PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474995}

Zbaw mnie ode złego

My Soul To Take
5,0 12 114
ocen
5,0 10 1 12114
2,8 4
oceny krytyków
Zbaw mnie ode złego
powrót do forum filmu Zbaw mnie ode złego

1/10

ocenił(a) film na 1

Nie będę się za bardzo rozwodzić nad tym "dziełem"... Napiszę tylko, że wytrzymałem pierwsze ok. 40 minut, i śmiało mogę powiedzieć, że ten "horror" może pretendować do miana jednego z kilku najgorszych, jakie widziałem.

ecude

jak ja uwielbiam komentarze z tym zajebistym "wytrzymałem pierwsze X minut"....i ocena 1...obejrzyj jeden z drugim film od POCZĄTKU do KOŃCA i wystaw ocenę- ocenę za FILM W CAŁOŚCI a nie kuźwa połowę, 3/4 czy 1/13...

ocenił(a) film na 1
carnivore1

Niestety, ten film nie nadawał się nawet do rozpoczęcia jego seansu, a co dopiero do jego zakończenia i wytrzymania do końca, był to jeden z największych gniotów w historii obejrzanych przeze mnie filmów, także daruj sobie pouczenia, albo przypnij mnie pasami do fotela w trakcie seansu.. Ups, ale nawet wtedy mogę zamknąć oczy.

ecude

nie mam zamiary nikogo pouczać - i nie pamiętam żebyśmy przechodzili na TY - a druga sprawa: "był to jeden z największych gniotów w historii obejrzanych przeze mnie filmów" - 40 minut to nie OBEJRZANY a "przeleciany"...

ocenił(a) film na 1
carnivore1

Dobrze Proszę Szanownego Pana, jako, że praktycznie nigdy nie zdarza się, bym nie dotrwał do końca filmu, to w tym wypadku przyznajmy "Zbaw mnie od złego" nagrodę ARCYGNIOTA i oceniajmy go w skali ujemnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones