Anna KendrickI

Anna Cooke Kendrick

7,4
25 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Kendrick

Nie mam słów żeby określić jaka jest piękna, zakochałem się od razu jak ją zobaczyłem w
Jak urodzić i nie zwariować, a w niektórych filmach jak Pół na Pół czy Pitch Perfect jest taka
słodka, że nie mogłem uwierzyć. Szkoda tylko że 11 lat starsza, co prawda mógłbym się
tego podjąć ale ja a ona to inny format, inni ludzie, inny poziom życia. Kocham cię Anno!!!

Potwierdzam piękna dziewczyna , delikatna po prostu ideał.

użytkownik usunięty
Lukasz09

no. śliczna jest mmmm....

użytkownik usunięty

O_O
?!

uważam że to ona powinna zagrać główną rolę w zmierzchu.

użytkownik usunięty
MateuszS2010

a ja nie, w sumie dobrze ze Bella to gra, nie chcialbym patrzec jak Anna caluje sie z tym Edwardem.

????

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
TikiBar

człowieku jak nie chcesz wylecieć z tego forum to się ogarnij lepiej, wcale nie jest chuda ty chyba chudych modelek czy aktorek nie widziałeś, a szczęka nie wysunięta tylko małe rozwarcie ust przez co widać jej wszystkie ząbki, ale to jest właśnie śliczne u niej i jest bardzo piękna. Moim zdaniem lepsza niż Stewart. Masz o niej złe zdanie, choć jej na oczy nie widziałeś tylko w necie - to miej, ale nie rozgłaszaj tego na forum i nie obrażaj bo ona nic ci nie zawiniła. Daj sobie siana.
pozdrawiam
czechy1996

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
TikiBar

1. Co złego w moim nicku??? To ze wole Czechy i tam pojadę mieszkać w przyszłości to nie oznacza ze to dziwny nick i ze jestem gorszy. 2. To forum nie jest do tego, aby kogoś obrażać. Fakt, można wyrazić tu swoja opinie, ale nie w ten sposób. Ja nie widziałem Anny na żywo, ale wiem ze jest piękna i nie wiem w ogóle przecież taka kobieta w tych czasach to super laska, większość powiedziała by ze jest ok, a ty wyskakujesz ze " muszę być niesamowicie brzydki ze zadowalać byle czym" - to zdecydowanie nie jest byle co i wcale moim zdaniem brzydki nie jestem. Nie dość ze obrażasz mnie, (pół biedy) ale Aktorów światowej klasy na stronie Filmweb. 3. To, ze masz kompleksy, zazdrościsz, to nie znaczy ze możesz kogoś obrażać. 4. Twoja odpowiedz została zgłoszona przez 3 użytkowników do usunięcia, lepiej by było, gdybyś w ogóle tu nie zabierała głosu. pozdrawiam
czechy1996

Przez 3 innych użytkowników, zapewne każdy z nich to Ty, logujesz się z innych komputerów.
To nie jest aktorka światowej klasy
Uważam, że dla większości facetów (znacznej) laską może być Mila Kunis, Tavlor Swift czy Emma Stone
Kompleksów nie mam, na brak powodzenia nie narzekam

użytkownik usunięty
TikiBar

Akurat to nie ja, pokazałem znajomym którzy mają tu konto i poprosiłem ich o to. Widać, że masz kompleksy skoro tak o kimś mówisz, zapewniam cię to jest światowa klasa.

nie i koniec kropka

TikiBar

czechy1996 jest chłopakiem, ty natomiast jesteś dziewczyną. Cóż.. Jak widać to bez znaczenia, bo ty znasz lepiej gusta facetów..

Ronnie1008

skoro ona jest ideałem facetów to ja powinnam dostać 1343921983 oskarów za urodę

TikiBar

Czy ja twierdzę, że Anna jest ideałem? To pojęcie subiektywne. Jeśli chodzi o mnie to jej typ urody niezupełnie do mnie trafia, ale cóż.. gusta są różne. Jednak nie widzę nic dziwnego w tym, że komuś może się podobać. A tak na marginesie to Oscar to nagroda filmowa, więc nie jest przyznawana w konkursach piękności. Poza tym aż nie mogę sobie wyobrazić jaka ty jesteś piękna.. Bo przecież jechać po kim siedząc przed monitorem jest tak łatwo..

Ronnie1008

i vice wersa, nie ja zaczęłam
czepiasz się szczegółów, na tym polega Twój problem

TikiBar

Ohh, tak, błagam o wybaczenie. Jakże głupia byłam, że ośmieliłam się z tobą nie zgodzić..

Anna jest boska...tak chciałabym wyglądać...i zgadzam się, skoro Bella miała być taka piękna, to dlaczego nie wzięli Anny? Ona jest piękna!

mam koleżankę, która jest praktycznie identyczna z Anną, chyba jakaś zaginiona siostra :P

użytkownik usunięty
billie_jean4

No raczej wątpię , nie ma identycznej osoby . Może być podobna, ale ta jedyna, wyjątkowa uroda jest u Anny.

użytkownik usunięty

Ta laska ma tak pospolitą twarz, że głowa może rozboleć :P

użytkownik usunięty

Człowieku u mnie w miasteczku znam przynajmniej 5 dziewczyn które są sto razy piękniejsze, seksowniejsze, i bardziej naturalne od niej.

użytkownik usunięty

No widzisz TikiBar, nie tylko ja się na cb wkurzyłem, umiesz tylko krytykować. Koniec tematu. A ty Szycha zachowaj dla siebie to. Znasz takie to sobie do nich idź i nie wchodź już w ten temat.

użytkownik usunięty

Będę wchodził gdzie mi się podoba i pisał co mi się podoba - takie prawa forum

Zresztą i tak dyskusja nie ma sensu bo o gustach się nie dyskutuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
TikiBar

Żałosne to są twoje komentarze.. idź dziewczynko leczyć swoje kompleksy gdzie indziej.

użytkownik usunięty
TikiBar

I co TikiBar komentarz Eranda wszystko wyjaśnia. Dziękuję Dobranoc. Szycha - nie możesz pisać co ci się podoba, uwierz. Fakt w klawiaturze możesz i komentarz się doda, ale zostanie usunięty jeśli będziesz pisał co chciał bo równie dobrze możesz napisać że to stara kur.. itd. Więc nie wszystko.

Ona jest okropna i nie do wiary, że może się komuś podobać

użytkownik usunięty
TikiBar

powtarzasz się dzi...

mimo wszystko to nie ja mam nierówno pod kopułą

użytkownik usunięty
TikiBar

oj uwierz ty i nigdy nie dorównasz tej cdnej kobiecie, nigdy. Koniec.

TikiBar

Mi się osobiście ona tez nie podoba, ponieważ uważam ze są ładniejsze aktorki (Rachel McAdams, Catherine Zeta-Jones, Leighton Meester, Anne Hathaway, Kate Hudson, Katherine Heigl itd).

Natomiast mojemu facetowi i mojemu tacie tez sie bardzo Ona podoba, wiec chyba nie do końca znasz się na gustach facetów. Poza tym nie zawsze facetowi może podobać się sam wygląd, mogą mu się podobać tez inne cech które sie na całokształt danej osoby składają np. naturalność, subtelność, uśmiech, urok osobisty, roześmiane oczy czy "to coś" itd.itp. a nie każda kobieta te cech posiada.

Popieram <eranda> że żałosne to są twoje komentarze, nie masz argumentów wiec obrażasz ludzi a to świadczy o twoje głupocie.

Dzastina84

te Dzastina, stleń sie

TikiBar

wez dorosnij dzieciaku

użytkownik usunięty
Dzastina84

Masz rację , uśmiech też bardzo wpłynął na moją opinię o niej, jest śliczny i słodki.

TikiBar

racja, do tego dobija mnie jej wiecznie otwarta japa. Coś na styl tej ze Zmierzchu maszkary.

cryingslave

taaa, wiecznie otwartą japę to ma ta co belle grała. Niema to jak aktorka, stojąca jak kołek z otwartą gębą,która myśli że wszystkie filmy uda się jej opędzić tą "pozą". A co do Anny, jeśli ty miałbyś ładny uśmiech nie chciał byś się uśmiechać? jak tak ;) jasne że każdy ma swój gust i każdemu może się coś ewentualnie nie podobać, ale jeśli chodzi o Annę, to całkowicie cię popieram czechy1996 :D

naker321

Mi nie chodzi o jej uśmiech. Tylko właśnie o tą minę gdzie ma niedomknięte usta. Ooo np. na Twoim avku tak ma. No i to mnie dobija. I to w każdym filmie jaki z nią widziałam.
Ps. nie jestem facetem :)

cryingslave

aha, o to chodzi, no racja, prawie na każdym zdjęciu tak jest, ale PRAWIE. Są trzy opcje: pełny uśmiech <3 , pół uśmiech, bez uśmiechu
(i sorry za tego faceta :) )

naker321

Spoko luzik :)

Właśnie obejrzałem "Bogów Ulicy" gdzie grała Anna.Zakochałem się w niej.

użytkownik usunięty
kamilekkicek

Ja tez kamilekkicek. Tyle, ze ja ogladalem " Jak urodzic i nie zwariowac" . Cudowna kobieta, najpiekniejsza na swiecie . Boze ehhhhhh. Nie mam slow.

Musze obejrzeć ten film.Dla Anny!

użytkownik usunięty
kamilekkicek

tak zrob kamilekkicek :)

użytkownik usunięty

Ojejku..Cudze chwalicie, swego nie znacie:P A widzieliście ją bez make-up'u?? Poza tym nawet z charakteryzacją nie jest specjalnie ładna, choć jej uroda mnie nie razi. Wszelako mogę powiedzieć, że widziałem ją w kilku filmach i lubię ją jako aktorkę, ale bynajmniej nie z powodu urody.

Daleko szukać chłopaki - na ulicach polskich wielkich aglomeracjach czy nawet w maleńkich wioskach można znaleźć ładniejsze dziewczyny niż Anna Kendrick;P

użytkownik usunięty

*errata - ...polskich wielkich aglomeracji...

użytkownik usunięty

Swojego nie znacie? phi nie badz smieszna, wiem cos o tym i moze tobie sie podobaja ,,,ehhh jak mnie takie cos wkurza. Tak widzialem ja bez make-up , ktory nie jest dla niej charakterystyczny, wcale nie uzywa go tak czesto i jest rownie piekna. Dam ci fotke, moze cie olsni, rozbudzi.

użytkownik usunięty

sam sobie szukaj w polsce i nie mow co jest daleko a co nie bo to nie twoja sprawa, szukaj sobie sam tutaj i ciesz sie. Tyle ci powiem .

użytkownik usunięty

Prosze :
http://imnotobsessed.com/wp-content/uploads/FP_8016721_BIG_KendrickAnna_ITV_1013 11.jpg

po prostu cudo na tym swiecie. I to jest Ameryka, Stany Zjednoczone, nie Polska. Pamietaj .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones