PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 983
oceny
8,6 10 1 998983
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

Zdecydowane 10.

ocenił(a) film na 10

Dopiero po przeczytaniu książki i obejrzeniu filmu poraz drugi zauważyłem że temu filmowi należy się zdecydowane 10.Genialny.Role Toma Hanksa i Michaela Clarka Duncana idealne.

ocenił(a) film na 10
roki3225

Trudno się nie zgodzić, film jest świetny.

ocenił(a) film na 3
roki3225

A ja się nie zgadzam. Może i jest bardzo ładnie zrealizowany, ale patrząc na sam scenariusz to jest jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Moim zdaniem jest to niewiarygodnie fałszywy i obraźliwy dla widza obraz warty potępienia. Przyznaję, że choć lubię "Skazanych na Shawshank" tego samego reżysera, to "Zieloną milę" uważam po prostu za okropny film! Wybaczcie fani, ale takie jest moje zdanie o tym filmie. Niestety, ale daję 3/10 i to jeszcze naciągane.

kryst007

Jak juz piszesz ze falszywy i obraza widza to okresl co dokladnie masz na mysli. Jakie sceny sa tak warte potepienia?

ocenił(a) film na 3
un_chocolat

Nieco więcej napisałem tutaj:
http://www.filmweb.pl/film/Zielona+mila-1999-862/discussion/Jak+dla+mnie+okropny ,2696129

ocenił(a) film na 4
roki3225

Mocno naciągane 2/10 naprawdę płycizna w której trylobity czułyby się znieważone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones