PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 839
ocen
6,3 10 1 75839
5,6 11
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

9/10

ocenił(a) film na 9

Gdy zobaczyłem w filmie Richarda Gere , byłem zaskoczony , bo nie spodziewałem się że gra w filmie w którym się tańczy . Uważam że zupełnie nie pasował do tej roli . Jennyfer Lopez nie błyszczała aktorsko , ale nadrobiła to tańcem . Pomysł na film , bardzo dobry . Mimo tych niuansów film oceniłem wysoko 9/10 . W sumie niejeden z nas chciałby coś w swoim życiu zmienić .

ocenił(a) film na 6
syriuszfalcon

Jak to zaskoczony,że Gere tańczy ? Nie widziałeś Chicago ? :D

ocenił(a) film na 9
SmallCrime

Nie widziałem ,niestety . Lecz niebawem nadrobię te zaległości .

ocenił(a) film na 5
syriuszfalcon

aha ok kogo to interesuje ?:)

My_Melody

no dokładnie

ocenił(a) film na 9
Dakota13

Bardzo błyskotliwe recenzje . Tak trzymać.

ocenił(a) film na 5
My_Melody

aha ok

My_Melody

Mnie to interesuje ;)

ocenił(a) film na 5
Miremel

nikt nie pytał.

My_Melody

to po co się odzywasz?

ocenił(a) film na 5
cotypowiesz

a Ty ?

My_Melody

Czemu piszesz do mnie wielką literą, jesteś ciotą?

ocenił(a) film na 5
cotypowiesz

szkoda,że nie znasz podstawowych zasad kultury ;]

ocenił(a) film na 4
syriuszfalcon

ten film jest tak denny, że jesli go ktoś ocenia na wiecej niż 5, to winszuję. ogladałem go w sumie przez przypadek, leciał w tv, może mnie coś zaskoczy. z początku pomyślałem: jakiś film z lat 90-tych, tak skonstruowany i naiwny. potem przyszło zaskoczenie, że to jednak 2005. główne postaci jak z serialu niewysokich lotów, skrojone pod przeciętnego widza. scenarzysta próbuje udowodnić, że na taniec ludzie patrzą jak na coś dziwnego, a tańczący prawnik to już w ogóle kosmita. jako komedia - która scena jest smieszna??? ja nie dostrzegłem. oby jak najmniej takich filmów, nie polecam.

ocenił(a) film na 9
kapral11

No cóż to kwestia gustu . Nie podobają się panu takie filmy ? Pana sprawa . Dla mnie kompletnym dnem jest Monty Python i jeżeli ktoś ocenia go 10 /10 to również winszuję . Jak widać to co dla pana jest dziełem dla innych może być zupełnym kiczem .

ocenił(a) film na 4
syriuszfalcon

akurat ten film nie jest kwestią gustu, tylko poziomu. co do monty pythona, trzeba dorosnąć do sztuki wyrażania za pomocą absurdu, groteski czy czystego surrealizmu. masz przed soba wiele lat, więc nic straconego. bez odbioru.

ocenił(a) film na 9
kapral11

Niestety ale się mylisz . Gust zawsze zostanie gustem . Zwolenników poszczególnych filmów możesz sobie dzielić jak chcesz , masz do tego prawo . Własna opinia rzecz święta . Mnie się podoba coś co absolutnie tobie nie musi . Nie ma się co irytować. Ja przedstawiłem swoją opinię . Jeżeli się z nią nie zgadzasz twoja sprawa . Kilka słów krytyki niekoniecznie przychylnej nic nie zmieni ani w moim , ani w twoim guście . Myślę że nie warto się nad tym rozpisywać . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
kapral11

zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!! :)

ocenił(a) film na 5
syriuszfalcon

Rchard Gere rozpoczynał swoją karierę od występów na Broadwayu.

ocenił(a) film na 8
syriuszfalcon

Zgadzam się ,ten film dla jednych może mieć prostą fabułę i może rzeczywiście taką ma. Ale to nie zmienia faktu ,że jest cudowny ,ponieważ opowiada o rzeczach nam bliskich. Ilu z nas chciałoby mieć tyle odwagi ,co główny bohater,by zmienić coś w swoim życiu. Moim zdaniem takie filmy jak ten są bardziej wartościowe dla nas ,zwykłych,przeciętnych ludzi - byśmy mogli odkryć w naszym życiu i wprowadzić do niego element szaleństwa ,szczęścia ,"niezwykłości" swego rodzaju (o ile można tak powiedzieć). Wielu z nas znajdzie o wiele więcej dla siebie niż w tych "kultowych" filmach ,które są niby dla ludzi na poziomie (co nie znaczy ,że ich nie lubię). To jest film o życiu i dopiero docenienie tej zwyczajności ,tej niezwykłej codzienności świadczy o naszej dojrzałości

Wiem ,odkopuję wątek sprzed lat ,ale zaciekawił mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones