego humoru bo dla niego sa zbyt glupie to juz trudnpo;) Trzeba miec poczucie humoru;P

adorixon

Zanim odejdą wody to po pierwsze, nowszy film a po drugie, zniechęca mnie do jego obejrzenia ta ciągła reklama z muzyką Pink Floyd w tle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones