PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474995}

Zbaw mnie ode złego

My Soul To Take
5,0 12 114
ocen
5,0 10 1 12114
2,8 4
oceny krytyków
Zbaw mnie ode złego
powrót do forum filmu Zbaw mnie ode złego
black_monday

14.09. :-)

Zoe_5

Morderca jest wytrzymały niczym superman. Jestem ciekaw czy film w dalszej części czymś mnie zaskoczy :D

Gutman

Jak powiedział policjant: morderca nie jest mordercą ... jest chory psychicznie :-D przeceniłam reklamy, mam nadzieję, że nic mi nie umknęło.

Zoe_5

Ten film jest nawet zaskakujący :D za scenę z kondorem +1 do oceny!

Zoe_5

W ogóle poziom jest nierówny: kiczowate sceny przeplatają się ze śmiesznymi/durnymi dialogami i scenami wartymi uwagi(jak ta z kondorem, naśladowanie przyjaciela). Tak zakręcone filmy lubię :D

Gutman

Też to tak widzę. Klimat horroru generalnie jest na całkiem niezłym poziomie, ale dialogi zakłócają napięcie :-)

Zoe_5

Film dla Koneserów Specyficznych Dzieł Sztuki :D tylko, że leci dziś trochę za późno. Choć jestem ja i Ty - jako przedstawiciele klubu ;) <koniec reklam>

Gutman

Film na pograniczu Specyficznych Dzieł Sztuki i klimatycznych horrorów. Większość Fanklubowiczów właśnie śpi, bądź imprezuje! Pewnie bardziej imprezuje ... a my oglądamy horror ze średnią oceną :-D

Zoe_5

Toż to prawie jak imprezowanie :D taki film zastępuje najlepsze narkotyki

Gutman

Byłabym skłonna dać 6, ale za rozmowy w szafie przy krzątającym się nieopodal mordercy i temu podobnymi wpadkami dam 5. A jak Twoje wrażenia?

Zoe_5

Dam 6 z uwagi na to, że nie poszli po najprostszej linii oporu i tożsamość mordercy nie była taka oczywista do samego końca. Przymykam oczy na kilka niedociągnięć i dziwnych reakcji ;)
W ogóle przez większą część filmu zastanawiałem się co się stało z tą małą dziewczynką na początku i głowiłem się nad tym jak ta matka urodziła głównego bohatera skoro w noc porodu pracowała w szpitalu :D ale klarownie to wyjaśnili w końcu

Gutman

Film był zaskakujący. Jednak jestem uczulona na dialogi :-D Nie znoszę niedorzeczności, no chyba, że jest to film klasy Z, a ten jednak kwalifikuje się nieco wyżej :-)

Zoe_5

Również zwracam uwagę. tak jak na rodzaje występujących relacji i takie coś jak podporządkowanie sobie przez dziewczynę pewnego osiłka i praktycznie kierowanie nim i grupą osób wydają się niedorzeczne :D właśnie: wc damskie jako miejsce tajnych narad(ja czułem, że tam dziwne rzeczy się dzieją jak dziewczyny parami wchodzą) hahah

Gutman

hahahaha!

No ja nie mogę zdradzić co tam się dzieję - kobieca solidarność!!! :-D

Zoe_5

zmowa milczenia - ot co :D

to ja nie będę naciskał, gdyż chcę jeszcze trochę pożyć ;)

Gutman

Bujany konik! Marzenie każdego dziecka!

A propos konia... to wiesz, że Hans tak naprawdę nie umiał liczyć? Zgadywał liczby z niewerbalnych sygnałów von Ostena. Czytam książkę Alexa Bellosa i pojawił się ten wątek :-)

Zoe_5

Wiem, wiem :) gdyby koń umiał liczyć to mógłbym śmiało wierzyć w prehistoryczne rekiny piaskowe hehe
Jaki tytuł?

Gutman

Hahaha!
Ai nauczyła się liczyć, no ale to nie koń, tylko małpa.

"Przygody Alexa w krainie liczb".

Zoe_5

Ojejku, tytuł jakby jakiegoś filmu godnego obejrzenia późną nocą :D

Gutman

Tytuł to nic... oto jak brzmi podtytuł: "Podróże po cudownym świecie matematyki" :-D

Zoe_5

,,Wędrówki z liczbą Pi"
,,U Pitagorasa w ogródku"
,,Kółeczko i ogród trójkątów"

:D

Gutman

Jedyne co mi się nasuwa na myśl to czworokąt ... to tak żeby kolejność zachować :-D

Zoe_5

NA MATEMATYKA

Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma k**** w domu.

Jan Kochanowski

<musiałem ocenzurować, bo ,,Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy.ux.pl". to już klasyków w oryginale cytować nie można>

Gutman

Mocna fraszka:-)

Zoe_5

O matko jaka dysputa społeczna rozgorzała i mnie ominęła bo się wciągnąłem w film.

Fakt, to damskie wc jako miejsce narad + konik na resorach - śniło mi się to później i bałem się spać, w obawie przed utratą dziewictwa . HAha...

Film fajny był nawet. macie racje, że komediowe sceny przeplatały się z horrorem.
No ale się nie rozczarowałem i o to chodziło, dam 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones