PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 704
oceny
6,6 10 1 108704
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

K

ocenił(a) film na 10

Musiałem być cholernie młody i jeszcze głupszy, kiedy oglądałem to poprzednim razem, skoro
wystawiłem ocenę równą jedynie 8/10. Przecież ten film to arcydzieło, zarówno w zakresie
komediowym, jak i fabularnym, tak pomysłowej komedii nie widziałem od czasu Forresta Gumpa.

Z tego powodu rzecz jasna max, a przy okazji, jest pytanko. Oglądałem kiedyś podobny film, też
chyba o wyścigu, z którego pamiętam tyle, że jacyś kolesie ukryli się w akwenie na pokładzie
jakiegoś nowoczesnego wozu i wypuścili na powierzchnię plamę oleju...

Komuś to coś mówi?

ocenił(a) film na 9
Kadente

Wyścig Armatniej Kuli 2:
www.filmweb.pl/film/Wyścig+Armatniej+Kuli+II-1984-36836
Poznałem, gdyż tych kolesi grali: Richard Kiel, filmowe Szczęki z dwóch filmów o przygodach Jamesa Bonda i wówczas mało popularny w Ameryce Jackie Chan.

ocenił(a) film na 9
Kadente

Potwierdzam, to komedia przez wielkie "K", niektóre gagi zwalały z nóg (a dokładniej: z fotela :)

Kadente

Rzekłbym raczej ,że już wtedy byłeś zbyt łaskawy wystawiając tak wysoką ocenę. Obecnie najwidoczniej nastąpił regres w zakresie głupoty ,skoro takiemu średniakowi emanującemu nieco prymitywnym i mało wyszukanym humorem ,dałeś 10 :)

ocenił(a) film na 10
Kadente

Mam bardzo podobne odczucia, im częściej wracam do tego filmu, tym bardziej mnie zachwyca, szczególnie - scenariusz, któremu z ręką na sercu sama dałabym Oskara! Śmiech wywołują u mnie nawet wspomnienia pewnych scen i części fabuły. Pomysł znakomity! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones