Adam MickiewiczI

Adam Bernard Mickiewicz

8,0
135 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Adam Mickiewicz

Kogoś ktoś bił w dzieciństwie i zero tematów .? Gnojki dają 3 , bo nie widzą kto to jest.

Kileeer

Mojego Mistrza negatywnie oceniają tylko ludzie nie mający pojęcia jak wybitnym był człowiekiem.

braknicku87

Za mali są żeby objąć rozumem jego geniusz.

użytkownik usunięty
Kileeer

Mali to nie źle powiedziane :D Dzieko może dać mu 10 a dorosły 1 (trafiłam tu właśnie przez taki przypadek) I najsmutniejsze jest to ,że to rodacy! Powinniśmy się cieszyć ,że mamy takich wybitnych artystów.

nie zgodze sie z Toba, ja osobiscie nie lubie iteratury romantyzmu dlatego jego utwory do mnie nie docierją...
Pan tadeusz to jednak udana pozycja jednak trzeci raz juz jej nie przeczytam

użytkownik usunięty
minek93

Ja także nie lubię ani romantyzmu, ani właściwie Pana Tadeusza, ale trzeba przyznać że to że nam się nie podoba, to nie wyklucza tego ,że książka jest bardzo dobra :D

Mickiewicz nie lubił Pana Tadeusza

użytkownik usunięty
braknicku87

To też nie wyklucza ,że książka jest dobra :) Nie dla mnie, ale może taką być... To wszystko przez uprzedzenia - nikt ich nie oszuka...

tak. ale chodziło mi o to ze tak bardzo wychwala się akurat Pana Tadeusza a sam Mickiewicz bardzo negatywnie mówił o tej książce.

użytkownik usunięty
braknicku87

Tak, i przestaje się zwracać uwagi na lepsze i krótsze dzieła Mickiewicza...

Mickiewicz najbardziej cenił Dziady. Krótsze chyba nie są

Kileeer

Mickiewicz był dobry. Słowacki genialny. Wolę drugiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones