PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719}

Zaginiony Świat: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park
6,9 97 477
ocen
6,9 10 1 97477
5,5 24
oceny krytyków
Zaginiony Świat: Jurassic Park
powrót do forum filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park

hammound

ocenił(a) film na 8

Tu zeżarło Hammoda?? Nie oglądałem do końca w Tv, a pamiętam, jak miałem 6 lat, że się po tym bałem.

ocenił(a) film na 8
Awangardowy_kaloryfer

to kogo zjadł tyranozaur?? Gościu z brodą, chciał uciec balonem...

szymon0018

Hammond nie ginie aczkolwiek miała być scena że Hammonda chowają do grobu bo umiera lecz zrezygnowano z niej

Awangardowy_kaloryfer

Hammon ginie w pierwszej części powieści zżerają go kompsognaty, a w filmie jest zupełnie inaczej przeczytajcie obie powieści, a wasze spojrzenie na film się zmieni całkowicie

ocenił(a) film na 7
kryhu325

Malcolm też ginie w pierwszej części (książkowej). Nie przeszkodziło mu to jednak zmartwychwstać z "Zaginionym świecie".

Pablo_46

ale kolega wyżej pytał o film . w filach ani Malcolm ani Hammond nie giną z tego co pamiętam

Pablo_46

Malcolm nie ginie w pierwszej części książkowej. Uratowali mu nogę w szpitalu na Kostaryce. W drugiej części znowu się pojawia.

sowka5

W filmie nic nie "zeżarło" Hammonda, w żadnej części filmowej. Wg książki Hammond Ma zawała serca po zamknięciu parku.

sowka5

Sorry za literówki ;P za krótki .................

ocenił(a) film na 10
sowka5

Hammond w książce ginie. O ile pamiętam, to aby odstraszyć od zabudowań dinozaury, które uciekły ze swoich wybiegów, ktoś puszczał z przez megafon z taśmy ryk tyranozaura. Hammond przestraszył się tego ryku i upadł łamiąc sobie nogę, a potem zaatakowało go stado compsognathusów.

ocenił(a) film na 7
szymon0018

Hammond zginal w 1wsej czesci ksiazki zjedzony przez te małe ( kompsognatusy ? ), które na początku LW atakują mała dziewczynke na plazy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones