PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 737
ocen
6,6 10 1 108737
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

Ten film ma wiele fajowych tekstów i scen. Mój ulubiony to np.
"trzeba
było
kupić
Wiewiórkę"

ocenił(a) film na 5
HollyShort

wiesz co z calym szacunkiem ale ten tekst byl najgorszy z calego filmu, wogole niesmieszny i zalosny a Łupi Goldberg to najgorszy typ tego filmu.!

minowy

Film był super! Wiewióra wymiata! Jak zabrałem kasetę z filmem do szkoły i oglądaliśmy na lekcjach to z tego chyba najbardziej się brechtali :P

ocenił(a) film na 10
minowy

Drogi minowy!
"Trzeba było kupić wiewiórkę"... i basta! hehehehe

minowy

debil jesteś

qwerty_147

do minowego to było :)

I macie racje, gość nie kupił wiewiórki i gada głupoty. A WHOOPI Goldberd to świetna aktorka! Jak większość w tym filmie.

użytkownik usunięty
HollyShort

Ja lubię:
* -"Lucy Twoja fryzura!"
-"Dziękuję"
-"Nie, pali się!!"
* "Jest w fazie świstaka"
nie mogę sobie nic więcej narazie przypomnieć, a ze scen:
* muzeum Klausa Barbie'ego
* cały gag z autem Hitlera i spotkaniem weteranów II WŚ
* autokar
* helikopter
itp wogóle cały film jest świetny, poprostu wymiata pod względem komedii

ocenił(a) film na 10
HollyShort

Moim zdaniem, najlepsze jest to:
Amy Smart: oł oł
Breckin Meyer: nie ołoł, napraw ołoł:D

Ogólnie to mój najlepszy tekst z filmów. Baardzo podobał mi się Klaus Barbie:)) Film najlepszy!!

Pawelek

praktycznie podobała mi się cała rola whoopi goldberg jednak z tekstów...będę musiał się zastanowić...

Nie jesteśmy Wariatkami(...)Każ mu Otwierać Albo zgniotę jak Karalucha!!!

Goku

muzeum barbie;)trzeba było kupić wiewiórke...przez przypadek przełączyłam na puls, a tam akurat wyścig szczurów

ocenił(a) film na 10
HollyShort

moim ulubionym tekstem było:
trzeba było kupić Wiewiórkę", ten zakład z ta prostytutką (alcaprim) :D,gag jak wylądowali na zjeździe weteranów drugiej wojny swiatowej,muzeum klausa barbiego, jak owen (gooding.jr) wciskał te kity temu kierowcy autokaru że mu żona rodzi :D,scena z helikopterem jak any potraktowała sowojego chlopaka :). Troche tego jest :)."3 rzesza na parkingu nie dobrze nie dobrze"

bunior

a no i ja zapomniałem o:
-Kochanie zepsułas telefon
-Nic nie szkodzi mam zapasowe ;P
Ale Ten film praktycznie każdy tekst ma dobry......................... .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. ....................

ocenił(a) film na 8
Goku

moje ulubione sceny to te z Enrico Polini :) co za piękny pokój! widzieliście ten pokój? o! mini kutasiki! :) a jak wskoczył do tego pociągu! ;)

ocenił(a) film na 7
Zazu

Mnie najbardziej podobały się teksty i gagi Jona Lovitza (Klaus Barbie, samochód Hitlera i spotkanie z weteranami :) Poza tym fjane było jak jechali z tym sercem hehe "Musimy znaleźć włóczęgę i go zabić, tylko gdzie jest włóczęga" hehe Ci co widzieli wiedzą o co chodzi

Zeke

Mnie spotkanie z weteranami rozśmieszyło do łez :-D

HollyShort

Moja ulubiona scena to jak ta rodzinka jedzie autem hitlera i mówi....ładna lesbijka...bestyjka:P
A potem wjeżdzają na zlot weteranów wojennych...:D
Wymiata!!

ocenił(a) film na 10
Matt_19_

Dobre był też tekst z bunkrem i ponownym zaludnieniem ziemi:D

ocenił(a) film na 10
Matt_19_

Dobry był też tekst z bunkrem i ponownym zaludnieniem ziemi:D

ocenił(a) film na 8
HollyShort

Mam kilka ulubionych scen, jak Jon Lovitz mówił na zjeździe weteranów wojny, wyglądało to jakby przemawiał Hitler. Ci bracia byli też świetni, jak rozwalili wieże, czy jak chcieli odyzkac kluczyk. Szczerzę mówiąc bardzo lubię jak ten Blaine krzyczał tak bo babsku. ;-)

ocenił(a) film na 5
Anda00

Mi sie najbardziej podobał Gooding Jr (zresztą on mi się zawsze i wszędzie podoba :)
i ta scena w łazience:
-I daj mi jeszcze czapkę!
-Czapkę? Po co ci?
-Na jej...WAGINĘ! (Boże, on tak to powiedział, że myślałam, że umrę ze śmiechu :D)

no i z tą Barbi;) też było niezłe(szczególnie potem na zlocie weteranów)

z kolei wątek z wiewiórką niespecjalnie mnie rozbawił,ale ucieszyłam się, gdy zobaczyłam Kate Bates :)

nonetheless

Zgadzam się-scena w łazience wymiata!! Najlepszy tekst w filmie, to właśnie o WAGINIE-no rewelacja. Puszczałem ten fragment w kółko :)

nonetheless

Scena z Gooding Jr byla porazajaca. Rekord swiata. Pelna dynamizmu i swietnych gagow jak i zreszta caly film.

ocenił(a) film na 4
HollyShort

mi się podobało w ogóle wszytko i fajne jeszcze było jak jaś fasola mówił
- mini kutasiki
- serdelki koktajlowe
:)

HollyShort

wszystkie te teksty są świetne. nikt nie wspomniał jeszcze o tej biednej latającej krowie i całej akcji z balonem. Wyłam ze śmiechu! :D

emeela

moje ulubione to wszystkie w/w teksty i sceny i jeszcze jedna: kiedy na samym początku wszyscy stoją przed winda i udają, że wyścig ich nie interesuje, a potem ...."Who let the dogs out"!! od tego momentu zaczyna się film! I jeszcze ta muuzyczka "w grocie króla gór" gdy bracia utknęłi na lotnisku na tej antenie, radarze, nie wiem co to było... Cały film jest The best!! :P

ocenił(a) film na 6
emeela

Akcja z krową jest the best XD Jak się oblewali ŚWIEŻUTKIM mleczkiem...
Myślałam, że się uduszę ze śmiechu:DDD

ocenił(a) film na 10
HollyShort

Film w każdej scenie ma jakieś legendarne teksty :) ja wyłam na wszytskim związanym z Hitlerem xD czysta poezja ;p

ocenił(a) film na 9
HollyShort

Bezsprzecznie pierwsze miejsce wśród moich ulubionych scen zajmuje Gniew Dziewczyny :). W helikopterze. Myślałem, że umrę ze śmiechu, zwłaszcza gdy widziałem te "szatańskie" wyrazy twarzy aktorki.

Poza tym jest jeszcze muzeum Barbie, scenka z Hitlerem, numer Enrica Pollini z sercem, autokar z wariatkowa, akcja z radarem na lotnisku...

Dobiło mnie też zachowanie Randy'ego, kiedy go z rodzinką zatrzymała policja. Pyta gliniarza nonszalanckim tonem "jak szybko jechałem?", i... zaczyna udawać, że jest pedałem...

ocenił(a) film na 8
HollyShort

... motyw z sercem... cały, de best... poza tym ten duet jest jednym z lepszych jaki widziałem :):)

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

Wiele ich jest. Dla przykładu mogę podac : gag z prosba "fanki" "I love Lucy" o zatrzymanie autokaru z powodu checi skorzystania z toalety ; rozwalenie stacji napraw przez duet matka-córka pojazdem "Błyskawica-2"

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

Albo jak ten organizator robił prywatne zakłady o pieniądze z tymi jego kumplami np. jak lecieli samolotem i pilotował go jakiś amator i ten organizator sie pyta: "Kto na niego obstawiał ?" i jakiś facet mówi "Ja" i wszyscy mu biją brawo i są zadowoleni :)

ocenił(a) film na 10
Axel

Do Axel : to raczej chodziło o to kto pierwszy zwymiotuje a pilotował wyszkolony pilot jednak specjalnie wywoływał turbulencje czy cos tam:D
ale zakłady StClaire'a wymataja :D jak te pokojówki wisiały na karniszu :D

ale i tak.. wagina jest przeboska xDDDDD
z resztą film znam juz niemal na pamięć i ni cholery... nie widzę tam Deana Caina.. moze mi ktoś powiedziec gdzie się tam pojawia?:D

ocenił(a) film na 9
marjou

Pytałaś gdzie był Dean Cain?
To był chłopak tej od helikopetra. Ten w basenie z byłą.

A co do filmu. Oby takich więcej, bo tam każda scena była wesoła.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Axel

według mnie, to oni się założyli, kto się pierwszy porzyga. bo potem dziękują pilotowi za pomoc (za symulowanie turbulencji)

HollyShort

najfajniejsze sceny to z weteranami i jak te dwie laski ukradly ta rakiete i takie zamulone wsiadly do autobusu dla chorych psychicznie i mowia "jechalysmy samolotem rakieta":) a pielegniarka "tak tak dzis na obiad vedzie makaron" ...ta scena mnie rozwalila. a ztekstow to "mini kutasiki":D

Lisa__Rowe

Wyścig szczurów to jedna z moich ulubionych komedii. Nie będę tutaj pisał o ulubionych scenach, bo było ich pełno :)
Chociaż najbardziej pękałem ze śmiechu podczas sceny z autem Hitlera.
"Miła lesbijka,yyy bestyjka xD"

ocenił(a) film na 10
KontoNieAktywne

Ta panika jak uciekali z auta przed MonsterTrakiem :]
"Jest w fazie świstaka" :D
"Mam go- jest taki twardy"
i wiele wiele innych :]

Ci miliarderzy fajne zakłądy robili :)

ocenił(a) film na 7
Fisher_7

Zjazd weteranów drugiej wojny światowej:)
Scena z helikopterem:)
I scena, w której mechanik ma załatać chłodnicę
-"Ale czym?
-Mieszanką piasku i lepiku do opon.
-A skąd ja ci wezmę piasek?
- Hello? We're in a desert!"

I_am_a_Bad_Girl

Cały jest swietny!!Zaczynając od wiewiórek i muzeum Klausa Barbie'ego po samochód Hitlera i cała role Rowan'a Atkinson'a, az po scene z prostytutka xD!!Przez cały film mozna ryczec ze śmiechu!!Uwielbiam go!:)

ocenił(a) film na 7
HollyShort

Nie jest zabawny, ale rzeczowy...

"Cokolwiek byś robił w wyścigu szczurów, to sukces jest niepewny, lecz jeśli nic nie robisz - pewna jest porażka."

ocenił(a) film na 8
HollyShort

Świetna komedia - oglądałam kilka razy, za każdym razem śmiałam się do rozpuku. Od sceny z rachunkiem za nocne oglądanie "Afro whores" poprzez scenę z radarem, wyłudzanie czapki na waginę, fruwającą krowę, występ dla weteranów, aż po rozpacz Cleese'a na końcu - wszystkie kapitalne. Rzadko trafiam na komedię, którą chce się obejrzeć po raz drugi i która jeszcze bawi. :)))

ocenił(a) film na 10
Podlizna

Poza tym.. jest to jedna z niewielu komedii ktore nie są przesiąknięte erotyzmem a bawią do łez :D

"Honey! Kids need ya!" ;D

marjou

Zgadzam się, że to dobra komedia. A mój najlepszy tekst/scena to to jak atkinson jedzie z tym gosciem co go potrącił (jak wiozą serce), a kiedy ten gosc mowi do atkinsona...
Atkinson: Ale pędzimy, jak wicher!
- Mówiłem, że nie damy dupy!
Atkinson: Nie oddamy dupy! Superek!
- Zgadnij co ze sobą wieziemy?
Atkinosn: Mówiłeś! Dupę. Nie oddamy jej!

użytkownik usunięty
HollyShort

Mnie kilka scen zniesmaczyło, na przykład akcje z sercem do transplantacji. Natomiast pogoń helikopterem, sceny z rakietą, no i muzeum Barbie - rewelacja.
Ulubiony tekst: rodzinka w samochodzie Hitlera i ojciec: Nie przejmuj się, synu, to naziści, oni zawsze są wkurzeni, wkurzenie to ich zawód

ocenił(a) film na 8

No nie będe oryginalny, ale nic nie przebije:

Trzeba
było
kupić
wiewiórkę

ocenił(a) film na 7
HollyShort

mój absolutny faworyt to wątek hitlerowski i ta mała zadowolona: "jestem panią Hitler!"

ocenił(a) film na 10
agyness

Scena gdy Rowan Atkinson zabawia dziecko w pociągu :D

ocenił(a) film na 8
chowder

Film jest genialny ;D

Moje dwa ulubione teksty to"
Trzeba-było-kupić-wiewiórkę

i Faza Świstaka ;D (Świstaki wystawiają łepek z norki ...)
i jeszcze muzem barbie (Jestem panią Hitler!)

ocenił(a) film na 9
_minotaur__

A moje ulubione sceny to:
*oczywiście wiewióra ;D
*"Fajna lesbijka..." xD
*z krową i balonem ;]
*z tym sercem.
Ogólnie cały film jest świetny!
Jeden z moich ulubionych ;P

ocenił(a) film na 9
_minotaur__

A moje ulubione sceny to:
*oczywiście wiewióra ;D
*"Fajna lesbijka..." xD
*z krową i balonem ;]
*z tym sercem.
Ogólnie cały film jest świetny!
Jeden z moich ulubionych ;P

ocenił(a) film na 10
Olushia333

najlepsza scena była na początku w hotelu jak ten miliarder mówił ze ziemie uderzy kometa i ludzkość wyginie a on wybrał ich sposród wszystkich ludzi swiata zeby z nim uciekli jego statkiem kosmicznym a potem wrócili a ziemie w celu rozmnażania sie haahahahah/

dobre tez było
kochanie -to auto hitlera,
i co z tego jemu juz nie będzie potrzebne /


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones