PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719}

Zaginiony Świat: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park
6,9 97 477
ocen
6,9 10 1 97477
5,5 24
oceny krytyków
Zaginiony Świat: Jurassic Park
powrót do forum filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park

Słabiutko

ocenił(a) film na 6

Pierwszą część uwielbiam, pomysł, klimat, wykonanie, aktorzy, a tutaj? Jakieś to wszystko wymuszone, na zasadzie wrzućmy ludzi do dżungli i niech uciekają przed dinozaurami. Brak dobrego pomysłu wypełniony idiotycznymi zachowaniami bohaterów. Jedyne co stoi nadal na wysokim poziomie to wykonanie, zdjęcia, efekty itd. Ogólnie 6/10

radwan88

Dobrze wiedzieć, że nie jestem osamotniony w mojej opinii. Niestety ja taki łagodny w ocenie nie byłem:-) Trójka mimo poważnych wad jednak ciekawiej poprowadzona i przyjemniej mi się ją oglądało.

ocenił(a) film na 6
BartSmith

Dokładnie, wczoraj właśnie przypomniałem sobie część trzecią i choć też jest nieporównywalnie słabsza od pierwszej części to jednak lepsza od drugiej, którą uważam za najsłabszą w tej trylogii.

ocenił(a) film na 4
radwan88

Posiadacze dobrych gustów jednoczmy się! ;) Szkoda niestety, że tak został spieprzony ten film.

ocenił(a) film na 7
radwan88

To jest na podstawie książek ( Lost World - słabej ) i Jurrasic Park ( dobrej ). Wyszło bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones