PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719}

Zaginiony Świat: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park
6,9 97 477
ocen
6,9 10 1 97477
5,5 24
oceny krytyków
Zaginiony Świat: Jurassic Park
powrót do forum filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park

"Nie w wysoką trawę!!"

użytkownik usunięty

Uwielbiam wszystkie części, ale na boga facet drze się "nie idźcie w wysoką trawę!!|kiedy sam przez tą wysoką trawe lezie...no ludzie :)Ta scena ewidentnie mnie rozśmieszyła :)

ocenił(a) film na 10

Cóż, skoro i tak go nie posłuchali to chcąc nie chcąc, myślał, że i tak ma większe szanse przeżycia w grupie niż zostawać w lesie.

użytkownik usunięty
Raptosaur

Jeszcze rozśmieszyło mnie to, że Sarah miała cały czas na sobie tą kurtkę z krwią małego t-rexa...przecież to logiczne, że rodzice łatwiej ich wytropią :) Ja na jej miejscu od razu bym tą kurtkę wyjebała :)

ocenił(a) film na 10

No rzeczywiście, tutaj było ewidentne lenistwo scenarzysty z tą zakrwawioną kurtką. Choć z drugiej strony ciężko byłoby inaczej sprawić, by Tyranozaury miały powód do ścigania bohaterów przez pół wyspy.

użytkownik usunięty
Raptosaur

Roland widział tą kurtkę i się nie odezwał, a na bank pomyślał o tym, że przecież wyczują ta krew...ale on chciał w końcu zapolować na t-rexa więc dla niego akurat to wyszło na dobre :)

ocenił(a) film na 6

Koleś poleciał za nimi nie dlatego żeby sobie zaprzeczyć, tylko dlatego że do końca próbował ich zawrócić. Podobnie jak Roland zależało mu na życiu innych. A potem okazało się, że zabiegł za daleko, bo raptory ich już otoczyły, więc było po ptokach. Albo raczej - po ludziach. xD

użytkownik usunięty
SciFan

Ano właśnie :) Jednak mimo tych małych minusików film uwielbiam :)

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

ocenił(a) film na 6

Zmień cię proszę avatar.

użytkownik usunięty
RAC_79

Ty tak serio? Coś z głową masz, jeśli sądzisz, że wejdziesz sobie w czyjś post POPROSISZ o zmianę avatara i ktoś to zrobi...no ktoś może tak, ja nie. Wypad z mojego postu jak coś Ci się nie podoba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

Zdjęcie specjalnie dla Ciebie, bo tak strasznie uwielbiam anonimowych hejterów, którzy leczą swoje kompleksy w internecie :) Bardzo współczuje, kończę dyskusję bo nie mój poziom. Na przyszłość życzę więcej rozumu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

hahahhaa a zgłaszaj sobie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

"XD"i wszystko jasne :D

użytkownik usunięty
RAC_79

Tak czy inaczej musisz człowieczku gdzie indziej podnieść sobie samoocenę, bo ze mną Ci się to nie uda :) Jestem nauczona nie brać do siebie uwag od anonimowych pajaców, za to mnie to bardzo bardzo śmieszy kiedy ktoś z całych sił próbuje mnie zdenerwować czy obrazić, a tak naprawdę zapewnia mi i moim znajomym którzy to czytają niezły ubaw:) GRUBASKA żegna i pozdrawia :) :) AMEN.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones