Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

ZSGifMan

To się nazywa "wolność słowa"!

kosobi

Też mi to bardzo wadzi. Zawsze uważałem, że dział gry na Filmwebie nie powinien istnieć.

Andrzejek324

http://www.filmweb.pl/user/Andrzejek324/games

Marac

No jak już są te gry to sobie kilka oceniłem, ale i tak uważam, że ten dział jest zbędny.

Andrzejek324

To teraz spróbuj bazyliowych gnocchi z sosem gorgonzolla. Pychota!
http://www.filmweb.pl/user/WujekChu1ek/blog

Marac

Podana strona przestała istnieć. Coś ci nie wychodzi.

Andrzejek324

To ciekawe, że u mnie istnieje, ale może to FW po "Dobrej Zmianie" coś krzaczy. Więc proszę:
http://www.filmweb.pl/user/WujekChu1ek/blog/582699-Zdj%C4%99cia+Kulinarne+Nowych +Potraw.

Marac

Podana strona przestała istnieć. Za każdym razem jak klikam.

Andrzejek324

No przezabawny jesteś. :-D

Andrzejek324

Wychodzi i działa!
Może nie umiesz (celnie?) w link trafić, czy co?

ZSGifMan

Od dwóch dni mi żadne linki nie chcą działać. Klikne byle jaki to wyskakuje mi, że podana strona przestała istnieć. W sumie to może i dobrze, przynajmniej nie muszę tego s k u rwiałego bloga oglądać na oczy.

Andrzejek324

Mnie też się ciągle wali od tych właśnie dwóch dni! Chwilę podziała, by za moment znowu siadać, głównie powiadomienia i oceny...
Nic nie poradzi, trzeba przeczekać jak tam gmerają "pod maską" ten tydzień czy dwa, ale żeby potem już kuźwa dobrze było!!

Marac

Bardzo dobre, polecam:D

WujekChu1ek

Uwielbiam zarówno bazylię jak i gorgonzollę. :)

Marac

Jeżeli lubisz pleśniowe to polecam ci ser Memel Blue;)

WujekChu1ek

Uwielbiam. Zresztą nie tylko pleśniowe. Jestem totalnym serożercą.
Tego nie znam - gdzie go można zanabyć (poza Litwą rzecz jasna)?

Marac

Z tego co pamiętam(bo dawno go nie jadłem), ale w Osząą;) Odnośnie litewskiego sera polecam także Dziugasa, Nina2001 się w nim zakochała, tylko tani nie jest, twardy dojrzewający i niczemu nie ustępuje parmezanowi, rzekłbym nawet, że włoski parmezan jest przereklamowany,

WujekChu1ek

Tam gdzie wspominają o Ninie tam i się zjawia. Ojjj tak Dziugasek;-).

nina2001

...ście mi smaka narobili, niedobrzy Wy... ;-)

Marac

Wujek na okrągło robi mi smaka, więc niech inni tak "pocierpią" jak biedna ja ciągle na głodzie :-P

nina2001

Witam, przy okazji i mnie ten temat serów zainteresował

chemas

Hej :)

WujekChu1ek

Ty pracujesz jako kucharz czy to tylko hobby?

Marac

Pracuje zawodowo jako kucharz i hobby;)

WujekChu1ek

W mordę... farciarz - hobby jako praca. :)

Marac

Wiem:D I do tego zazwyczaj w gastronomii pracuje się 2 na 2:D 2 pracujesz a dwa leżysz jajami do góry:P

WujekChu1ek

Zaczynam rozumieć jak zdołałeś obejrzeć wszystkie filmy SF jakie kiedykolwiek nakręcono. ;-)

Marac

:P

WujekChu1ek

A godzinowo jak to wygląda?
Bo chyba nie 48 na 48?

ZSGifMan

12-16 dziennie, zależy od restauracji, Ale wolę klepnąć to tak niżeli pracować od pn do pt:P

Andrzejek324

Ale dalej będziesz żył z tą świadomością, że jednak ten blog kulinarny istnieje:D:D

WujekChu1ek

Haha! :-D

WujekChu1ek

Właśnie nie. Dzięki tej zmianie już nie musze sobie zaprzątać głowy blogami. Nie tylko twój mi przeszkadzał.

Andrzejek324

"już nie musze sobie zaprzątać głowy blogami"

Przedtem też nie musiałeś.

"Nie tylko twój mi przeszkadzał."

Nie widziałeś go, dopóki nie wszedłeś na jego profil. A wiesz, teraz on tam dalej jest.
Kici kici... a kuku!
http://www.filmweb.pl/user/WujekChu1ek/blog

Marac

I co po kliknięciu w link się okazuje? Podana strona przestała istnieć. Coś ci nie pykło.

Andrzejek324

Nie wiem w co Ty kliknąłeś, ale powyższy link pyka aż miło.

Marac

Taki kit to dzieciom w przedszkolu wciskaj. Podana strona przestała istnieć i tyle w temacie.

Andrzejek324

Trzymam kciuki, żeby następna wysiadła Ci strona logowania.

Andrzejek324

Mimo, że chcesz go wyprzeć z pamięci to będę ci o nim sukcesywnie przypominał:D:D Marac, uprzedziłeś mnie, bo chciałem zrobić to samo:D

http://www.filmweb.pl/user/WujekChu1ek/blog/582699-Zdj%C4%99cia+Kulinarne+Nowych +Potraw.

WujekChu1ek

COś wam nie wychodzi z tymi linkami. Podana strona przestała istnieć niestety.

Andrzejek324

Chyba w Twojej głowie.

Marac

Nie. W moim laptopie.

Andrzejek324

Może nie lubi dobrego żarcia podobnie jak jego właściciel?

Andrzejek324

Jak masz jakiś ruski, to się nie dziw ;p

WujekChu1ek

Ciekawe kiedy się pojawi elmajster... ;->
Odliczamy?

Marac

Jak szamboliz z andrzejkiem pukną dwa razy dupą w kaloryfer:D

WujekChu1ek

Szambo' chyba na randce z Dildonką, bo coś zniknął.

Marac

Pewnie masz racje;)

Marac

Jest ze trzy posty niżej.
( trzy w tej chwili ;)

mania19

skrzynka nadawcza bardzo by się przydała, aktualnie wysyłanie wiadomości do znajomych jest pozbawione większego sensu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones