PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427340}

Wyspa Fantazji

Fantasy Island
4,7 15 063
oceny
4,7 10 1 15063
4,3 6
ocen krytyków
Wyspa Fantazji
powrót do forum filmu Wyspa Fantazji

Super się ogląda ten film ja się dobrze bawiłem i naprawdę finał mnie bardzo zaskoczył,naprawdę to było zaskakujące że bohaterka grana przez Lucy Hale jest zła tak na marginesie Michael Peña gra moim zdaniem najlepiej z całej obsady,tak charyzmatycznie po nim bardziej się spodziewałem że będzie zły.Oprócz niego też dobrze się sprawował Ryan Hansen.

ocenił(a) film na 6
Piotrtv

Nie przesadzasz 10 gwiazdek ja dałem 6 na więcej nie zasługuje byłem w kinie i nic z tego nie rozumiałem

Rafal350a

ja się spoko bawiłem ale chyba masz rację

ocenił(a) film na 3
Rafal350a

Panowie Piotrtv oraz Rafal350a - bierzecie się za ocenę filmu, a wypadałoby podszkolić się nieco w posługiwaniu się słowem pisanym, i wzbogacić je o właściwe znaki interpunkcyjne

aklinora

Pani proponuję doszkolić się z zasad dobrego wychowania, bo tu zakresu wiedzy też brakuje. Ocena filmu jest sprawą subiektywną i nikt nie powinien jej podważać

ocenił(a) film na 6
Piotrtv

I film był dla mnie strasznie nudny ale przesiedzialem bo mi kasy szkoda było co n a bilet wydałem

Rafal350a

podobały ci się jakieś momenty w tym filmie???

ocenił(a) film na 6
Piotrtv

tylko kilka momentów wiekszosc filmu byla nuda i nic z tego nie rozumialem jakies fantazje spelniały juz wole gwiezdne wojny skywaker odrodzenie

Rafal350a

w sumie mi też kilka momentów a reszta jest przyzwoita nie nudna MOIM ZDANIEM

Piotrtv

Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu. Przez takie oceny ogólna ocena filmu jest zakłamana. Dać ocenę arcydzieło temu utworowi to jakieś nieśmieszne nieporozumienie. Chyba Pan wszystko ocenia na 10 bo są tysiące lepszych dzieł niż to.

ocenił(a) film na 4
adrianjarosinski95

Teraz z kolei Ty przesadziłeś. Gość pojechał po bandzie dając 10 temu filmowi, ale to nie znaczy, że ma nie mieć dostępu do internetu. Kto Twoim zdaniem powinien mieć dostęp? Tylko ci, których ocena zgadza się z Twoją? Takie radykalne poglądy zawsze spotkają się z radykalnym odzewem. Widać, że zrobiłeś chłopakowi wielką przykrość, bo aż ukrył swoją ocenę, i co lepiej się poczułeś, mieszając kogoś z błotem?

haterall

Co? Ja nikogo nie mieszałem z błotem XD Wyraziłem tylko swoje zdanie, że jak dla mnie to przez takie oceny wiarygodność tego portalu spada. Bo po to szeroki zakres oceny (1 - 10), że serio można wybrać między tymi ocenami. Uważam, że jeśli ktoś ma w taki sposób głosować, to lepiej, żeby nie dawał oceny w ogóle. Żaden problem, żeby zebrać grupkę 100 osób i sobie nagle zacząć wystawiać oceny 1 albo 10 na każdym filmie (nawet tych, których się nie oglądało). Czy tego właśnie chcemy? Żeby takie praktyki były normą? Bo wtedy gwarantuję Ci, że żaden szanujący się kinoman nie wejdzie na filmweb, żeby dowiedzieć się, czy dany film obejrzeć warto czy nie.
Kolega ma takie samo prawo do dawania 10 temu filmowi, jak ja mam prawo do komentarza co do jego oceny. Chcesz mi zabierać moją wolność słowa?
Jeśli zrobiłem komuś przykrość to nie było to moim celem, więc za to przepraszam użytkownika Piotrtv. Ale jeśli kogoś opinie od obcych ludzi doprowadzają do jakichś smutków czy przykrości to może czas odstawić internet na jakiś czas? Nie oceniaj kogoś po jakimś wpisie, bo równie dobrze możesz mieć do czynienia z kimś kto miał na prawdę straszny dzień i nie panował nad swoimi emocjami.

ocenił(a) film na 4
adrianjarosinski95

Napisałem przecież, że gość przesadził z tą dychą, ale Ty z komentarzem też przesadziłeś. Rozumiem Cię, że przez takie oceny wiarygodność FW spada, ale nie wierzę, że kolega się umówił z 99 innymi osobami i dają czadu. :D To już zakrawa na lekką psychozę(żart) ;) Nie chcę Ci zabierać wolności słowa, sugeruję tylko mniejszy kaliber krytyki. Piszesz, że mogłeś mieć gorszy dzień i pojechałeś gościowi. A może on miał jeszcze gorszy dzień i się powiesił? Brałeś to pod uwagę? Spotkałem się z tyloma świrami w necie, że wolę uważać co piszę. Często ludzie mówią, że o gustach się nie dyskutuje, co jest wierutną bzdurą, o gustach można dyskutować ile się chce, to z gustem nie można dyskutować i skoro uznał, że to arcydzieło, to weź mu teraz wytłumacz że się myli, będzie szedł w zaparte, chociażby po to, żeby denerwować. :D Ale nie będziemy wywoływali burzy w szklance wody.

haterall

>Rozumiem Cię, że przez takie oceny wiarygodność FW spada, ale nie wierzę, że kolega się umówił z 99 innymi osobami i dają czadu.

To był tylko przykład, nie mówię że tak było w przypadku tego użytkownika.

>Piszesz, że mogłeś mieć gorszy dzień i pojechałeś gościowi. A może on miał jeszcze gorszy dzień i się powiesił?

Co? Ja mam być odpowiedzialny za to, że ktoś kto miał słabą psychikę powiesił się z powodu komentarza od obcej osoby w internecie? Gościu XD Owszem, pisanie komentarzy o kimś w negatywnym kontekście jest złe, ale proszę Cię. Napisałem tylko, że takie osoby nie powinny mieć dostępu do internetu, a nie że użytkownik X jest porażką życiową rodziców, siedzi w piwnicy i jest żałosną jednostką która powinna zdechnąć. Bo ja się spotykam z takimi komentarzami np., a do tej pory żyję i mam się dobrze. Jesli ktoś na prawdę ma takie problemy, to tak jak mówiłem. Niech wyłączy internet i zadba o siebie, bo obcy ludzie nie mający pojęcia o tym kim jest osoba po drugiej stronie tego nie zrobią. Im szybciej Ty czy ktoś inny to zaakceptuje tym zdrowiej i lepiej dla Ciebie.

> Często ludzie mówią, że o gustach się nie dyskutuje, co jest wierutną bzdurą, o gustach można dyskutować ile się chce, to z gustem nie można dyskutować i skoro uznał, że to arcydzieło, to weź mu teraz wytłumacz że się myli, będzie szedł w zaparte, chociażby po to, żeby denerwować. :D

O gustach nie dyskutuję, bo gusta mogą być różne. Inni lubią blondynki a inni wolą słuchać disco polo. Nie zmienia to faktu, że możesz zawsze wyrazić opinię o danej zbiorowości, jesli wyznaje lub reprezentuje jakieś wartości, które są dla Ciebie nieistotne, a szczególnie kiedy są one szkodliwe. I tak jak już mówiłem, działania takie jak wystawianie 10/10 filmom, które na to po prostu nie zasługują, jest szkodliwe dla wiarygodności tego serwisu.
Czy mam prawo o tym mówić? Owszem.
Czy moje zdanie dla tego czy innego użytkownika może być niczym innym jak żalem i niepotrzebnym gadaniem? Jak najbardziej.
Nic to nie zmienia. Ten film nie powinien dostać 10/10, a jeśli ktoś taką ocenę wystawia, to zawsze można napisać, czemu się tak uważa.

Pozdrawiam Ciebie

ocenił(a) film na 4
adrianjarosinski95

Za dużo pisania. :D Według niego film zasługuje na 10 i nic z tym nie możesz zrobić, bo to jest jego gust, o którym cały czas dyskutujemy. Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) film na 5
adrianjarosinski95

Brawo z inteligentną i elokwentną obronę. Bardzo ładnie napisane. Z Tobą bym łyknął zimny browarek ;)

adrianjarosinski95

A pan czytał regulamin? Chyba nie... Ocena filmu ma być subiektywna i twórcy strony zachęcają do tego, aby nie sugerować się ich sugestiami w ocenie. Są tam tylko dlatego, że są osoby na tyle niezdolne do samodzielnego myślenia, które nie potrafią wyszczególnić samodzielnej skali ocen.

ocenił(a) film na 6
Piotrtv

nie ma co się obrażać i ukrywać oceny.
 adrianjarosinski ma racje, dawanie byle jakim filmom 10 psuje filmweb

dimian

Z ocenami jest jak z dupą, każdy ma własną więc przestańcie się czepiać, że ktoś daje 1 a ktoś 10 xd. Czy ktoś w w ogóle traktuje ten portal poważnie?

dimian

Nie czytanie regulaminu psuje ten portal. Oceny są subiektywne dla każdej osoby, a ocena filmu siesta w celu pozyskania indywidualnych danych o preferencjach poszczególnych osób. Średnia wszystkich ocen jest jedynie dodatkiem, który dla tak wielu stał się priorytetem, bo regulamin zaakceptowali bez czytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones