Anna KendrickI

Anna Cooke Kendrick

7,4
25 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Kendrick

Nie mam słów żeby określić jaka jest piękna, zakochałem się od razu jak ją zobaczyłem w
Jak urodzić i nie zwariować, a w niektórych filmach jak Pół na Pół czy Pitch Perfect jest taka
słodka, że nie mogłem uwierzyć. Szkoda tylko że 11 lat starsza, co prawda mógłbym się
tego podjąć ale ja a ona to inny format, inni ludzie, inny poziom życia. Kocham cię Anno!!!

użytkownik usunięty

Primo to jestem facetem, wiec Twój tekst trafia we mnie niczym kula w płot:P Po drugie tak się składa, że byłem w kilku krajach europejskich i w żadnym z nich (za wyjątkiem Rosji i Czech tudzież Słowacji) nie ma tak pięknych kobiet jak u nas (Słowianki rządzą). Spoko - zachwycaj się nią, zachwycaj, wszak uroda to kwestia gustu i zapewne w każdej kobiecie można znaleźć coś pięknego (choć jak słucham i patrzę na Marię Czubaszek to nachodzi mnie refleksja, że jednak mogę się mylić..). Zapewne jesteś młody i jeszcze sporo kobiet przed Tobą (albo i nie;) Ale (to po trzecie) ta fotka Anny Kendrick, któej link mi podesłałeś i która rzekomo jest bez makijażu...no wybacz stary, czy Ty w bajki wierzysz? Bo z tego co napisałeś to jasno wynika twierdząca odpowiedź:P

użytkownik usunięty

I jeszcze jedno zagniewany-młodociany - ja już szukać nie muszę:P I wyobraź sobie, że moją wybranką nie jest klon Anny Kendrick. Na szczęście, w przeciwieństwie do Ciebie, nie musiałem szukać za oceanem i bujać w obłokach:P

użytkownik usunięty

nie ma tak pieknych kobiet jak u nas w Slowacji czy Czechach?? Smieszny jestes chyba... a szukac chyba musisz bo skoro mozesz znalezc ladniejsza gdzies na ulicy czy w aglomeracjach to trzeba niezle miec... i fakt moze i bujam w oblokach ale bede zawsze wierny tej pieknej Amerykance z Portland i wiem, ze jest najpiekniejsza. A to, ze za oceanem to zaden problem, dla ciebie moze i owszem poza krajem nie ma nic, ale uwierz jest . I prosze nie komentuj tu juz bo dojdzie do glupich niepotrzebnych sporow . Nie podoba ci sie , ok wiekszosc ktora umie docenic piekna kobiete juz wie, ze tobie sie nie podoba wiec zyczymy ci powodzenia . To ze slowacja bylo naprawde glupie... a klon to juz w ogole. Ona nie bylaby z byle kim. Tyle na ten temat.

użytkownik usunięty

O jeny...Żenująca to jest, ale Twoja wypowiedź...Ale spoko - ja Ci marzeń nie zamieram odbierać, choćby nie wiem jak były infantylne i głupie. Także wszystkiego dobrego młody człowieku Ci życzę, bez ukrytych podtekstów i dwuznaczności.

Każdy czasem musi pobujać w obłokach ;) No tak się akurat pechowo trafiło, że Czechy odnalazł swój ideał za Oceanem, do tego zupełnie nieosiągalny ;) Chyba dużo osób przechodziło to w młodym wieku, niektórym zdarza się nawet w dorosłym i to jest już smutne. Podróżując po Europie muszę stwierdzić, że bardzo ładne są włoszki i chorwatki, niestety tylko jak są młode, później dzieje się z nimi coś niedobrego (w moim odczuciu). Jeśli chodzi o typ urody to rzeczywiście słowianki są nie do przebicia. Niestety Polki w moich oczach tracą coraz bardziej, coraz więcej sztuczności, która w rozsądnej ilości jest do przełknięcia, ale w nadmiarze moim zdaniem odrzuca.

Fajnie, że ktoś trafia na swój ideał, bo nie każdemu się to przytrafia :) Rozumiem, że Twoja wybranka jest Twoim ideałem :)

użytkownik usunięty
Vanillia

Nie mam nic przeciwko bujaniu w obłokach - nie lubię za to, jak to bujanie połączone jest z bezkrytycznym spojrzeniem na pewne osoby, które zakrawa wręcz na fanatyzm i bycie psychofanem. Nie będę też udawał, że w Polsce kobiety są idealne - sam mam różne doświadczenia w tym względzie i wiem, że ja również nie jestem doskonały (nie ma osoby na tym świecie, która by była ideałem jako takim, co najwyżej może być ideałem dla kogoś). Poza tym ktoś chyba przegapił w tej całej dyskusji jeden wątek - lubię Annę Kendrick, bo na ekranie sprawia bardzo miłe wrażenie, ale nie jestem fanem jej urody (choć nie twierdzę, że jest brzydka; po prostu nie jest w moim typie i nie sądzę, że jest się czym jarać, ale to, jak zaznaczyłem wyżej, sprawa jednostkowego gustu).. I proszę pamiętać o jeszcze jednym - to jak Panna Anna zachowuje się na ekranie może bardzo różnić się od tego jaką naprawdę jest osobą w życiu codziennym. Za oceanem również zdarzają się ludzie nie tylko 'biali' (czyli uposażeni w same pozytywy), ale również (a może przede wszystkim) tacy, których postrzega się w różnych odcieniach szarości. Stąd wyświechtane może nieco powiedzenie "cudze chwalicie, swego nie znacie".

Pozdrawiam i dzięki za sensowny komentarz:)

ps. Włoszki mi się właśnie nie podobały i sam byłem zaskoczony tym faktem podczas wizyty w Itali Oo. O Chorwatkach się nie wypowiem, choć w tv sprawiają wrażenie kobiet urodziwych (ale podobnie było z Włoszkami, więc póki co milczę;)

użytkownik usunięty

Ale po co komu wiedziec czy ktos jest w twoim typie czy nie, skoro nie twierdzisz ze jest i brzydka i twierdzisz ze gra dobrze to co tu wiecej komentowac? po co komu znac twoj typ i twoje zdanie ze "nie ma czym sie jarac" ? To twoje zdanie ze nie ma czym, wiekszosc tak nie twierdzi tutaj. Twoj gust i typ zostaw sobie, a ty czy jestem fanatykiem jej jest dalekie od prawdy... ja jedynie prowadze blog, ogladam z nia filmy i jestem nia zachwycony . Fanatyk pojechal by do niej,prosil o reke ot tak sobie z czapy i nie dalby jej spokoju, co skonczyloby sie dla niego zle.
Trzecia kwestia: to, ze w rzeczywistosci jest inna niz w filmie to przeciez oczywiste, aktorstwo to udawanie, dostosowywanie zachowania do danego scenariusza itd... Ale gdybys troche pogladal newsow o niej, jej wypowiedzi, poogladal wywiadow chociazby na youtube (swoich zrodel nie bede zdradzal) to mozna ja troche poznac, wiadomo, ze co innego jest ja spotkac i byc z nia, ale juz cos widac. Prosze daj juz sobie spokoj... wiem ze kazdy moze komentowac tu kiedy chce ale przestan. prosze z calego serca
pozdrawiam

użytkownik usunięty

Miałem już nie komentować, ale ciężko tego nie robić, gdy się czyta Twoje farmazony...Mam prawo do komentowania czy Ci się to podoba czy nie - od tego są te fora. Nie myślałem też, że masz monopol w tym temacie. Poza tym skoro tyle robisz wokół 4 liter Panny Anny i jeszcze nie potrafisz przyjąć faktu, że inna osoba się NIE ZACHWYCA JEJ URODĄ to jednak jasno wynika, że jesteś jej fanatykiem i prawdopodobnie masz problem. Ale to Twój problem, Twoje życie, zabawki, wycinki z gazet, ołtarzyki etc. :]
Również pozdrawiam

użytkownik usunięty

Nie jestem fanatykiem, o komentarzach ci juz wspomnialem wiec nie musisz znow tego podkreslac ze mozesz tu komentowac bo raz ze o tym wiem, a dwa ze juz ci sam to mowilem. Wspomniales juz nie raz, ze ty sie tym nie zachwycasz a robisz to wciaz, raz po raz jak np. ta odpowiedz teraz. Doskonale pojalem fakt, ze komus sie moze nie podobac i probuje ci wytlumaczyc, ze my, wiekszosc tych 57 wypowiedzi juz o tym wiemy i nie musisz nam tego mowic, a jesli dalej nie rozumiesz i masz jakis problem to pisz to do mnie na priv, bo ten post nie jest do takich prywatnych rozmow i glupot. o jakich wspominasz. Twoj komentarz o oltarzyku jest bardzo zaczepny i tak zachowalby sie frajer, nie wiesz chyba co to fanatyk . Daj sobie spokoj , jesli odpiszesz to widac ze dalej nie bedziesz rozumial. Daj sobie spokoj i zostaw w spokoju osobe, ktora nie ma swiadomosci nawet o twoim istnieniu. Z calym szacunkiem do innych tu odpowiadajacych wiem, ze omawiam z nim glupoty ale ta sytuacja mnie zmusila do tego tak wiec nie myslcie, ze jestem dziwny, ja po prostu jak wiekszosc Was ja lubie i staram sie bronic. WIEMY ZE NIE MASZ JEJ W GUSCIE.
pozdrawiam wszystkich pozostalych uzytkownikow.
czechy1996

użytkownik usunięty

Fragment Twojej wypowiedzi:
"2. To forum nie jest do tego, aby kogoś obrażać."
A tu inne fragmenty:
- "Ona nie bylaby z byle kim. " - znasz mnie aż tak dobrze, aby pisać o mnie 'byle kto'?
- "Twoj komentarz o oltarzyku jest bardzo zaczepny i tak zachowalby sie frajer" – i kto tu kogo obraża? W połączeniu z pierwszym cytatem powyżej pachnie hipokryzją, nieprawdaż?

I jeszcze jakim prawem śmiesz się wypowiadać za innych użytkowników tego forum, nawet za tych którym się Anna Kendrick bardzo podoba?? Czy widzisz, żeby zabierali głos (za wyjątkiem jednej osoby – rozjemczyni) w sprawie naszej różnicy zdań? Być może nie chcą się wtrącać, a może po prostu niektórym również nie podobają się Twoje egocentryczne wynurzenia i dlatego siedzą cicho. Poza tym obrażasz mnie a zaraz po tym mnie prosisz? Ty mnie prosisz? O co? Żebym już skończył z tym, co sam uprawiasz na tym forum?? Odbijam więc piłeczkę i PROSZĘ CIĘ – SKOŃCZ JUŻ Z TYMI ZACHWYTAMI NAD A.KENDRICK. WSZYSCY JUŻ WIEMY, ŻE JĄ KOCHASZ I ONA JEDNA NA ŚWIECIE. I ŻYJCIE DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE (JAK W BAJCE). Amen.

PS. To, że jesteś założycielem tematu nie daje Ci prawa do tego, aby mówić innym, kiedy i jak mają skończyć swoje wypowiedzi, bo Twoje musi być na wierzchu…

użytkownik usunięty
Vanillia

Vanilla - to co stwierdzilas za "nieosiagalne" wcale takie nie jest . Jest cholernie trudne, musialoby mi sie jedno marzenie spelnic zeby marzyc w ogole o spotkaniu z nia i zyciu, ale daloby sie zrobic . To czy moj plan i marzenie zyciowe sie spelni, to sie okaze za 2-3 lata. Ale idzie mi swietnie. A wyjazd do niej, zaproszenie na kolacje i jej decyzja to drugie. Tyle,ze w ciagu paru tych lat na pewno juz kogos bedzie miala, jej wiek siegnie 31 lat,wiec na pewno kogos znajdzie i musialbym jej naprawde zaimponowac i zlapac zaufanie, zeby 21 latek mial u niej szanse. Zgadzam sie , to cholernie trudne moze 5% szans, ale na pewno nie nieosiagalne. Nieosiagalne jest to, ze czlowiek nigdy nie umrze na przyklad. Dziekuje , ze mnie zrozumialas we wczesniejszej odpowiedzi i pozdrawiam.

Jezus Maria!

użytkownik usunięty

pogadaj sobie jeszcze jak skonczysz daj znac :)

użytkownik usunięty

Skończyłem:))) No chyba, że jeszcze walniesz coś elokwentnego jak tekst o frajerze albo w tych gustach - wtedy 'moderato' będzie z Tobą dyskutował;)

użytkownik usunięty

pogadaj sobie jak skończysz daj znać :)

Cud kobieta, tajemniczy uśmiech, swietnie śpiewa (2 filmy muzyczne), doskonale gra, lekko, naturalnie, bez wymuszonej pozy... będzie jeszcze o niej bardzo bardzo głośno. Doskonały warsztat, doskonały talent.

użytkownik usunięty
Unibet_78

Tak, zgadzam się :) cudowna jest.

Żart? prosze.

Po 5 latach postanowiłem znów tu zajrzeć i się rozerwać :) dobre, dobre...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones