PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 539
ocen
5,2 10 1 70539
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

Obecność, Obecność 2 i Zakonnica. Idę kupić pieluchy.

_beetlejuice

Jaką cena biletu?

użytkownik usunięty
avxury

28 zł
cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się do 28 sierpnia na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 28 zł każdy, wysyłka zakończy się 29/08, zniżkowe bilety można kupić wyłącznie w kinie i wyłącznie w terminie podanym w smsie zniżkowym,
35 zł
cena normalna

dostałam smsa a sie nie wybieram, mogę komuś chętnemu podesłać screena ze zniżką :)

_beetlejuice

JAk dla mnie oglądanie horroru w kinie to nieporozumienie.

Andrzejek324

dlaczego?

ocenił(a) film na 8
Sunshine86

Zgadzam sie. Nie da sie stworzyc napiecia jesli slychachac tylko debilow na sali ktorzy chca byc zabawni. Komentuja na glos, smieja sie, gadaja tak ze mikrofonu im nie trzeba.

Sunshine86

Przez komentowanie filmu na głos przez debili, wybuchanie śmiechem co chwila w najmniej odpowiednich momentach itd. Dwa razy byłem w kinie na horrorze i nigdy więcej się nie wybiorę.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

no chyba że w kinie sa max 4 osoby ;p

_beetlejuice

Ja już na 3 filmy sie nie wybieram...minimum 4 muszą byc bo 3 za szybko lecą :) Poza tym z całej tej trójki tylko jedna "nowość" trochu słabo.

ocenił(a) film na 5
_beetlejuice

Bardzo przeciętny był ten maraton

_beetlejuice

duzo srasz jak na kobiete ;d

ocenił(a) film na 5
stronghaste

No tak, ale to tylko ładne dziewczyny nie srają. A może jestem brzydka jak noc?

ocenił(a) film na 1
_beetlejuice

Już się posrałaś? Jeżeli bałaś się na tej żenadzie nazwanej horrorem pt. Zakonnica to współczuję.

ocenił(a) film na 5
lsnazr

lol widze komentarz na poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones