PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719}

Zaginiony Świat: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park
6,9 97 477
ocen
6,9 10 1 97477
5,5 24
oceny krytyków
Zaginiony Świat: Jurassic Park
powrót do forum filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park

Jak informatyk ucieka z parku to po tym jak mu nie wyszło widzimy jak puszka z embrionami dinozaurów zatapia się w błocku. Dla mnie to zawsze była ewidentna furtka dla drugiej części.

A tym czasem w drugiej części yyy dupczyć puszkę, bo ten... bo tam jeszcze była druga wyspa tak w ogóle, ta jeszcze większa - wszyscy o niej zapomnieli kurczę jakoś tak...

Fajna postać myśliwego. Szkoda że jego przemiana jest pokazana w jednej scenie która trwa 4 sekundy i pojawia się z dupy ale postać fajna - to on mógł być głównym bohaterem który musi niańczyć resztę.

W ogóle ja myślałem że tą wyspę korporacja wynajmuje myśliwym za hajs żeby cokolwiek się zwróciło po klapie finansowej pierwszego parku a oni chcą budować amfiteatr w san diego czy gdzieś (tak w ogóle to amfiteatr też był wcześniej zbudowany ale dupczyć).

No i te tony sprzętu telekomunikacyjnego - i video konferencje z członkami zarządu a potem nagle yyy nie ma łączności - ja rozumiem brak realizmu ale ja tam lubię jak w filmach wszystko trzyma się kupy realnie czy nie.

No i ten t-rex. W pierwszej części reaguje tylko na ruch a w drugiej nagle ma 3 razy większe nozdrza i usłyszy swoje młode z kilometra.

ocenił(a) film na 10
widz00

"Jak informatyk ucieka z parku to po tym jak mu nie wyszło widzimy jak puszka z embrionami dinozaurów zatapia się w błocku. Dla mnie to zawsze była ewidentna furtka dla drugiej części."
Tak się składa, że ten wątek został już kontynuowany w grze przygodowej "Jurassic Park: The Game". Puszka została tam znaleziona przez najemników Dodgsona (tego samego, dla którego pracował Nedry w filmie). Reszty zdarzeń nie będę spoilował.

"No i te tony sprzętu telekomunikacyjnego - i video konferencje z członkami zarządu a potem nagle yyy nie ma łączności - ja rozumiem brak realizmu ale ja tam lubię jak w filmach wszystko trzyma się kupy realnie czy nie."
Talerz satelitarny został grupy łowców został zniszczony, gdy dinozaury przez nich złapane uciekły z klatek.

ocenił(a) film na 7
widz00

Ale to były embriony przeznaczone do laboratorium. Podczas sceny, w której informatyk dostał puszkę, było powiedziane że ona trzyma odpowiednią temperaturę do przechowywania trzydzieści kilka godzin, a po tym czasie embriony umrą, więc trzeba się speszyć z dostarczeniem ich na miejsce. Scena z błotkiem była tylko po to, aby pokazać jak niecny plan tonie w bagnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones