PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104781}
4,1 1 570
ocen
4,1 10 1 1570
Zombie z Berkeley
powrót do forum filmu Zombie z Berkeley

Witam :) Kupiłem ten film orginalny w sklepie na DVD. i zdziwiło mnie ze jest on w formacie obrazu 4:3 a podejrzewam ze istnieją wydania 16:9 poniewaz w napisach koncowych widać ze niektore zdania wychodzą poza ekran po prawej stronie... obcieli boki filmu ? Poco tak robią?

I moje PYTANIE ponieważ mam projektor filmowy 4:3 wiec kwadratowe filmy wypelniają mi wiecej ekranu a 16;9 mimo ze szerokie są Tak samo szerolkie jak 4;3 tyle ze czarn pasy na dole i u góry ( tak samo mieliscie jak szeroki film z dvd puszczaliscie na kwadratowym TV ).

Jakie znacie filmy DVD lub koncerty ewentualnie seriale nawet ktore byly kręcone w formacie 4:3 ??? Przydało by mi sie kupić filmy lub koncerty DVD w tym 4:3 bo wtedy mam wielki obraz na calą sciane :P

Także mam nadzieje ze ci co mają dobrą pamieć fotograficzną wymienią mi tu chociaz kilka takich filmów :) (pamietajcie ze nie liczą sie TVRipy nagrywane z telewizji 4:3 bot o oczywiscie obcinanie boków orginalnego filmu :)

Czekam i dziekuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones