PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 855
ocen
6,3 10 1 75855
5,6 11
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

Zaskoczył :)

ocenił(a) film na 8

Pozytywnie mnie zaskoczył - po pierwsze genialny koniec, po drugie gra Stanley'a Tucci. Bardzo przyjemnie się go oglądało :)
Szczególnie podobała mi się scena w biurze, jak zdisował sekretarkę ;)

PeggySueBrown

fajne jeszcze było jak tańczył razem z Richardem Gerem i nagle ktoś ich zobaczył :) wtedy Stanley Tucci udał że mdleje :P

ocenił(a) film na 8
kanarek1811

Hahha- to też było świetne! Uwielbiam Stanleya Tucci i w tym filmie był świetny, podobał mi się jeszcze w Nostalgia Anioła. Widziałeś?

PeggySueBrown

nie ale postaram się zobaczyć ;) a tak poza tym to jestem dziewczyną ;)

ocenił(a) film na 7
PeggySueBrown

Końcówka zdecydowanie upiększa film, dlatego dałem 7/10. Podobało mi się, że nie było romansu uwieńczonego seksem między John i Pauliną, po prostu pasja i miłość. To mnie ujęło w tym filmie.

BanderasKornel

Czy ktoś z Was zna tytuł piosenki z zakończenia filmu?

ocenił(a) film na 7
Hans_Kloss

Piosenka pt. Sway lecz w wykonaniu Pussycat Dolls. Przed nimi było jeszcze kilka wersji np. Michael Bubble

tomb2525

Dziekuje za szybką odpowiedź. W miedzy czasie szukalem, zeby wrzucic tu o ktora piosenke chodzi , z poczatku http://www.youtube.com/watch?v=XbuyS-_SSjM&feature=related
Widze, ze spiewa tez Sinatra. Martin.

ocenił(a) film na 7
Hans_Kloss

Cóż, ten utwór ma naprawdę masę wykonawców, jedni ci bardziej znani jak PD czy Sinatra, inni mniej. Zresztą cały film ma genialny podkład. Muzyka właśnie nadaje mu charakteru.

ocenił(a) film na 9
PeggySueBrown

rzeczywiście, ten film ma w sobie coś takiego, że człowiek chętnie wraca do niego. jest taki przyjemny. wielką zaletą jest przede wszystkim to, że ukazuje pasję, jaka może ogarnąć zwykłego mężczyznę po 40-dziestce. i widać, że ta pasja jest po prostu prawdziwa. sama tańczę i wiem, jak bardzo taniec potrafi zawładnąć czyimś życiem, a w filmie zostało to pokazane po mistrzowsku :)
poza tym, podobalo mi się też to, że nie było romansu pomiędzy Johnem a Pauliną.

użytkownik usunięty
seattlee

Również uważam, że twórcy filmu dobrze zrobili, nie psując go romansem tych bohaterów.

użytkownik usunięty
PeggySueBrown

mnie on nie zaskoczył to po prostu jest dobry aktor ale za to zaskoczył Gere bo to jedyna jego naprawde dobra rola tzn do tej roli pasował idealnie i dlatego sie sprawdził, nigdy go o to nie podejrzewałam i nawet pod koniec sie wzruszyłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones