PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12048}

Zwyczajni ludzie

Ordinary People
7,0 6 040
ocen
7,0 10 1 6040
7,6 10
ocen krytyków
Zwyczajni ludzie
powrót do forum filmu Zwyczajni ludzie

Film jest dobry. Na prawdę może się podobać. Ale jakim cudem akademia postanowiła go nagrodzić, kiedy za konkurencję miał Wściekłego Byka i Człowieka Słonia? Przy tych dwóch filmach, Zwyczajni ludzie wypadają jak zwykły amerykański dramat o rodzinie z problemami.

ocenił(a) film na 10
grand_1349

Największą pomyłką to jesteś ty sam - powtarzasz jak papuga coś, co jest nieprawdą i po co zakładasz nowy taki temat, skoro kilka dni temu była o tym mowa, w innym wcześniejszym (Arcydzieło Redforda), kiedy to obiektywnie udowadniałem, że tak nie jest.
Jeśli uważasz, że jest inaczej to trzeba to wykazać obiektywnie !!! - bo w tym wypadku wychodzisz na mało rozgarniętego, tworząc koleiny taki temat bez pokrycia.

grzelarek

Obiektywny się odezwał!!!! :D:D
A już na pewno tolerujący (nie mówiąc już o szanowaniu) inne zdanie niż swoje. :D:D:D
Myślisz, że jak sobie pokrzyczysz to będziziesz lepiej wysłuchany? A może dodasz tym wagi swoim słowom?
PANUJ NAD NIEKONTROLOWANYMI WYBUCHAMI AGRESJI! Bo sam przez to wychodzisz na nierozgarniętego :D:D:D:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gandalfszalony

PS
Nie mam pojęcia kim jest "grand_1349" i to co napisałem nie miało w zasadzie na celu jego obrony w sensie osobistym. Raczej chodziło mi o ogólne plenienie przejawów niczym nie uzasadnionych i niedopuszczalnych przejawów agresji na tym forum.
Wszystko można wyrazić, nawet najmocniejsze emocje w kulturalny sposób bez osobistych wycieczek i dezawuowania interlokutora (przynajmniej wprost i niegrzecznie :D)

ocenił(a) film na 10
gandalfszalony

Owszem tolerancji nie było (i nie będzie), ale dla kogoś, kto celowo zakłada nowy taki sam wątek !!! w trakcie kiedy jeszcze toczy się taka dyskusja w temacie, który był wtedy na pierwszym miejscu forum tego filmu i na dodatek powtarza bez argumentów !!! to samo co już było na tym forum trzy razy - również bez argumentacji !!!

Agresji jednak z mojej strony w tym nie widzę (poza ostrzejszym tonem), w przeciwieństwie do twojej NIEKONTROLOWANEJ i wyzwisk, cyt. - "całe szczęście, że dzieli nas monitor komputera bo inaczej, zapewne, któryś z nas nie przeżyłby naszego spotkania w realu".
Ktoś kto chciałby używać mięśni zamiast mózgu (i to z powodu jakiejś wypowiedzi na forum), nie może wypowiadać się na temat agresji i argumentów.
I kto tu wyraża emocje w kulturalny sposób bez osobistych wycieczek.

ocenił(a) film na 6
grzelarek

To co wyrażasz, jest jedynie opinią, a opinia nigdy nie jest obiektywna, lecz subiektywna. Obiektywizm? Jak ogólnie przez społeczność na całym świecie oceniane są dwa wymienione wyżej filmy? A jak Zwyczajni Ludzie? Ja tylko wyrażam swoją opinię na temat tego filmu, po porównaniu go do innych nominowanych do oscara filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones