PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379398}

Wyspa

Ostrov
7,4 13 655
ocen
7,4 10 1 13655
6,7 9
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

rewelacja

ocenił(a) film na 9

Całośc dobra, bo momentami dłuży się, ale większośc scen jest rewelacyjna. Gdyby nie te niektóre "połączenia" byłoby 10/10 a tak to tylko 9...ja wiem że to ma wprowadzac w klimat, ale... klimat jest bez tego....
to mój chyba pierwszy rosyjski film....ale muszę to zmienic

Polecicie filmy o podobnym klimacie??

ocenił(a) film na 10
marta_34

filmy Andrieja Tarkowskiego możesz zobaczyć

ocenił(a) film na 9
marta_34

<wygnanie> zwiagincewa

ocenił(a) film na 7
marta_34

Dlaczego nikt nie pisze o zdjęciach? Każde ujecie urzeka niczym piękny obraz... malowana poezja. Co do ocen 10/10 to jestem ostrożny w swoim guście. Każdy ma jednak swój i ocenia jak chce. Film jest dobry. Człowiek sam ze swoją wiarą... no i co ta wiara może !!! Jeżel i jesteś ateistą to zamiast wiary wstaw siłę woli czy co tam chcesz. Miej TAKĄ siłę woli!

ocenił(a) film na 10
Graf_Orlok

Ujęcia urocze urokliwej Wyspy... ;)

ocenił(a) film na 8
marta_34

Ten film wywołał u mnie pozytywną reakcję i bardzo mnie rozbawił chociaż film jest tragiczny muzyka przepiękna i sam film zachwyca główny bohater z zewnątrz wydaje się bardzo wesoły a tak naprawdę to w swoim życiu przyżył piekło i nadal je przeżywa

ocenił(a) film na 8
marta_34

Chciałaś chyba napisać "cudownie dłuży się"? ;-) Ech...takie filmy nie ogląda się - je się smakuje. Wstrzymuję się od oceny bo podobał mi się tak, że nie mogę się zdecydować na konkretną notę.

marta_34

Obejrzyj sobie "powrót", bo jest bardzo w tym klimacie. Tarkowskiego na pierwszy ogień nie bierz.

leniwypizmak

polecam też "powrót" zwiagnicewa. ogólnie kino rosyjskie to perła w koronie!

myślę, ze jest to bardzo dobry film, który warto obejrzeć, jeśli ktoś docenia i zna kino rosyjskie. niesamowicie poruszające i dające do myślenia sceny. no i ogólny klimat filmy dający poczucie spokoju i zadumy. bardzo mi się podobała też rola ojca Anatola- Mamonov genialnie zagrał "przystępnego" ascety czyli takiego, który nie przytłacza, jest przystępny dla każdego i pokazuje te najpiękniejsze wartości, jakimi powinien kierować się człowiek.

aeterna88

ja również polecam "Powrót",oraz "Biały Bim czarne ucho"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones