PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379398}

Wyspa

Ostrov
7,4 13 655
ocen
7,4 10 1 13655
6,7 9
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Czekałam tylko, aż wydarzy się coś ciekawego, ale każda kolejna scena usypiała mnie jeszcze bardziej. Film mi się nie podobał, ale chciałam obejrzeć go do końca. Byłam ciekawa co z ojcem Anatolem. Niestety nie udało mi się to, z pewnych przyczyn i dlatego chciałam zapytać jak się skończył?

ocenił(a) film na 8
Lumpek

Ojciec umarł. Film wart obejrzenia, chociaż ja oglądałam dopiero od połowy. Tak to jest, jak Hollywoody-Srudy karmią człowieka sensacyjnym badziewiem, później nie docenia człowiek innych rodzajów filmu, akcja wcale nie musi być wartka, żeby wciągnąć i zainteresować.

Lumpek

podejrzewam, że liczyłaś raczej na "Lejdis 2" albo "High School Musical 10". faktycznie masz rację zabrakło w tym filmie jednego- tego co wszyscy lubią najbardziej.... amerykańskiego show ;]. może dlatego, że to film rosyjski? a może dlatego, że to film niekomercyjny? a może dlatego, że nie jest to film dla ciebie?

Lumpek

Jak Ci się nie podobał to dlaczego dałaś 7?

ocenił(a) film na 9
Lumpek

Czekałaś na coś ciekawego. To nie Hollywood. To jest film którego głownym tematem bylo przebaczanie. Jest to naprawde dobry film tak samo z resztą jak duzo innym filmów własnie rosyjskich w tym klimacie.

ocenił(a) film na 9
Lumpek

najlepsze rzeczy dla nieprzygotowanego widza są nudne: brak wglądu, cierpliwości, wyrobienia... no cóż, więcej mówisz o sobie niż o filmie, który przespałaś; a na przyszłość - radzę nie oceniać filmów, których się nie widziało

ocenił(a) film na 10
Lumpek

Przyjechał Nolan i puścił braciszkom "Incepcję".

ocenił(a) film na 8
Lumpek

Ta jasne!! Ten film to nie nuda super film jak jest dla was nudny to co z was za krytycy filmowi. Ten film jest trudny i czasem śmieszny. 10/10 Warto oglądnąć polecam!!

ocenił(a) film na 10
Lumpek

jeszcze wiele rzeczy prześpisz lumpku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones