ZSGifMan

Ale 20lat temu to jeszcze nie był rasizm. :p

I nauczyc sie pisac i czytac.
I nie zapominajmy o koncie w banku i wplacaniu kasy za pilnowanie chałupy.

mania19

A wysłałaś pita za swojego psa?
Jak zarabiał musi się rozliczyć z fiskusem!
;p

20 lat temu było jeszcze normalnie, teraz nowoczesnym przygrzało w banie i taki rezultat.

ZSGifMan

Ale teraz to ja nie mam psa. Mam chomika. ;p

A daj spokój, jeszcze troche to im wszystkim odjebie.

mania19

A szanowny chomik, to czy podpisał deklarację woli?
Że wyraża zgodę, abyś z nim mieszkała?
Hę?

Tak teraz już stają na głowach, że strach co wymyślą za kilka dni! Psychoza normalna.

ZSGifMan

Umowa podpisana jak ta lala.

A jesteś rasistą?

mania19

Pewnie, że tak!
Mnie się na łeb nie rzuciło i widzę jasno, że ten jest jamnik, tamten owczarek, a jeszcze inny to pudel ;p

Ludzi też rozróżniam prawidłowo: czarny, czerwony, żółty, biały, zielony, niebieski itd.
;)

Aha, no i beżowi kopa w du.pe i do siebie marsz walczyć o lepsze jutro i odbudowywać ich drogocenne ojczyzny!
A nie socjal doić i białe panny gwałtem brać!

ZSGifMan

Ja lubie sausage dog :p

No a czego Ty oczekujesz od ludzi wypuszczonych z buszu?

mania19

W sumie racja, oczekiwania tylko pogrzebali tylko wykształciuchy nowocześni na umyśle, wszyscy ci inteligentni inaczej, co podwójnie smutne - w większości u władzy na zachodzie...

ZSGifMan

Nie każdemu służy władza.

mania19

A już na pewno nie tym co ich wybrali!

użytkownik usunięty

Jaja sobie robisz.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Dlaczego?

Naprawdę założyłeś?

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

A co w tym takiego niezwyklego?

Nic. Wyglądało jakbyś trollował Maraca.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Nie. Poprzenosze sobie oceny.

Ciekawe skąd, nic na nekkerze chyba nie oceniłeś.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Z imdb.

Nie uda ci się ich importować to działa tylko z fw.

użytkownik usunięty

Co to za kropki.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

A nic szczególnego.

Kate_Bennet

Przykra sprawa, same pozytywne i normalne osoby się tam przenoszą, a zostaną tylko same małpy i torlle... Super... smutno trochę...

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

To byl komplement?

Z tobą nie mam jako takiego kontaktu, ale tak, to był komplement...

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Dzięki. Jestem wzruszony.

To masz:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQPidDrvF1iMYLAfBXME9p2UbsB CPkYnzjx5RMEidqSjOlYnOtt0Q

użytkownik usunięty
mania19

Dzieki, ale wysmarkałem sie w obrus.

A firana była za daleko?

użytkownik usunięty
mania19

Tak.

Bo wstać się nie chciało :P

WujekChu1ek

Obawiam się, że trolle też w końcu tam zlądują.

WujekChu1ek

Ja na razie się nie przenoszę, ale konto założyłem. Spróbuję funkcjonować i tu i tu

chemas

Będziesz rozdarty niczym kartka papieru:P

Kate_Bennet

Pewnie, że się da. Z IMDB można zrzucić do pliku, stąd importować do edytora, arkusza kalk lub bazy danych i stąd eksportować do pliku o takim samym formacie jak save'y z FW. Trochę roboty, ale się da.

No i zawsze można poprosić Grzegorza z FDB. Skoro import z FW zrobił w 24h to może i import z IMDB doda. To w końcu w jego interesie.

Marac

Właśnie mam lenia przed przenoszeniem ocen z FW, jakoś mi się wydaje, że to masę roboty

chemas

Jak nie ma problemów, to idzie jak burza :)

chemas

Skryptem to 10-15 minut łącznie z pobieraniem i instalacją Tampermonkey, jeśli nigdy nie korzystałeś. Jeśli znasz narzędzie, to 5-10 minut.

Marac

Z Tampermonkey korzystałem

Trochę brakuje ale zostaje na fw na Filmweb jest większe forum.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Ja też zostaje, ale tam bede mial tzw. backup.

Tam nie ma zycia w hyde parku :-/

użytkownik usunięty
jaca1969

Szkoda, że na till2k nie mozna oceniac filmów.

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy FDB jest dla niego:

Zalety FDB (nie wszystkie muszą być dla kogoś zaletami, ale wypisuję to, co tam jest):
*Jest forum,
*na którym posty można edytować w nieskończoność,
*i jest odpowiednik działu "Inne",
*jest namiastka bloga (ale mniej zaawansowana niż tutaj),
*są wysłane prywatne wiadomości,
*a odebrane (jeszcze nie wiem, ale założę się) nie znikają w niebycie zastąpione przez nowsze.
*Są listy filmów (możesz sobie zrobić listę "Wszystkie filmy w których szambel...znaczy się Stifler kosztuje trufli".
*Są nieinwazyjne reklamy - podobno spokojnie można wyłączyć blokera reklam.
*Jest właściciel/programista, który udziela się na forum, na bieżąco odpowiada na zgłoszenia bugów, sugestie. Ludzie poprosili o import ocen i zrobił go w 24 godziny.
*Import ocen z FW
*Brak limitów dodawania,
*a kolejki wynoszą kilka dni. Baza jest oczywiście uboższa, ale brakujący film można samemu dodać i będzie w bazie po kilku dniach z wszystkimi informacjami. Tego filmu trzy dni temu jeszcze nie było w bazie: https://fdb.pl/film/849281-a-la-recherche-de-l-ultra-sex Teraz w kolejce czeka już tylko recenzja.
*A dodawanie to przyjemność,bo formularz prowadzi Cię za rączkę i wszędzie są dostępne szczegółowe FAQ dla dodających.
*brak ograniczenia w oglądaniu ocen i innej aktywności użytkowników - nie trzeba dodawać do znajomych, żeby przeglądać czyjeś oceny, komcie.
*całościowe oceny aktorów/twórców
*niższy limit słów, od którego można opinię o filmie dodać jako recenzję użyszkodnika na portalu
*mniej użyszkodników, a więc mniej komci pod filmami - Twoja opinia może być pierwsza lub jedna z pierwszych, a więc nie zginie w tłoku (fejm doje.any!)
*link do IMDB na stronie filmu
*słowa kluczowe (można wyszukać wszystkie filmy, w których pojawia się dany koncept - oczywiście pod warunkiem, że ktoś go wcześniej dodał)

Wady FDB (nie wszystkie są wadami dla mnie, ale wypisuję to, czego tam nie ma, a jest, lub powinno być, tu):
*brak komci przy ocenach - i właściciel nie planuje ich wprowadzać
*brak odpowiednika starego profilu FW, gdzie byłyby zbiorczo najważniejsze informacje o użyszkodniku (no ale tego tutaj już też nie będzie)
*brak funkcjonalności "znajomi",
*a co za tym idzie brak możliwości oglądania "streamu" aktywności wybranych użytkowników na jednej stronie
*brak ocen aktorów/twórców w poszczególnych filmach (jest tylko ta zbiorcza)
*tragiczne recenzje redakcyjne (przeczytałem jedną i się załamałem - jestem pewny, że Dorota by coś takiego odrzuciła, gdyby tu próbował to dodać zwykły użyszkodnik - i słusznie)
*mniej użyszkodników, a więc: mniej postów na forum, mniej komci pod filmami, mniej ocen filmów, mniej recenzji
*nie da się linkować w ten sposób (http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Post%C4%99py+w+pracach+nad+nowym+ profilem+u%C5%BCytkownika,2997388?page=3#post_15768432) do postów na forum)
*brak (chyba) info o emisji w telewizji filmów z listy "do obejrzenia" (to, co zostało teraz tu usunięte, ale co obiecują przywrócić)
*namiastka bloga ma (chyba) mniejszą funkcjonalność, a przynajmniej jest trudniejsza w użyciu, jeśli ktoś chce coś więcej niż prosty tekst
*brak działu "Gry" ;->
*brak działu "Programy TVN, za dodanie których sypnęli nam kasiorą, oraz kilka innych programów dla niepoznaki", a więc nie ocenicie sobie "Kuchennych niestrawności" ani "Rolnik szuka żony" ;->>>>>
*brak (chyba) teatru TV
*na forum jest odpowiednik działu "Inne"
*nie da się oznaczyć filmu jako obejrzanego bez wystawiania oceny

Marac

No i jest już teatr TV: http://bit.do/efvuu
Wystarczyła 8-dniowa dyskusja na forum z udziałem właściciela portalu.

użytkownik usunięty
Marac

Zdobyłem pierwszy punkt na imdb.

Na IMDB jest łatwo, w 10 miesięcy mam ponad 20.000...

użytkownik usunięty
Montago

A jakie źródlo dajesz na IMDb?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones