PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719}

Zaginiony Świat: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park
6,9 97 477
ocen
6,9 10 1 97477
5,5 24
oceny krytyków
Zaginiony Świat: Jurassic Park
powrót do forum filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park

Zaginiony Świat prawdę powiedziawszy trochę mnie zawiódł......O ile pierwsza część była oryginalna i pomysłowa to ta jest zdecydowanie przesadzona.........
moim zdaniem nie potrzebnie część akcji została przeniesiona do miasta.To wraz z wyłapywaniem dinozaurów zepsuło dobrze zapowiadający się klimat filmu......Ocenę ratują świetne zdjęcia oraz Jeff Goldblum.....

ocenił(a) film na 6
klejstos31

Masz rację. Pierwsza część była o wiele lepsza pod wieloma względami. "Zaginiony Świat" może miał fajniejsze efekty i więcej akcji, ale mimo to, jak oglądałam, to brakowało mi "tego czegoś". Bardzo lubię Jeffa Goldbluma i Julianne Moore, więc oglądało mi się przyjemnie, ale to już nie ta historia i nie ten klimat.

ringerilia

nie oglądałem jeszcze 3 ale mam nadzieję że nie zrobią takiego błędu jak tutaj.........

ocenił(a) film na 8
klejstos31

to nie oglądaj bo po dwóch częściach które są naprawde świetne trzecia część to totalny syf...odradzam chyba że nie masz naprawde nic innego do roboty...a co do wczesniejszego komentarza. zawsze część pierwsza, która wnosi cos nowego do kina jak np. JP czy Matrix jest lepsza od 2 cz bo druga już Cię tak nie zaskoczy...wiesz czego się spodziewać bo widziałeś to juz w pierwszej części...Dwójki muszą tylko się dobrze wywiązać z zadania podtrzymania dobrego wrażenia jedynki. Lost World wg mnie się wywiązał..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones