PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 847
ocen
6,3 10 1 75847
5,6 11
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

Sama byłam zaskoczona, ale film wywołał we mnie bardzo pozytywne emocje. Film pokazał, że taniec potrafi zmienić ludzi. Film może nie był idealny, bo podobne istnieją. Jednak tak naprawdę nie wiemy, jak "Zatańcz ze mną" się skończy. Wiele zwrotów akcji. Oprócz tego, podobało mi się zakończenie - jakby życie pokazane z perspektywy wszystkich bohaterów tego filmu.

NA DOLE MAŁY SPOILER!!!!




Poza tym myślałam, że będzie romans między Lopez i Gere'm. Pozytywnie się zaskoczyłam, gdyż ukazana była tylko namiętność w ich tańcu, to było naprawdę niespotykane (w przeciwieństwie do innych filmów, gdzie dwójka bohaterów zakoch uje się podczas tańca ze sobą... ble ble ble ;)).

Moja ogólna ocena wynosi 8/10
Film daje dużo do myślenia, przynajmniej mi. Bo wystarczy w życiu tylko jeden krok, aby diametralnie się ono zmieniło :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
paumar1

Mnie też mile zaskoczył, tak jak ty dałam 8/10. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego...

ocenił(a) film na 7
oluchna2512

Tak film jest bardzo dobry.

paumar1

film jest dobry naprawdę;) no i dobra gra :) ale jednak 8/10 to bym mu nie dała, na silne 6-7 zasługuje:)

użytkownik usunięty
Eryniae

Czyli w sumie zasłużenie ma średnią ok. 6,5.

ocenił(a) film na 7

A ja jedna obstaje 8/10.

ocenił(a) film na 8
paumar1

niezły początkowo myślałem że to jeden z tych typowych filmadeł tanecznych a tu miło mnie zaskoczył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones