PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 855
ocen
6,3 10 1 75855
5,6 11
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

... filmów, gdzie on mimo, że poznał ładną kobitę nie zdradził żony. Pełne uznanie :)

ocenił(a) film na 6
KarykaturA

Zgadzam się w zupełności.Po drugie film jest(jak na kom.romantyczną)dośc oryginalny.Bo nie ma tu jak zwykle:dwójki ludzi,zakochują się w sobie,potem są jakieś przeciwności losu,a na końcu i tak są razem,co jest już do znudzenia.Ten film tak jak napisałaś bądź napisałeś;)jest jednym z niewielu w którym pomimo tej ładnej kobitki nie zdradził żony,która na marginesie jest też bardzo fajna:):):)pozdr.

ocenił(a) film na 9
SmallCrime

zgadzam się z głównym wątkiem
:)

oceniam 9/10

KarykaturA

Zgadzam się również z główną wypowiedzią. Mężczyzna poznał kobiete i mimo tego, że dużo go z nią łączyło tzn. taniec nie zdradził żony:) Oprócz tego nie było w nim seksu, co się czesto w filmach takiego typu zdarza.Brawo dla scenariusza, reżysera i aktorów:) Pozdrawiam

Ewela01

Też się zgadzam. Trochę dziwnie, że to była komedia romantyczna. zupełnie inna od pozostałych.

Moniia

I jeszcze nie przesłodzona. Bo zauważcie, że w końcu nie wygrali tego konkursu debiutantów.

Moniia

No tak. Zaczną może od plusów.
Mimo, że film dla wielu jest lekki i przyjemny, to ja bym go nie nazwała taką typową romantyczną komedią, raczej podciągnęłabym pod to wątek obyczajowy patrz. komedia obyczajowa.
Podobało mi się to, że nie jest to film w stylu "Step Up" itp, przekazuje trochę inne wartości. Spodoba się z pewnością naszym mamom i ciociom.
Co do minusów.Obraz był nieco rozlazły i przez to momentami się dłużył.
Brakowało mi tutaj dobrej, wyrazistej muzyki, ale na całe szczęście była cha cha i znane wszystkim 'Sway', oraz muzyka do tanga 'Santa Maria(Del Buen Ayre). Aż człowiek sam chce się zapisać na taki kurs tańca
6/10

ocenił(a) film na 6
chwilomysl

Jak na komedię romantyczną całkiem oryginalny. Pokazuje w lekki sposób problem monotonii w małżeństwie. Dzięki niewielkim urozmaiceniom (kurs tańca), małżonkowie na nowo się w sobie zakochują :) Spodobała mi się gra aktorska Richarda Gere'a i Susan Sarandon, dodali uroku temu filmowi. Natomiast spodziewałam sie czegoś wiecej po Jennifer Lopez, zagrała bez wyrazu, nie przekonała mnie do swojej postac. Ogólnie film miły na weekendowe popołudnie. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones