Jeżeli szukasz kreskówki, serialu, filmu to napisz tu. Chętnie pomogę:-)

uglyboy

Potrzebuje tytuł filmu, bardzo :-)
Był to raczej film akcji, główny aktor był dość przystojny, drugoplanowa raczej byla kobieta, pamiętam scenę gdy znalazł ja, przywiazal do krzesła obrotowego i zostawił na środku jezdni, aby później ja przejechać ale tego zmienia zdanie i zbiera ja gdzie tam, później przed kimś uciekają, wiecejnie pamiętam, oglądałam to moze w 2007-2011?

floralicja

http://www.filmweb.pl/Transporter

uglyboy

Szukam serialu dokumentalnego, rosyjskiego o mordercach chyba przede wszystkim dzieci, każdy odcinek był poświęcony jednemu zbrodniarzowi. Kojarzę m.in. odcinek o gościu, który przetrzymywał w ziemiance/piwnicy wolnostojącej dwie dziewczyny, które po latach wypuścił. Odcinek o facecie, który w środku lasu miał jakiś bajzel, gdzie mordował dzieci. Jeszcze inny chyba w jakimś garażu urzędował. Serial leciał dobrych 8-10 lat temu na TVP albo POLSAT. Dzięki

jezaczek

Pewnie chodzi o "Kryminalną Rosję". Było jeszcze coś takiego jak "Kroniki Kryminalne", ale to jakieś 5-6 lat wstecz.

piro4

Dzięki! Posprawdzam

uglyboy

Hej, szukam serialu, był emitowany w latach 90 w wakacje. Taka przygoda/sensacja. Zaczynał się tekstem: czy znacie 10 najbogatszych ludzi na świecie według mnie jednym z nich jest mój wuj..... kolejna rzecz, która zapadła mi w głowie, to kamienny lew, który stał przy bramie posesji wuja i lapa "otwierał bramę" Będę wdzięczny za pomoc

uglyboy

A ja byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś pomógł mi znaleźć taką oto bajkę. Opowiadała ona o świętach Bożego Narodzenia, jej bohaterami byli : dzieci z sierocińca, ich niezbyt miły opiekun oraz pani Mikołajowa. Film posiada bardzo charakterystyczną końcówkę : dzieci wraz z opiekunem chodzili po mieście i śpiewali kolędę ,,We wish you a merry chirstmas'', po polsku brzmiało to ,,Życzymy wam świąt wesołych i zabawy za dwóch''.

Kojarzysz może. Bo z 6 lat nie widziałem tego filmu i chciałbym go sobie odswieżyć. : )

Rafiki_07

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awi%C4%85teczne+%C5%BCyczenia-1999-212134 ??

piro4

Dzięki Ci, dobry człowieku : D

uglyboy

Szukam filmu o wampirach, podobny do Jarmusha, ale powstał kilka lat wcześniej, nawet się zastanawiałam, czy nie na podstawie tego samego opowiadania/powieści, ale ponoć Jarmush miał scenariusz oryginalny...
Pisarz przybywa do klimatycznego miasteczka, by w spokoju pisać nową powieść, w barze poznaje tajemniczą kobietę, która próbuje go od siebie odstraszyć, w końcu nawet pokazuje, że jest wampirem, ale facet uparty i wraca do niej. Chyba też w tym filmie, ale to już głowy nie dam, była scena ich pierwszego seksu - ona daje mu kajdanki, by za plecami jej ręce skuł - "żeby mu krzywdy nie zrobiła" - ale ostatecznie i tak je rozrywa. Żyją potem razem w jej willi jak małżeństwo, on zapomina o powieści i mniej więcej równocześnie przyjeżdża jej kłopotliwa młodsza siostra, która lubi sprowadzać jedzenie do domu, i jego wydawca. Na końcu "happy end" - ona jemu wybacza, że przespał się z jej siostrą, on jej, że wypiła jego wydawcę...

Safo

http://www.filmweb.pl/film/Poca%C5%82unek+pot%C4%99pionych-2012-627890 ??

piro4

Ale beznadziejny plakat... Ale dzięki, to ten film:-)

uglyboy

Witam
Poszukuję filmu. Był emitowany w tv4 parę lat temu.
Jest to komedia podchodząca pod parodię.
Pewnie reporter przebiera się za kobietę by dostać się do więzienia dla kobiet
aby napisać jak tam jest źle i jak naczelniczka traktuje dziewczyny.
Dzięki
Pozdrawiam

uglyboy

Cześć, Uglyboy, czy Twoja oferta jest nadal aktualna?

uglyboy

W latach 90 leciał pewien serial animowany, którego bardzo długo poszukuję... Prezentowano w nimi mity i baśnie, a także niektóre momenty historyczne(np. małego Jerzego Waszyngtona sadzącego drzewko). Wydaje mi się, że narratorami były zwierzęta, ale tego nie jestem w 100% pewna. Kojarzy mi się chyba jakiś żubr/bizon- ale tutaj sobie nie dam ręki uciąć. Pomóżcie!!!

czarna_maggie

http://www.filmweb.pl/serial/Adventures+from+the+Book+of+Virtues-1996-124411

BloodyMassacre

Dziękuję :)

uglyboy

Hej. Szukam filmu. Oglądałam go pare lat temu. Był to horror. Kilku znajomych postanowiło wybrać sie na narty w góry. Spędzają noc w opuszczonym sronisku przynajmniej oni tak myślą bo tak naprawde znajduje się tam mężczyzna (nie było widac twarzy ni nic, miał jakąś maske czy coś).Mężczyzna zabijał ich jak dobrze pamiętam od dziewczyny która pokłuciła się ze swoim chłopakiem. Prosze o szybką odp lub przynajmnie polecenie bardzo podobnego filmu

użytkownik usunięty
Xyz_17_fw

http://www.filmweb.pl/film/Hotel+z%C5%82a-2006-341516

uglyboy

Siema znawco seriali:) Serial opowiada o grupce ludzi którzy zostali porwani i zostawieni w jakimś opuszczonym miasteczku z którego nie mogą wyjść bo jak za daleko wyjdą to wybuchają, muszą wykonywać jakieś zadania np zabić kogoś z tej grupy. Za hu... nie mogę sobie tytułu przypomnieć a chciałem sobie go obejrzeć.

uglyboy

Była taka dziewczyna i jej taki naj naj przyjaciel, którzy jak nocowali u siebie nawzajem, to zawsze gadali do późna i się przytulali. To było takie super urocze! A potem zresztą zostali parą, ale to pod koniec filmu XDD


Dostałam taki opis filmu od koleżanmi i poszukuję tytułu... ._.

sandrasaska07

taka fajna jak ja?

uglyboy

szukam filmów o kanibalach co można by było polecić ??
Kiedyś oglądałem stary film bodajże niemieckiej produkcji, i pamiętam urywki min. tubylec siedzi i obgryza nogę, lub kobieta jest przywiązana do drzewa i podchodzi tubylec i odcina jej pierś i zjada.

Tomek_Pigas

Nadzy i rozszarpani - Cannibal Holocaust

uglyboy

czy ktoś może mi pomóc szukam serialu ale niepamętam tytułu ale główny bohater jest detektywem chyba i on ma na ręku taki
symbiont który strzela plazmą to serial sci fic to stary serial oglądałem go kiedy byłem mały i hcjalem go obejrzeć iszcze raz

jasongd2

Ziemia: Ostatnie starcie
http://www.filmweb.pl/serial/Ziemia%3A+Ostatnie+starcie-1997-94231

uglyboy

Dzięki to te serial

uglyboy

Szukam tego miniserialu na anglojęzycznych stronach już od jakiegoś czasu, niestety bezskutecznie.
Pomyślałem, że napiszę tutaj, bo oglądałem go w polskiej telewizji, więc może ktoś też go oglądał i zapamiętał tytuł.

Był to miniserial opowiadający o mafii bądź gansterach, wydaje mi się, że osadzony gdzieś pomiędzy latami 20 i 60. Nie pamiętam kraju pochodzenia albo języka, najbardziej pasuje mi Wielka Brytania bądź Francja, choć mogła to też być Rosja. Oglądałem go w TVP1 bądź TVP2 w połowie lat 90, wydaje mi się, że leciał około godziny 18. Z tego co pamiętam był kolorowy.

Pamiętam tylko dość specyficzne sceny przedstawiające zabójstwo osoby znajdującej się wewnątrz kabiny w publicznej toalecie. Zabójca strzelal spoza kabiny, a krew ofiary tryskała przez powstałe otwory.
Było kilka takich scen i w każdej zabijana była jedna osoba. Komiczny charakter tego wątku polegał na tym, że za każdym razem zabójca mylił się i zabijał niewłaściwą osobę. Z tego co pamiętam wyglądało to mniej więcej tak: A chciał zabić B, ale przez pomyłkę zabił C. To doprowadziło do tego, że D chciał pomścić C, ale przez pomyłkę zabił B, itd. Ten wątek niesłychanie mnie wtedy bawił (byłem wtedy nastolatkiem).
Pamiętam też, że jakieś duże znaczenie dla fabuły miała walizka czy teczka, ale nie jest to nic nadzwyczajnego w tego typu filmach.

uglyboy

Cześć!
Szukam tytułu bajki (być może serialu) raczej z początku lat 90. Pamiętam, że dzieciaki dostały pod opiekę taką kulkę (mechatą?), która nie mogła zostać zamoczona, ponieważ wtedy rosła. W pewnym momencie kulka (BLABO? jakoś tak to nazywali) zwiewa im i ganiają to coś po mieście.

uglyboy

Z jakiego filmu jest teledysk zespołu maxx get a way

uglyboy

Cześć . Szukam filmów o walce z terroryzmem islamskim

uglyboy

Ehh... Ostatnio przypomniałam sobie o filmie animowanym, który kiedyś kiedyś widziałam na polsacie. Główni bohaterowie to pewien młody mężczyzna i dziadek (+sarny i mieszkańcy miasta). Sam film był od 12 lub 16 lat (ale raczej od 12). Akcja działa się zimą. Ogólnie plot twist był tam taki, że najpierw nasz bohater buntował się przeciw dziadkowi (który nawet nie był jego dziadkiem, chciał mu pomóc bezinteresownie - taka dobra dusza była z niego), a na końcu chciał mu pomóc. W tym miasteczku co roku rozdawano jakieś nagrody "mieszkańca roku" czy coś takiego. co zapamiętałam najbardziej? Że jedna pani w końcowej scenie miała trzy piersi, a w jednej scenie nasz dziadek czyścił toitoi co skończyło się dla niego tak, że był cały w fekaliach (i chyba te sarny go lizały. fuj)

uglyboy

Szukam serialu, leciał on chyba w końcówce lat 90 albo na początku 2000 roku, główny bohater miała całą obandażowaną twarz i jak dobrze pamiętam nosił również płaszcz i kapelusz chyba kowbojski na głowie, z góry dziękuje za pomoc

kaka99

A na pewno to był serial? http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+ciemno%C5%9Bci-1990-4891

uglyboy

SZUKAM filmu - film w miarę świeży, najprawdopodobniej koreański.
Kobieta zakochuje się w mężczyźnie, którego potem (po wielu latach) musi zabić.

To wszystko co wiem - nie widziałam filmu, kilka miesięcy temu przeczytałam jedynie krótki jego opis.
:)

uglyboy

Witam. Mam problem z pewnym filmem, a właściwie to z pewną piosenką, która była grana w pewnym momencie tego filmu. Nie pamiętam tytułu filmu ani piosenki. Pamiętam, że ta piosenka leciała w scenie, gdy młodzi chłopacy nago w kominiarkach wbiegli do sklepu i ukradli paczkę chipsów oraz jakiś napój. Było to w nocy. Potem jechali samochodem przez takie osiedle drogą, a gdy wysiedli z auta jeden z nich rzucił czymś w latarnię lub słup który/a zawalił się na inny samochód i zabił faceta, który w nim siedział. Film prawdopodobnie mógł być wyprodukowany od 2010-2013 r. Był po angielsku. Jego tytuł może zaczynać się prawdopodobnie na literę R T S W D lub Z. Pamiętam rytm piosenki ale słowa nie za bardzo( słabo znam angielski ale wg mnie mniej więcej takie:"happener star, you got me, lyra lyra lonely track feel even feel even, hurry hurry hurry up, feel even feel even never gonna get enough feel even feel even..."). Ta piosenka leciała kiedyś też w telewizji w skokach konnych również około 2010-2013r. Bardzo proszę o pomoc, przepraszam za słaby angielski i błędy.

20LONIA02

Przepraszam ,że odkopuję temat po latach ,ale czy to nie przypadkiem ta piosenka?
Charlie Wilson Never got Enough

Icarius3

Dziękuję za odpowiedź :) piosenkę już znalazłam, jest to Empire of the Sun- Walking on a dream. A film: Accidents Happen. Pozdrawiam :)

uglyboy

Jaki jest tytuł filmu z mojego dzieciństwa. Być może z lat 80`. Komedia przygodowa. Autor komiksu czy jakiś rysownik bądź pisarz stworzył swojego bohatera i była nią kobieta. Potem przenosi się do jej świata. Następnie toczy się akcja dość szybko jak to w filmie przygodowym z wątkami komediowymi i różnymi perypetiami. Chyba jest tez wątek pościgu. Podróżują statkiem po rzece - morze amazonka lub Afryka. W tamtych czasach dość często oglądałem na VHS. Bohaterka trochę przypominała mi Kathleen Turner ale to chyba nie ona. - być może pamięć mnie zawodzi. Z góry dziękuję za pomoc.

Twardyrogal

Może to http://www.filmweb.pl/film/Brenda+Starr-1989-100142 ?

hella_266

wow dziękuję.
od wielu miesięcy nie mogłem tego namierzyć.
Pozdro.

Twardyrogal

Proszę :)

uglyboy

serial: zespół muzyczny chłopaków :) na wstępie filmów chodzi o pioenkę ,ktorą wykonują Help( początek filmu) ,uratujesz mnie :D waga śmierci...

uglyboy

Prośba Hej. muszę nagrać kilka filmów tacie na pendrive żeby się nie nudził. Tato ma 60lat, rzadko ogląda filmy na kompie czy też dvd i skoro już rzadko ogląda oraz ma mało czasu na oglądanie poszukuje jakichś naprawde bardzo bardzo dobrych filmów a nawet wybitnych, z sensem a nawet z głebszym sensem ukrytym dnem ect. Poprostu chodzi mi o filmy na których nie traci się czasu.
Tato lubi westerny, dramaty, historyczne czy nawet lekką fantastykę(typu gry o tron).
Myślę że wystarczy że wymienisz trochę swoich faworytów mając na uwadze czy będą podobać się osobie starszej. Filmy mogą być Bez cenzury, jednak wolałabym by nie było w tych filmach chorób psychicznych. Proszę zaproponuj mi coś będę bardzo wdzięczna. naprawde nie wiem sama co mu nagrać. pomóż mi ;_)

uglyboy

Wczoraj oglądałam fajną bajke, byla ona o rodzinie wikingów ( rodzina skladala sie z mamy taty dwóch córek brata i babci ) starsza corka zawsze chciala wychodzić na zewnątrz ale ojciec jej nie pozwalal bo uważał ze jest tam niebezpiecznie... dziewczyna uciekla pewnej nocy z domu tylko dlatego ze zauwarzyla swiatlo... nie wiedziala co to jest bo w koncu byla wikingiem... poszla za swiatlem i spotkala chlopaka ktory rozpalal ogien on byl zwyklym czlowiekiem i myslal ze ta dziewczyna tez jest czlowiekiem. Przewidzial on ze nadchodzi koniec świata i chcial ja zabrac ze soba. Dal jej muszle z ktorej po wdmuchnieciu powietrza wydobywal się dzwiek. Poszli w swoje strony kiedy dziewczyna opowiedziała rodzinie zniszczuli jej prezent ipowiedzieli ze wszystko co nowe jest zle... potem zapadli sie pod ziemoe bo ten chłopak to przewidział i znalezli nowy swiat tam laska znalazla nowy róg i wydala dzwiek chlopak przybiegl im na pomoc. Potem usnelam i dlatego szukam tytulu aby obejrzec dalej... wiem tylk ze film byl animowany i tytulem bylo ich nazwisko.... pomozesz???

ola_luksik

Krudowie

uglyboy

Witam. Szukam filmu o ile dobrze pamietam o gangu motocyklowym ktory przejal bialy dom, jeden z glownych bohaterow mial Warana ? duza jaszczurke. Film ma napewno wiecej niz 10 lat.

Pozdrawiam

m_w_pogon1

http://www.filmweb.pl/film/Zimny+jak+głaz-1991-94670 ?
Tu chyba coś takiego było, choć w beznadziejnym opisie nic takiego nie ma.

Montago

Dziekuje za odp. ale to nie ten film. Jak bym pamietal wiecej szczegolow to bym sobie wygogglowal :) Pozdrawiam

uglyboy

Hejka może będziesz potrafił pomóc :) poszukuje tytułu serialu o gościu który rozwiazywal zagadki związane z ufo lub ogólnie zjawiskami nadprzyrodzonymi. Nie pamiętam dokładnie. Serial leciał dobre 15 lat temu chyba na tvp 2 w niedzielę rano. Klimat zbliżony do planety małp, lub świętego - serial raczej amerykański. Ogólnie myale ze to lata 70 te lub 80 te. To co pamiętam to fakt iż w każdym odcinku był charakterystyczny podział na prolog i epilog - te napisy pojawiały się na ekranie w trakcie jak wspomniałem każdego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones