PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474995}

Zbaw mnie ode złego

My Soul To Take
5,0 12 115
ocen
5,0 10 1 12115
2,8 4
oceny krytyków
Zbaw mnie ode złego
powrót do forum filmu Zbaw mnie ode złego

fajowy

ocenił(a) film na 7

Film jest spoko ale jedno pytanie kto mordował bo ja jusz ogupiałem cały czas mowa o rozpruwaczu z riverton więc kto mordował robal"Bug" czy jego kumpel Alex kto mi odpowie

ocenił(a) film na 5
kamil190198

wychodzi na to, że Alex opętany przez tego rozpruwacza...ale sam nie wiem :)

ocenił(a) film na 8
kamil190198

Jak na mój rozum "Bug" miał (chyba w sumie dziedziczne) problemy psychiczne, ale to Alex był opętany przez ducha, który przed szesnastu laty nawiedził ojca "Buga". ;) W końcu Penelope podała dwa sposoby, aby Rozpruwacz wrócił - przeżył bądź też wszedł w ciało jednego z siódemki dzieci urodzonych tamtego dnia. Wydaje mi się, że tym dzieckiem był Alex. Opcja, że "Bug" był schizofrenikiem odpada z tego prostego powodu, że siedział z siostrą w szafie i ktoś ich zaatakował - do tego momentu też nie byłam pewna i dopiero ta scena rozwiała moje wątpliwości. Oczywiście mogę się mylić, ale ja doszłam do takich wniosków. Zresztą motyw Rozpruwacza to kwestia dyskusyjna i niewątpliwie sprowokuje ona niejedną rozmowę na ten temat.

ocenił(a) film na 5
kamil190198

No przecież na końcu filmu sam Alex mówi, że to on zabił piątkę z siedmiu dzieciaków z Riventon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones