PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36485}
6,7 5 072
oceny
6,7 10 1 5072
Zamknąć za sobą drzwi
powrót do forum filmu Zamknąć za sobą drzwi

Film co prawda zdominowała rola Piotra Fronczewskiego ale za to zagrał bardzo dobrze w roli tego twardziela. Cięte i wulgarne teksty no i pościg do Augustowa. No i ta czarna fura, którą jechał Fronczewski. Jako film sensacyjny (bo to oddzielna produkcja a nie jeden z odcinków "07 zgłoś się") to jest to chyba jeden z lepszych polskich filmów sensacyjnych. Ogólnie dobrze się to ogląda a widziałem tą część już wiele razy.

ocenił(a) film na 8
Axel

Z pewnością jest to jeden z najlepszych polskich filmów sensacyjnych. Także ja widziałem go wiele razy i jest ozdobą mojej kolekcji. Niestety, nie jest dzisiaj łatwo o takie filmy jak ten, czy na przykład "Prywatne śledztwo"(1987).

Axel

Jesteś w błędzie. Jest to kolejny odcinek serialu "07 zgłoś się". Różnica polega tylko na tym, że pojawił się w kinach jako film fabularny. Niemniej dalej jest to serial.

Axel

Pościg częściowo odbywa się po ulicach Warki. Ledwie to poznałem dużo się zmieniło od tego czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones