To znakomita niespodzianka dla FilmWebowiczów. Nowoczesność oraz innowacyjność są dowodem na ustawiczną pracę nad ideałem przez pracowników Portalu. W imieniu wszystkich FilmWebowiczów pragnę Państwu podziękować. Proszę nie zwalniać tempa.
Pozdrawiam serdecznie.

KRCK

Wiem, wiem, tak wczoraj wyjątkowo chciało mi się coś napisać choć normalnie tego nie robię.

M_COL

Normalni użytkownicy nie znają sposobów mnożenia lajków.
Stąd wytłumaczenie dlaczego krytyczne tematy mają również polubienia - ach to te okropne multikonta.

agatkaa2

Taa... nie znają.

M_COL

Pierwsze czytam co za proceder trolle opisują z własnego doświadczenia... teraz wiadomo po co im multikonta - aby krytykować najlepszy portal filmowy, niewdzięcznicy.

agatkaa2

Wiele kont założonych od dawna, z setkami czy tysiącami ocenianych filmów to na pewno multikonta, he he.

agatkaa2

Po wielu różnych osobach w komentarzach za i przeciw widać jakie są proporcje.

M_COL

Maruderzy i hejterzy zawsze pchają się na pierwszy plan ze swoimi pretensjami i roszczeniami, a spokojni zadowoleni użytkownicy wyrażają swoją cichą aprobatę korzystaniem z portalu wg potrzeb.

agatkaa2

Ja tam nie mam pretensji, że komuś to może się podobać, tylko mam już dosyć tego, że 2 czy 3 osoby piszą, że te zmiany są świetne a ze 135 osób pisze, że nie, a te 2 osoby udają, że jest odwrotnie albo dla jaj, albo już nie wiem dlaczego.

M_COL

Portal ma setki tysięcy użytkowników, zapewne każdy ma swoje zdanie, ale nie wiemy jakie. Przyzwyczaiłam się już do nowego profilu zwłaszcza do rozbudowanej zakładki "o mnie". Jak i do wszystkich zmian, które pamiętam z przeszłości portalu.
Chciałabym tylko aby wrócił od kilku miesięcy nieaktywny dostęp do archiwum własnych wypowiedzi i tematów. To tyle co mam do powiedzenia.

agatkaa2

Awanturuje się jak zwykle grupka żuli robiąca hałasu za cały zastęp. Proszę się nie lękać. My, porządni ludzie nie zachowujemy się tak nietaktownie. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ale najlepsi są Ci co liżą dupy Panom z góry żeby mieć układy i być ,,niebanowalnymi" hehe

rasmay2

Doniośle podsumował Pan osoby Pana Maraca oraz Pana Gifmana. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Nie znam tych j ebanych alterów.
Również pozdrawiam.

szambelan

Zapomniałeś wspomnieć o swoim nowym koledze KRCK.

użytkownik usunięty
rasmay2

Ale pierdo lisz....

Mówi sam o sobie. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Może.
Tak jak i o nas wszystkich.
Również pozdrawiam.

Morda kolego.

użytkownik usunięty
rasmay2

To się odzywaj.
Jestem marnym kolesiem którego się snalkuje.

A Ty nie za dużo się niepytany tłumaczysz, że nie posiadasz alterów?

użytkownik usunięty
rasmay2

Alterami to ja się brzydzę xD

użytkownik usunięty
rasmay2

A masz jakieś?
Pospamujemy?

Ty masz więcej niż Henry, Szambelan i KRCK razem.

użytkownik usunięty
Hornet_22

Serio?em xD

Umiesz pisać?

użytkownik usunięty

Nie wiedziałem (jeb ana aplika cja mobilna).

użytkownik usunięty
Hornet_22

A Ty?

szambelan

Tak jak Ty piszesz sam ze sobą z innych kont cipko.

szambelan

+
Ciężko pojąć jak można aż tak wyzywać na czyjąś pracę wykonaną dla naszej tu darmowej przecież rozrywki. To jak kąsać rękę , która karmi, jakaż to rażąca niewdzięczność.

agatkaa2

Szambelan nauczysz mnie jak działa TOR? xD

agatkaa2

To zwykły komunizm wciąż silnie zakorzeniony w zhańbionych PRLem rodzinach polskojęzycznych. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ludzie źle wychowani, bez ogłady i dobrych manier. Tacy bolszewicy albo podstawione matrioszki.

agatkaa2

O czym ty piszesz szalona kobieto? Masz pojęcie co znaczą słowa, których używasz???

ZSGifMan

Stosunek do kobiet ma Pan również określony przy swojej niezwykle cieplutkiej relacji z Panem Maracem, jak widać. Pana trolling nikogo nie oszczędza.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Tak, tak, tak...
Zamiast przeczytać co ona wpisuje i najpierw to zrozumieć, to klepiesz ślepo te swoje bzdety.

ZSGifMan

Jedynie Pan ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Stąd ten wszechobecny śmiech do rozpuku, gdy tylko się Pan odezwie. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ten śmiech to z ciebie, nieudaczniku.

agatkaa2

Tacy później sprowadzają niewolników z Korei Północnej do darmowej pracy w polskich stoczniach. Jestem przerażony.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

" Jestem przerażony. " - i słusznie, panie cymbale!

Wpisujesz takie bzdety, że się z trwogą to czyta. Gdzie ci lekarze w tej placówce dla obłąkanych dali dostęp do internetów komuś takiemu? Nieodpowiedzialni jacyś... skrajnie!

ZSGifMan

Widać, że wzywa Pan pomocy, zdesperowany trollu. Nie karmimy Pana z Panią Agatką. To politowanie. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Tak wzywam pomocy!
Potrzebna pomoc tu i teraz!
Złapać szurniętego co uciekł z sali dla obłąkanych i dorwał się do komputera w szpitalnej recepcji i pisze debilizmy jako niby jakiś szambelan...

ZSGifMan

Przyda się Panu. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Już idą po ciebie...

szambelan

Skosztuj trufli, Stifler. Może Ci to poprawi humor.

szambelan

Och, jakie to straszne, proszę Pana. Czas temu położyć kres, wypalić zło gorącym żelazem.

użytkownik usunięty
szambelan

Ale się wk urwiłem...
The walking dead 7/10.
W porywach 8/10%.

Dla mnie 3/10 lub 4/10. A skończyłem chyba na czwartym lub piątym sezonie. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Teraz jest ósmy.
7/10 będzie okej.

użytkownik usunięty

Sorry,,,ósmy :D

szambelan

Dzisiaj się bardziej przeklikałem przez te "zmiany" i można to skomentować jednym słowem MASAKRA!!! Doprawdy, jak można taką kichę stworzyć. Nie potrafię znaleźć mimo chęci ANI JEDNEGO pozytywu w stosunku do poprzedniej wersji. Układ jest nieprzejrzysty, wielki - na monitorze FHD widać z 2,3 filmy z listy tylko! No litości, kto ma sie przez to przebijać. Menu to samo - wszystko wielkie jak dla ślepych - nie ma to nic wspólnego z dobrymi zasadami webmasteringu. Kto wam to stworzył - jak firma? kto wam wciska ten kit dotyczący wyglądu filmwebu od jakiegoś czasu. Szkoda komentować więcej - strasznie szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones