PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521098}

Zjawy

The Apparition
4,7 12 132
oceny
4,7 10 1 12132
Zjawy
powrót do forum filmu Zjawy

jednak później film leży i coraz głośniej kwiczy.
Pomysł na historię był już nieraz wykorzystywany: ktoś coś uwalnia, a potem to coś wszystkich
zabija. Każdą historię można nakręcić wielokrotnie, za każdym razem coś zmieniając, coś
dodając i film będzie znośny, jeżeli tylko jest umiejętnie nakręcony. Tutaj niestety ktoś wszystko
zepsuł. Akcja rozwija się szybko - za szybko, co w tego typu filmie, zamiast budować nastrój to
go niszczy. Koncepcja głównego bohatera jest tragiczna. Działa w zupełnie irracjonalny sposób.
Zjawa też nagle przypomina sobie o nim dopiero jak wprowadził się do nowej chaty ze swoją
dziewczyną.
Potem ten dziennik Patricka. Ginąć miały osoby uczestniczące w eksperymencie, także dlaczego
to coś nagle rzuciło się na Kelly? Po za tym ta cudowna klata mająca służyć za schronienie, z
której nagle zniknął Ben. Albo ten fragment na końcu, w którym wyjaśnione jest, że to coś się
uczyło ludzi, a ludzie nie patrzyli tam gdzie powinni i główne ujęcia na Kelly tak jakby to coś z nią
też było nie tak. No i jeszcze sam koniec, w którym bohaterka przenosi się w jakieś zaświaty
(skąd już to znamy?) i tam coś ją maca.
Ogólnie jest trochę niewiadomych i mogłoby być dobrze i ciekawie, ale jest cienko i nudno i tyle
już w temacie

A teraz się zastanawiam czy grzyb w mojej łazience przypadkiem mnie za karę nie wciągnie...

kfcboy

Mam podobne odczucia. Zapowiadało się ciekawie, ja już ręce zacieram, a tu nagle... No właśnie, nim zaczęłam się bać to film się skończył. Na "najstraszniejszą" scenę czekasz cały film, a zaraz potem masz... napisy. No zawiodłam się mocno.

kfcboy

"jednak później film leży i coraz głośniej kwiczy" tak samo było główną bohaterką w filmie.

ocenił(a) film na 5
kfcboy

Może zjawa była zajęta maltretowaniem kolegów Bena i nie ma podzielności uwagi ;)
Po drugie - manipulowałam tym co widzą inni: Ben nigdy nie dotarł do tej bezpiecznej klatki, nie zdążył.
Sam film jest za krótki.

kfcboy

Czekaj, przecież Patryk pisze maile o kolejnym eksperymencie. To wtedy pojawia się zjawa w domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones