PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104781}
4,2 1 569
ocen
4,2 10 1 1569
Zombie z Berkeley
powrót do forum filmu Zombie z Berkeley

ten film to jest poprostu skupisko debilnych scen! nic ani strasznego ani juz TYM bardziej zabawnego... mowiac krótko DO DUPY!

crumby

dobrze, że nie napisałeś jaki to straszny film, bo bym się zaczął martwić

Matek

wiesz jesli masz czas to lepij go poswiec na inny film na ten nie warto... a tak przxy okazji jestem dziewczyną:) do usł

ocenił(a) film na 4
crumby

film rzeczywiście tragiczny, szkoda czasu, a fabuła chyba głupsza już być nie mogła.

ocenił(a) film na 1
crumby

zdecydowanie najgorszy syf jaki oglądałem

crumby

to jest raczej parodia filmow ,cos na ksztalt bardzo kiczowatego dlatego wyjatkowego evil aliens ,z lepszymi efektami i kilkoma fajnymi nawiazaniami (chociazby do EA - przypakowany rambo - wiesniak :)) ,ciekawie sie oglada ,sceny eksterminacji potworow rozsmieszaja widza do lez (3 zbite deskami shotguny ,czy wyciagniecie pistoletow przez wiochmena nie-powiem-skad ,rzut dlugopisem...),dobra pozycja w kinie grozy od bardzo dawna

ocenił(a) film na 5
nomusic

A m i się nawet bardziej podobał od ostatnich horrorków Carismy.

ocenił(a) film na 4
crumby

Popieram, ścierwo okropne, początkowo myślałem nawet, ze będzie to coś na kształt "Martwicy Mózgu" (opinia mojego znajomego), ale to co zobaczyłem, to kicha totalna. Ani śmieszne, ani straszne, ani ciekawe. Za to głupie do potęgi n-tej. Ostatnio widziałem to w jakimś czasopiśmie, do którego dołączone są horrory na DVD, szkoda by było, gdyby ktoś się na to nadział, dlatego apel- NIE KUPOWAĆ!!! Nawet te kilkanaście złotych nie jest warte tego filmu.

PS. Muzyka z tego filmu przypomniała mi o starych dobrych czasach Commodore, z tym, że tam była bardziej klimatyczna :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones