PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 779
ocen
8,6 10 1 998779
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

10/10

ocenił(a) film na 10

Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Genialny w każdym calu, historia przedstawiona jak trzeba, rewelacyjna gra aktorska, świetna fabuła, doskonałe przesłanie, odpowiedni klimat oraz muzyka. Jest to jeden z filmów który można oglądać kilka razy i po latach przypuszczam również będzie zdawał egzamin. 10/10.

użytkownik usunięty
alfabecik123

Też tak mogę. ;)

6/10
Jeden z najbardziej przecenianych filmów jakie widziałem. Przeciętny w każdym calu, bzdurna historia, słaba gra aktorska, mdła fabuła, banalne przesłanie. Jest to jeden z filmów który można oglądać kilka razy, ale lepiej nie oglądać wcale. Na szczęście po latach nikt o nim nie będzie pamiętał. 6/10.

ocenił(a) film na 10

Widzę że specjalizujesz się w małpowaniu wypowiedzi, być może zbyt dużo czasu spędziłeś przed komputerem, a za mało na lekcjach języka polskiego ?? To by wiele wyjaśniało. Na prowokatorów lekarstwa niestety nie wynaleziono i niestety nie jestem w stanie pomóc Ci z Twoimi dolegliwościami. Musisz szukać gdzie indziej.

użytkownik usunięty
alfabecik123

Po prostu próbuję upuścić nieco powietrza z tego balonika ignorancji który nadmuchałeś.

ocenił(a) film na 10

nie masz po prostu pojecia o co chodzi w tym filmie , jestes z pewnoscia milosnikiem polskich debilnych telenowel , a to tlumaczy wszystko...

użytkownik usunięty
riko62

O telenowelach pisz do podobnych sobie impotentów umysłowych. Liczysz na polemikę wklejając po raz setny swój durny tekst? Nie kompromituj się.

ocenił(a) film na 10

i to ja sie mam kompromitowac hahahahah dobre...

użytkownik usunięty
riko62

Kompromitujesz się tak często i od tak dawna, że już przestałeś to dostrzegać. Na twoim miejscu wcale nie byłoby mi do śmiechu...

ocenił(a) film na 10

wiem ze od dawna wysmiewam twoje zamilowanie do debilnych polskich telenowel , jutro pewnie nowy odcinek klanu ....

użytkownik usunięty
riko62

Nie oglądam telenowel, synku.

ocenił(a) film na 10

Wyrażam swoją opinię a skoro nie jesteś w stanie tego zrozumieć to Twój problem. Zawsze lepiej wyrazić swoją opinię o kimś lub o czymś niż małpować.

użytkownik usunięty
alfabecik123

Ja też wyrażam swoją opinię - film jest przeciętny. A skoro nie jesteś wstanie tego zrozumieć to twój problem.

ocenił(a) film na 10

daj sobie juz z tym spokoj idz spuszczac powietrze gdzie indziej ...

riko62

matko, a coście się tak na niego rzucili? Tylko napisał co myśli o filmie xD

ocenił(a) film na 10
Mateusz_Raczkowski

gostka już nie ma...KECZUP go wyeliminował...daj na luz ...

ocenił(a) film na 1
alfabecik123

a ja powiem że najgorszy film jaki widziałem,
wymuszanie płaczu na mnie nie działa, ponad to film ma idiotyczne dialogi, głupie postaci

ocenił(a) film na 10
GamingKam_YT

Zgadzam się z Tobą. Filmy z godzillą były zdecydowanie bardziej poruszające.

alfabecik123

otóż to i nie ma do jak powrót to starych i genialnych filmów które są istnym arcydziełem same w sobie bez zbędnej paplaniny,nagości,żartów:)

alfabecik123

tylko dlaczego John mimo że nie popełnił tej zbroni musiał ponieść za to karę śmierci?:O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones