PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 341 473
oceny
7,9 10 1 341473
7,3 40
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

Duzo słabsze filmy są w setce a ten ?dla mnie to nieporozumienie ,oglądłem go własnie drugi raz i uwazam ze jest swietny,ciekawa prawdziwa histora,naj scen jak dedektyw go odwiedzil w mieszkaniu a ten mu ladnego kita pocisnol ze niby z tajnych sluzb dobre to bylo lol i sama koncowka piekny powrot ,swietny film jestem zszokowany ze jest tak nisko

ocenił(a) film na 9
MatiNalbor

Ja ten film widziałem z kilkanascie razy i wciąż się zastanawiam dlaczego jeszcze nie jest wyżej w rankingu :D

ocenił(a) film na 9
MatiNalbor

Daj mu dychę to może awansuje ;p

Film bardzo dobry, a historia Franka Abagnale Jr wręcz nieprawdopodobna.
Dobra rozrywka, zdjęcia, muzyka, DiCaprio, Walken.
Naprawdę godny obejrzenia!

ocenił(a) film na 10
MatiNalbor

Zgadzam się, ten film powinien być w pierwszej setce chociaż, szkoda, że nie jest. No bo nie oszukujmy się, można się przyczepić do kilku rzeczy ale ogólnie i tak film jest świetny i wątpię by znalazł się ktoś kto oceni go słabo i da ku temu dobre argumenty. Świetna muzyka, pięknie zagrana rola przez Leonardo DiCaprio, co do Toma Hanksa to też dobrze zagrał ale jakoś na początku filmu średnio mi do tego pasował. No i Walken też jak zwykle świetny jako aktor drugoplanowy. Cała ta historia się bardzo szczęśliwie skończyła dla Franka Abagnale Jr. Jeżeli jest w tym choć połowa prawdy to podziwiam tego gościa.

ocenił(a) film na 10
mk34

jest mozna chociazby na wikipedi o nim poczytac ,dalem 10 bo mi sie bardzo podobal napewno bym go nizej niz 8 nie ocenil

ocenił(a) film na 8
mk34

Książka była o niebo lepsza. W filmie dużo było poprzekręcane i podkoloryzowane, żeby "lepiej" się oglądało... Za dużo też ważnych faktów było pominięte. Film poprostu jest dobry i tyle. Dałem 8 tylko i wyłącznie ze względu na książke.

kodek

Cholera, zazdroszczę Ci. Muszę sobie skombinować tę biografię.

ocenił(a) film na 2
kodek

Wypociny Spielberga są wyłącznie bladą imitacją książkowego geniusza - człowieku z krwi i kości. W filmie obserwujemy maksymalne przejaskrawienie i naciągarstwo, by prezentowany 2h15m obraz był lekkostrawny i dobrze przyswajalny.

ocenił(a) film na 8
bornstubborn

Panowie(bornstubborn, kodek) zaskakujecie mnie ;) Jestem wręcz święcie przekonany, że nie zależnie od tego jakich argumentów użyje, nie uświadomię Wam tej oczywistej prawdy, że "film to nie książka" i że różne dzieła ocenia się według różnych kryteriów, ale cóż żyjcie dalej w swoim świecie, ja nikogo nawracać nie zamierzam.

(A propos książek, jestem fanem Kinga i mimo, że wiele jego książek jest naprawdę świetnych, to jednak jak zastanawiam się, jak by wyglądały sfilmowane, to stwierdzam, że filmy z nich były by co najwyżej przeciętne (co i tak jest moim zdaniem naciągane), bo tak się po prostu nie przedstawia dzieła w miejscu gdzie prawie nie ma miejsca na wyobraźnię [tak wiem, że wiele zostało sfilmowanych, ale chyba tylko "Lśnieniu" które swoją drogą różniło -bo musiało- się trochę od książki, to wyszło na dobre, po takiej np. "Mgle" miałem odruch wymiotny])
Tyle z mądrości życiowej wg. mnie ;] A Panom polecam omijanie szerokim łukiem filmów na podstawie książek które czytali- szczególnie "Ojca chrzestnego" który jest tylko nudnym streszczeniem książki- chyba, że będą to filmy o książkach (a nie na ich podstawie- powt. celowe) i koniecznie z napisami- tak, dla intelektualnej rozrywki.

ocenił(a) film na 7
bornstubborn

Jako film jest bardzo dobry, ale cała historia mega mega naciągana. Przecież jego dało się zdemaskować niemal na każdym kroku, ale rozumiem zamysł reżysera. To komedia, więc chodzi o fajne, lekkostrawne kino, a nie maksymalny realizm.

ocenił(a) film na 9
Angulo

ale to jest historia na faktach, więc nie był to lekkostrawny wymysł reżysera ani historyjka, faceta faktycznie nie zdemaskowano długo, to były lata 60, nie era komputerów itp.
to był realizm całkiem realny :)

MatiNalbor

popieram !

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Wyobraźcie sobie, że wszawe Bękarty Wojny mają 8,0. A takie filmy, jak Matrix, Terminator i Złap Mnie jeśli potrafisz, poniżej ósemki. Parodia. Dzieci Quentina atakują.

ocenił(a) film na 9
Saddam_filmweb

Film ten jest jednym z lepszych biograficznych, jakie oglądałem. W ogóle nie czuć tego, że jest oparty na faktach. Zawsze chętnie do niego wracam. A co do Bękartów - również świetny film. Tylko trzeba go zrozumieć. A Matrix oraz Terminator - tutaj tylko pierwsze części były naprawdę genialne. A późniejsze słabsze. Niestety

ocenił(a) film na 8
Morgoth_

Co do początku wypowiedzi się zgodze, ale teks z terminatorem powalił mnie na kolana, część pierwsza była tylko co najwyżej przeciętnym filmem sensacyjnym (sci-fi), to ta kolejna była "genialna" ;].

ocenił(a) film na 10
Sponsoring2

Bękarty wojny tez bardzo dobry film,Brad Pitt fajnie tam zagrał oraz fenomenalną role zagrał,, tropiciel żydów,,on zawsze wszystko wiedział jak Jessie James z filmy ,,Zabójstwo Jessiego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda,,

ocenił(a) film na 8
Saddam_filmweb

Twoja stara.

ocenił(a) film na 7
MatiNalbor

To nie bylo Franka mieszkanie, przebywal w hotelu i recepcjonista skierowal agenta do jego pokoju

ocenił(a) film na 10
MatiNalbor

Już jest :P

ocenił(a) film na 9
MatiNalbor

Jest w top 80. Dla mnie film rewelacyjny i najlepsze jest to ze w 90% zgodny z rzeczywistością

ocenił(a) film na 8
Harios

top84 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones