Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

Ma laska talent do psucia postaci.Najpierw kompletnie tragiczna jako Rogue,potem spaprała Sookie. Nie twierdzę,że serialowa panna Stackhouse jest beznadziejna,jednak w porównaniu z książkowym oryginałem wypada bardzo blado.

Spitfeuer

Nareszcie jakaś pozytywna opinia na temat Anny! ;) Moim zdaniem książkowa Sookie miała w sobie zbyt wiele takiej typowo małomiasteczkowej cwaniaczkowatości momentami, która mi działała na nerwy - natomiast w wykonaniu Paquin Sookie jest bardziej dobroduszna, choć inteligentna i, jak to Stackhouse, konkretna. ;) Bardzo mi się podoba w jaki sposób Sookie ewoluuje przez cały serial, z naiwnej blondynki zmieniając się w zaradną i odważną kobietę oraz uczy się korzystać ze swojego daru i przestaje postrzegać siebie jako dziwadło jak i wpatrywać się w Billa Comptona jak w obrazek. Co do Rogue w X Menie, kreacja Anny też mnie przekonała. W ogóle, mam jakoś dużo sympatii do tej aktorki. :)

Lila_Hekate

Książkowa Sookie była małą cwaniarą, dlatego ją lubiłam. Serialowa to poczciwina i jest goofy, jak to mówią Jankesi. Wzbudza we mnie instynkt macierzyński. Taki nieopierzony kurczaczek, któremu chciałoby się wytrzeć nos i mocno przytulić do piersi.

Rouge w wykonaniu Anny nie była Szelmą, tylko spokojną, miłą, subtelną dziewczyną z sąsiedztwa, ale też ją polubiłam, bo subtelne panienki wzbudzają moją sympatię. Pewnie dlatego, że są moim przeciwieństwem :P

justareader

O proszę, ciekawe jak to jazdy ma swoje gusta. Dla mnie ona jako Rouge w pierwszym X-Men to świetny wybór. Z resztą, cała stara kadra jest nie do podrobienia. Jak widzę Sannsę to się odechciewa oglądać - Famke Janssen to była miód malina. To samo Rebecca Romjin-Stamos jako Mystique. To nowe pokolenie jest skrajnie bezpłciowe i nie mam już tej przyjemności w oglądaniu jak kiedyś. O nowym Xsavierze nawet wolę nie wspominać, brr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones