PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 889
ocen
6,3 10 1 75889
5,6 11
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

Oglądałem ten filmik miesiąc temu. Polecam wszystkim paniom....i nie tylko.....Ja bym określił ten film jako .....ładny i już. Szkoda, że jak zwykle jesteśmy za morzmi jeśli chodzi o datę premiery tego filmu.
PS.
Ciekawa muzyka......

użytkownik usunięty
alflolek

Ty parszywy seksisto! jak możesz byc tak płytki i powierzowny? myslisz, że wyświadczasz przysługę 'wszystkim paniom" polecają im taki gniot? pewnie masz 13 lat i jeszcze ciągniesz koleżanki z klasy za włosy! uwaga, informacja dla ciebie. jesteś głupi i już. Określibyś film jako ładny? jeny, co w nim było ładnego? kobiety nie są głupimi istotami pozbawionymi rozumu, ale ty dałeś tu przykład samego siebie jako zdownionego opóźnionego w rozwoju pseudożartownisia i zakompleksionego obywatela. (hahaha, jeśli twoja recencja miała być zabawna, obśmiałam się jak norka)

No to mnie załatwiłaś...hihihi!Dwadzieści a trzy lata temu miałem 13-cie lat.....Każdy ma prawo do swojej opinii na temat filmów,moim zdaniem ten film był...ładny! (ładna J.Lo. ładny R.Gere i ładna muzyka....i tyle)."Parszywy seksista?" może,ale większosć kobiet w temacie filmów jest "głupimi istotami pozbawionymi rozumu" wystarczy zobaczyc ile kobiet pasjonuje się telenowelami itp.gniotami.Jeśli chodzi o kompleksy,to radzę zmienić psychiatrę,bo twój zdecydowanie Cię oszukuje.A tak w ogóle nie lubię feministycznego bełkotu.Więc może i jestem seksistą....?...PS.Opinię na temat tego filmu wziąłem od zaprzyjaźnionych kobiet...Pa

użytkownik usunięty
alflolek

Zagadka matematyczna :) teraz masz 20 a trzy lata temu miałeś 13 ?????

użytkownik usunięty

"Dwadzieści a trzy lata temu" - przecież widać, ze spacja autorowi tego zdania nadmiarowo się wcisnęła i winno być "dwadzieścia trzy latam temu"

użytkownik usunięty

Ja również uważam, że ten film jest ładny, a nawet stwierdziłbym, że jest bardzo ciekawy. A ludziom którzy ludziom taniec na pewno się spodoba.

użytkownik usunięty
alflolek

Bardzo chciałabym obejrzeć ten film, ale w moim mieście nie ma kina, a zanim ten film będzie w telewizji to minie kilka lat. Moze ktoś z was ma go na płycie )? czeKam na odpowiedź

hm..mam na płycie,dlatego widziałem go juz w listopadzie.Napisz z kad jestes,a ja pomysle jak Ci go dostarczyc-gratis.Albo poszukaj na KAAZA LITE...Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
alflolek

jestem z Lubska ( województwo lubuskie, koło żar)

użytkownik usunięty

ale nie mam Kazzyy , a słyszłam że ona nie jest za bardzo dobra - komputer sie tnie, itp ,itd

mam wielu znajomych w Lubsku
pomysle,narazie nie mam czasu....

użytkownik usunięty
alflolek

ten film byl naprawde fajny...nie wiem co wy od niego chcecie...ja nawet artykul do gazety o nim pisalam...moim zdaniem jest on interesujoncy dla tancerzy i milosnikow tanca...

ocenił(a) film na 6

Miałbym co do tego pewne wątpliwości.. Jedyny moment który mi przypadł do gustu to te bodajze tango argentyńskie zatanczone przez J.Lo i Richarda Gere przy tej jakże dobrze znanej i lubianej piosence.. Ma ktoś nazwe tego utworu?? Jedyna rzecz jaka mi sie podobała.. Cała reszta to straszne barachło, a sposób w jaki oni tańczyli pozostawia wiele do życzenia.. Na taki poziom jaki rzekomo miała J.Lo., tańczyła wyjątkowo kiepsko.. Zwłaszcza w tym momencie na początku filmu jak dała pokazówkę przed Gerem. Ale co sie było więcej spodziewać.. Film nagrany tylko po to aby zarobić troche kasy z okazji walentynek..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones