PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474995}

Zbaw mnie ode złego

My Soul To Take
5,0 12 115
ocen
5,0 10 1 12115
2,8 4
oceny krytyków
Zbaw mnie ode złego
powrót do forum filmu Zbaw mnie ode złego

Jestem pod wrażeniem

ocenił(a) film na 8

Myślałem przez kilka chwil że niczego fajnego a nowego nie nakręca a tu proszę. Dobry film pełen zwrotów akcji. Na Horror to się nie nadaje zbytnio bo klimatu nie (pomimo lejącej się zewsząd posoki) ma ale na młodzieżową przygotówkę jak najbardziej. Bardzo luźny i są momenty że i się pośmiać można. Szkoda że taki krótki. Dla mnie miał on duży potencjał na serial. Gra aktorów niezła, muzyka praktycznie nie słyszalna ale nadrabia to ciekawa fabuła. Daję 8 bo pomysł jest oryginalny.

SirDrX

W pełni sie zgadzam z wyjątkiem "młodzieżowej przygodówki" Film jest raczej dla ciut bardziej dorosłych :)

ocenił(a) film na 3
SirDrX

Ten film to jakaś porażka, chyba gorszego nie widziałam, przede wszystkim nudny :(

ocenił(a) film na 8
Princess_Holly30

To północne kino, jest dosyć specyficzne, niektórzy go nie trawią.

ocenił(a) film na 8
SirDrX

Powyższa odpowiedź dotyczy innego filmu, pomyłkowo ją tu wrzuciłem a teraz nie mogę usunąć ani zmienić. Wyświetla mi błąd.

ocenił(a) film na 3
SirDrX

ja się pytam, gdzie autor tego postu dostrzegł w tym filmie jakieś zwroty akcji..? Scenariusz miał potencjał, ale ktoś tu przedobrzył

ocenił(a) film na 8
magda93

No ja się spodziewałem czegoś zupełnie innego na końcu. Myślałem że gościu w końcu policzy się z tą zła ze szkoły jak facet a pozostał ciotowatym lamusem jak był. W ogóle się zdziwiłem że on tak daje siostrze sobą rozporządzać. Ale miałem pisać o zwrotach akcji a nie tym co mnie zdziwiło.

ocenił(a) film na 8
SirDrX

Urwał nać, dla czego nie mogę zapisać po edycji moich postów ? Coś jest zwalonego w tym filmwebie no i do poezji doprowadza mnie że po każdym napisaniu czegoś dłuższego wszystko bierze szlag i mnie wylogowuje.

Oto powyższy post po edycji:
No ja się spodziewałem czegoś zupełnie innego na końcu. Sądziłem że to główny bochu ma zwidy i sam jest rzeźnikiem a tu niespodzianka.Poza tym dziwnym zwrotem było dołączenie na końcu do siostry i nie spuszczenie jej porządnego manta, sądziłem że gość na końcu przestanie być lamusem ale mnie film zaskoczył. To że żmija w ogóle jest jego siorą też mnie zaskoczyło.

ocenił(a) film na 3
SirDrX

wątek ze żmiją troche jak z telenoweli. Musze obejżeć jeszcze raz, bo troche przysypiałam ... ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones