PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36485}
6,7 5 065
ocen
6,7 10 1 5065
Zamknąć za sobą drzwi
powrót do forum filmu Zamknąć za sobą drzwi

A Janga-Tomaszewski genialny! Oczywiście tak samo P. Fronczewski i jak zwykle Bronek Cieślak.

ocenił(a) film na 7
Tino_Feretti

Janga-Tomaszewski, choć ogólnie jest dobrym aktorem, tutaj wypadł żałośnie - prawie jak jego przydupas Adolf. Te drewniane "kreacje" to totalna żenada.

ocenił(a) film na 3
Max66

Aktorzy nie byli winni temu "drewnu"- coś na poziomie reżyserii, scenariusza i dialogòw było spartaczone.

Max66

a możesz nie wklejać tego niezbyt mądrego tekstu w każda odpowiedź dotyczącą tego aktora i jego roli w tym filmie? Dla mnie był znakomity i szczerze mówiąc guzik mnie obchodzi zdanie innych w tym temacie

ocenił(a) film na 7
Tino_Feretti

Jeśli chodzi o "niemądrość tekstów" to stwierdzenie "guzik mnie obchodzi zdanie innych w tym temacie" chyba pobija pod tym względem wszystkie inne teksty, zwłaszcza jeśli jest wyrażone na publicznym forum, gdzie każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania - tego jeszcze nie zmienił nawet sam Pan Prezes jedynie słusznej partii :).
Apel o nie wklejanie 2 lata po fakcie trochę mija się z celem, ale pociesz się, że wklejenie miało miejsce tylko w trzech odpowiedziach :).
Co do meritum - rozmawiałem z kilkoma osobami, które podobnie jak ja są fanami serii 07 i one również były zdania, że w tej pełnometrażowej odsłonie coś było nie tak, postaci jakby zbyt kartonowe. Nie zmienia to jednak mojej bardzo dobrej opinii o serialu jako całości.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones