PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131508}

Znalazłem cię

Koi... Mil Gaya
6,9 1 565
ocen
6,9 10 1 1565
Znalazłem cię
powrót do forum filmu Znalazłem cię

Tak jak w temacie- pierwsza część w piątek za tydzień, a druga w piątek o tej samej porze za dwa tygodnie :)

ocenił(a) film na 9
Sangita

wlasnie ogladalem , calkiem przypadkiem i teraz bede czekal na druga czesc
:] nigdy nie myslalem ze film z bolywood mi sie tak spodoba^^
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Grawler

Też to chiałem oglodnąć, bo Krrish sie mi podobał :} także teraz czekam na drugą częśc :}

Grawler

Kto bym pomyślał że rankiem na tvp1 natknę się na film bolly i to taki fajny! Nie mogę doczekać się drugiej cześći. Przyznam że filmy SF produkcji indyjskiej to dla mnie nowość, ale chyba hindusi nie zrobili jeszcze takiego filmu, który by mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 10
Sangita

ach fajny ten filmik i inny do Bollywood aż nie będę robić przedsmaku i nie przeczytam recenzji

ocenił(a) film na 1
Sangita

Pierwszy raz widziałem tego typu produkcję. Totalna katastrofa. Nie ma tutaj nic, co można uznać za pozytyw. Denny scenariusz i aktorzy bez krztyny talentu. Co Wam się w tym podoba? Nadmiar kiczu i tandety? Brak konieczności myślenia?


1/10

ocenił(a) film na 8
GodFella

GodFella nikt nie zmusza Cię do patrzenia na Bollywood, jeżeli Ci się nie podoba to nie patrz, ale widziałeś tylko jeden film tego typu, a od razu osądzasz, że to jest złe. Skoro tak bardzo lubisz myśleć na filmie, to oglądaj same super ambitne kino.. Ale moim zdaniem będziesz ubogi o doświadczenia z tego typu filmami. "Koi Mil Gaya" to nie jest dobry film na 'pierwszy raz' z Bollywood. Obejrzyj "Veer Aur Zara", "Kuch Kuch Hota Hai", "Kal Ho Naa Ho", "Kabhi Alvida Naa Kehna" i potem wyraź swoje zdanie. Ja też kiedyś myślałam, że Bollywood to kicz.. Ale jeśli będziesz oglądał te filmy nie przez pryzmat hollywoodzkich produkcji, czy ambitnego kina to możliwe, że dostrzerzesz w nich to co my-piękno, urok i miłą odskocznie od typowych filmów.

Sangita

"Znalazłem Cię" na pewno nie jest dobrym filmem, jak właśnie na pierwszy raz... GodFella też bym Ci poleciła te filmy, co koleżanka wyżej, i oprócz tego: Devdas, Chak De! India, i "Black"...

Zapewne obejrzałeś 5 minut tego filmu i osądzasz. Nie rozumiem czegoś takiego...

ocenił(a) film na 8
Madleen

Właśnie "Chak De!India" i "Devdas", zapomniałam o nich :P "Chak De!India" to nie jest typowy Bollywood, nie ma tam tych kolorów, śpiewów, polecam. Obejrzyj i przekonaj się, że w Bollywood każdy znajdzie cos dla siebie.

Sangita

CDI i "black" nie są typowymi filmami, no fakt :)
Black wcale nie ma piosenek, a w CDI są tylko w tle. Ale tytułowa piosenka jest świetna.

ocenił(a) film na 8
Madleen

O "Black" nawet nie słyszałam, ale zaciekawiło mnie to, że nie ma tam piosenek.. Muszę koniecznie obejrzeć ;D Dzięki za sugestię :D

Sangita

Nie ma za co... Zapraszam na mój blog, niedawno ten film opisywałam :) Miłego czytania.

ocenił(a) film na 1
Sangita

"Chak De!India" to nie jest typowy Bollywood, nie ma tam tych kolorów, śpiewów, polecam. Obejrzyj i przekonaj się, że w Bollywood każdy znajdzie cos dla siebie."

Skoro nie jest to typowy Bollywood to czemu mam to obejrzeć chcąc przekoanć się jak Bollywood wygląda?

ocenił(a) film na 1
Sangita

Pewnie, że nikt mnie nie zmusza, więc to jest powód, dla którego dotychczas nie oglądałem Bollywoodu (prócz jakichś tam zwiastunów i kawałków w sieci). Tej produkcji udało mi się z nudów przełknąć ponad połowę (co nalezy uznać za duży wyczyn) leżąc bezczynnie na łóżku w niedzielny (chyba) poranek.

A Tobie wolno wyrazić zdanie o kinie hiszpańskich, jeśli widziałaś tylko kilka filmów? Generalnie wolno mi oglądać i oceniać wszystko, a że film jest beznadziejny pod każdym względem i jest pozycją bollywoodzką (bo zawiera elementy chcrakterystyczne dla tego rodzaju filmów, nie trzeba oglądać, żeby wiedzieć), no to wniosek może być tylko jeden - Boollywood GENERALNIE to pusta tandeta (choć rozumiem, że czasem scenograifa czy kostiumy mogą się komus podobać). Tak jak GENERALNIE Hollywood, z tym że tamtejsze filmy nie są w większości tak kiczowate.

GodFella

God Fella, ja Ci polecam "Chak De! India", bo to jest naprawdę dobry film. Jeśli tak lubisz ambitne kino, to polecam też "Black".

ocenił(a) film na 1
GodFella

Najgorszy film bollywood jaki kiedykolwiek widziałam.TVP1 wyemitowała go o 01:20- całe szczęście -tym razem dzieci tego nie widziały! Chyba chcieli zrobić bollywoodzką wersję E.T. a wyszedł film dla...( nie dokończę,żeby nikogo nie urazić)

ocenił(a) film na 6
Sangita

kosmita wygląda trochę głupio, ale pozostałe efekty mile zaskakują, jak na Bollywood oczywiście, gdzie te często są beznadziejne;) fabuła filmu fajna i aktorzy, oczywiście, też:)) no a muzyka boska jak zawsze:D

ocenił(a) film na 8
oldschool_punk00

Ten kosmita jest śmiszny, taki boroczek ale słodki ;D
Podobała mi się scena z tym dzbanem.. ;D

Sangita

Jeżeli ktoś narzekał na wczesną porę emisji filmu, to teraz może poczuć się kontent - część pierwsza dziś o 1:05.
Miłego seansu! :)

PS. Mimo wszystko nie ma w tym przypadku co narzekać na TVP1. Nie jest to znana produkcja, nie jest nawet kojarzona przez fanów gatunku. W końcu to taki wypełniacz antenowy, a te potrafią być wciskane o jeszcze gorszych porach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones