PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6278}

Wyznaję

I Confess
7,4 4 135
ocen
7,4 10 1 4135
7,1 8
ocen krytyków
Wyznaję
powrót do forum filmu Wyznaję

Bardzo dobry film Mistrza Hitchcocka, mało znany ale z dużą przyjemnością ogląda się.

ocenił(a) film na 8
poland7

Świetny i pouczający film. Polecam

poland7

Też uwielbiam TCM, obejrzałam dzięki niemu dużo świetnych starych filmów, m.in. właśnie "Wyznaję" - bardzo dobry film. Polecam wielbicielom klasyki.

Sylwia_sp

Ja także należę do grona wielbicieli tego kanału, przeglądając program niemal zawsze znajdę interesujący film, nie inaczej było i dziś. "Wyznaję" to ciekawa propozycja dla wielbicieli Hitchcocka i nie tylko, film jest ciekawy, trzyma w napięciu a gra aktorska stoi na najwyższym poziomie.Dodatkowym plusem jest świetna muzyka. Ode mnie 8/10. Pozdrawiam fanów klasyki,oraz TCM-u :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
lordzik

TCM I ZZone Europa to dwa kanaly na ktorych mozna jedynie obejrzec takie filmy. Kilka dni temu wlaczylem TV do snadania a tam "Dial M for Murder". Kocham te kanaly :)

poland7

Zapraszam do zagłosowania w mojej ankiecie na najlepszy filmHitchcocka! Głosy można oddać na moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog Będę bardzo wdzięczny!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones