PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764039}
7,6 134 555
ocen
7,6 10 1 134555
7,9 53
oceny krytyków
Zimna wojna
powrót do forum filmu Zimna wojna

Czekam na jakieś zdjęcia gdzie będzie wanna. Tą którą sprzedałem na plan filmowy. Pzdr.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

:) Biegać po forum filmowym i wklejać linki o Izraelu.

Nie kumać, że jest się antysemitą do głębi.

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Wow, że ktoś to jeszcze pamięta...

durendalos

zatem czekamy <3

ocenił(a) film na 8
durendalos

Moim zdaniem to ta wanna była w tym filmie tak genialna, że w ogóle tytuł powinien być: "Wanna". Ten tytuł to ujma dla tak zacnej wanny.... poniosło ich. Przesadzili....

durendalos

Tak bez żadnego hejtowania, czy ta wanna była jakoś z okresu?
Poza tym - ludzie, co się czepiacie, jakbym ja sprzedał jakiegoś swojego rupiecia na plan dobrego filmu to też bym wypatrywał podczas seansu.

A tak swoją drogą mam nadzieję że wanna będzie w scenie po napisach i będzie przedmiotem wokół którego będzie się kręcić filmowe uniwersum Pawlikowskiego

ocenił(a) film na 5
durendalos

Ciekaw jestem czy TA wanna pojawi się też w kolejnym filmie Pawlikowskiego?Trzymam kciuki

ocenił(a) film na 8
durendalos

Czy wanna ma już fanpage? Polajkowałabym ;)

durendalos

Dziękuję wszystkim za miłe słowa (i za te niemiłe też). Wanna była wyrzucona po remoncie mieszkania. Okres powojenny. Zachęcam to zadawania pytań.

ocenił(a) film na 8
durendalos

za ile poszła?

durendalos

Pytanie. Czy żałujesz że się jej pozbyłeś? I czy łatwo im to poszło?

ocenił(a) film na 5
durendalos

Ludzie to jednak ciemnota;) Tez uwazam ze ten film byl zwyczajny. Poza dobra muzyka jazxowa i folkiem

Cass_

Ciekawą rozmowę o muzyce do tego filmu znajdziesz tutaj: http://audycjekulturalne.pl/masecki-zimna-wojna/

Cass_

Nie żebym się chciał spierać, ale to raczej był folklor, a nie folk. W moim rozumieniu to są dwie różne rzeczy, przynajmniej kiedyś tak było. Jeżeli nawet dzisiaj można folk i folklor wrzucać do jednego worka, to dla mnie jest to zbędne (i szkodliwe) uogólnianie.

ocenił(a) film na 10
durendalos

Przez cały seans wypatrywałem tej Twojej wanny i nie widziałem.

maciekab

Ja też! Jak ktoś dostrzegł tę perełkę to niech da info.

ocenił(a) film na 6
M8889

Były dwie sceny w łazience, to chyba tam. Ale ja niestety temat przeczytałem dopiero po seansie.

maciekab

Jeszcze filmu nie widziałem ale jeśli faktycznie wanny nie ma, to lipa. :/

Przy okazji odpowiem na pytanie czy żałuję: Cóż... W takiej sytuacji tak. :(

durendalos

Może złomiarze zaje** pożyczyli wannę i film przez to nie dostał Złotej Wanny, err Palmy w Cannes.

ocenił(a) film na 4
durendalos

Jak to się odbywa? Taka sprzedaż fanta do filmu. Wpadli do Ciebie na chatę i spytali, czy przypadkiem nie masz wanny na zbyciu?

durendalos

pewnie ją wytną ;P

ocenił(a) film na 10
durendalos

Czy to fragment twojej wanny w ZIMNA WOJNA oficjalny zwiastun na YouTube? 1.22 - czekam na weryfikację i odpowiedź!

Wanna_filmaniak

W dalszym ciągu filmu nie widziałem. Ale, kurka jego, możliwe.

ocenił(a) film na 5
durendalos

Jestem świeżo po filmie. Żadnej wanny nie spostrzegłem. Przykro mi.

durendalos

"Zimna wanna" <3

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Umarłem ;D

ocenił(a) film na 8
durendalos

Jest jakaś wanna jak Zula pije z gwinta w łazience. Zwiastun nr. 1 na Filmwebie, około minuty dwadzieścia dwa :)

ocenił(a) film na 8
Vantessa

Dokładnie. W tej scenie chyba był rąbek wanny. Podczas oglądania filmu po raz pierwszy zapomniałam o tym, że miałam zwracać uwagę na wannę. Za drugim razem nie popełniłam tego błędu ;)

durendalos

Mój seans przez Ciebie został zrujnowany. Muszę dostrzec tę cholerną wannę!

durendalos

To najwspanialszy watek w komentarzach, jaki kiedykolwiek czytalam...swietne! Kibicuje wannie i czekam na informacje o jej losie, czy doswiadczyla restauracji i jak wiele cial ugoscila i ile posladkow w niej zasiadlo..
Czlowiek chcialby wiedzieć..

ocenił(a) film na 8
durendalos

Niestety nie było wanny. Widocznie reżyser wybrał inną scene i w łazience widać było tylko samą baterię od wanny. Ale podejrzewam że jeszcze ją zobaczymy w innych filmach

ocenił(a) film na 8
durendalos

A może Pawlikowski zabrał ja już do swojej łazienki

ocenił(a) film na 1
durendalos

ten film to nieporozumienie 1/10

durendalos

Wanny nie zauważyłam, a szkoda. Zasługuje na scenę co najmniej jak z Taxidermi. Link dla chętnych ;) Wanienna poezja https://www.youtube.com/watch?v=mmPnrsp6YP8

durendalos

Normalnie jakiś przekręt z tą wanną. Kupują na wytwórnię, montują sobie prywatnie. Strasznie zdemoralizowane jest to środowisko filmowe.

Czy któryś dziennikarz śledczy nie mógłby się zająć tematem?

Poprawiacz_napisowy

Również czekam.

durendalos

Durendalosie, zrobili cię w chu.... Zapłacili ale nie wykorzystali. Ja też tak kiedyś zrobiłem PKP w chu... Kupiłem bilet ale nie pojechałem pociągiem. Boję się, że jeszcze SOK-iści będą mnie ścigali.
Poszukiwany listem gończym, żywy lub martwy. Imię: Shadow, itd.

ocenił(a) film na 10
durendalos

A czy wanny nie było w paryskiej części filmu? Na pewno był taki bardzo stary rzucający się w oczy kran wiec nigdy nic nie wiadomo!

durendalos

Trzeba założyć jej stronkę na filmwebie, pewnie będzie miała więcej ról. Wanna, niewymieniona w czołówce.

durendalos

Teraz lepiej rozumiem słynny hit Sheryl Crow: "All I wanna do is have a little fun before I die".

Wydmin

Twój komentarz bije wszystkie inne na głowę. Dostałam czkawki ze śmiechu. Pozdrowienia

ocenił(a) film na 7
durendalos

Ile za nią dostałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones