Anton Yelchin

7,5
8 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anton Yelchin
Kinoman123456789

http://www.thewrap.com/actor-anton-yelchin-dead-at-27-report/

Kinoman123456789

miał ocenę 7,4...zobaczymy jak bardzo na skutek miażdżenia samochodem poniósł mu się talent aktorski, pewnie dobiją mu do ósemki ;)

androgenius

ty jestes normalny z tym ,;)' czy słońce niedzielne przygrzało??

wielka szkoda, sypatyczny chłopak był i takich tez chłopaków grał.

Annash

Oczywiście, że normalny. Fakt podwyższania ocen na skutek zgonu jest tyleż śmieszny co powszechnie znany :)

Poza tym nie zwykłem płakać po obcych, których znam jedynie z kilku godzin przemieszczania się po ekranie.

Aktorem był niezłym, kilka dobrych ról miał, tego nie neguję. Śmieszy mnie jedynie niezbyt odległe w czasie uwielbienie wszystkich ról i nabijanie ocen ;)

androgenius

w nosi mam co kto i komu będzie nabijał bo to tylko głupi portalik do marnowania czasu ale te oczka są zwyczajnie niestosowne, nikt ci nie karze płakać ale to zwyczajnie niestosowne.

androgenius

Dzieje się tak głównie dlatego, że takie eventy jak chociażby śmierć aktora właśnie przypominają wielu ludziom o danym aktorze i jego rolach w filmach. Toteż średnia zazwyczaj skacze wyraźnie. Nie jest to natomiast związane z tym, że ktoś nagle lepiej ocenia aktora tylko dlatego że mu się zmarło. Ja sam np. po śmierci Williamsa przejrzałem jego filmografię na filmwebie i oceniłem kilka jego ról w filmach, które swego czasu widziałem - wiem, że wiele innych osób też tak robi.

Thorongil83

Zgadzam się z Tobą, jednak uwierz, że są ludzie którzy po śmierci aktora nagle uważają go za bóstwo i wyolbrzymiają jego zdolności.

gunit7

nie tylko aktora...wpisz w google 'beatyfikacja' :D

Cierpliwy_filmweb

Celna uwaga ;)

użytkownik usunięty
androgenius

dlatego ja oceniam tylko filmy i seriale a nie aktorów i twórców, dzięki temu mam czyste sumienie, mogę nie lubić 3/4 filmów z aktorem i oceniać je na 5/7 max a jego samego cenić i co mi zrobicie? ;)

androgenius

chciałam napisać to samo, ale mnie wyprzedziłeś. A tak na serio, to wielka szkoda, może nie był dobrym aktorem, ale przyjemnie ogląda się go na ekranie

androgenius

Nie bądź cyniczny, o zmarłych nie wypada tak mówić... zobaczymy. Śmierć w USA to okazja na rozbicie banku. Jackson zarobił po śmierci więcej niż przez całe życie. Na siłę dokończyli kolejny beznadziejny film po śmierci Walker, bo najważniejsze że fani przyjdą z tęsknoty na ostatni film i zarobimy miliard. To same Ledger - przypadkowa śmierć pomogła mu zdobyć Oscara, chociaż film dokończony na siłę nie odniósł sukcesu.

mates_z

jackson zarobił po śmierci więcej niż za życia? Jasne że dużo zarobiły jego płyty po śmierci, ale akurat on za życia zarabiał bardzo dużo i w sumie sporo więcej niż po. Czepiając się- jak można zarobić po śmierci? To już nie on a jego twórczość co najwyżej albo firmy na jego twórczości. Ledger gdyby nie umarł i tak należał mu się oskar za rolę Jokera to jedna z lepszych ról tamtego czasu jak nie najlepsza. Williams po śmierci nominacji nie dostał.

mates_z

pewnie sobie za te pośmiertne pieniądze kupił nową trumienke i stos bananów ,
Jak mógł zarobić jak nie żył?! zarobiła jego rodzina i firmy a nie on

budzdom93

Idąc twoim tokiem rozumowania, skoro rodzina otrzymuje pieniądze to by znaczyło, że rodzina je zarobiła... to logika godna Mr Lebowski!

mates_z

? zarobiłeś na spadek?

androgenius

Jakby to powiedzieć... nie docenisz kogoś dopóki jego nie stracisz.

P.S. W wątku o śmierci aktora te uśmiechnięte i mrugające buźki są niestosowne.

androgenius

River Phoenix ma 8,6:-)

androgenius

Wzrosła do 7,6. Może za słabo zmiażdżył go samochód, albo powinien zaćpać się lub utopić po pijaku w kałuży?

Troll_Internetowy

No chyba cos w tym jest

Kinoman123456789

Szkoda :/ pokazał się w kilku filmach po których na pewno zapadł niejednemu w pamięć i jak zwykle gdy ktoś ginie w tak młodym wieku wypada wspomnieć, że za wcześnie odszedł, miał przed sobą jeszcze sporo gry i na pewno niemałą karierę.

Kinoman123456789

Wielka szkoda, aktor zapowiadał się interesująco,rozkręcał się z filmu na film ,nawet nie zdążył zagrać jakiejś poważniejszej roli, rest in peace Anton

Kinoman123456789

Niestety, to prawda: http://www.imdb.com/news/ni59956536/?linkId=25700136

WielkiSzu

Niby dlaczego miałbym kłamać?

Kinoman123456789

Nie wiemy, Kinomanie123456789.

Kinoman123456789

Ostatnio okłamałeś mamę, więc nas też mogłeś.

Hmm młody gość, z mojego rocznika

użytkownik usunięty
Kinoman123456789

Najlepiej go chyba kojarzę z roli w "Krainie wiecznego szczęścia". W innych niezbyt mi zaimponował.

Ja natomiast z "Like crazy". Zachwycił mnie swoim talentem... A teraz... Masakra. Nigdy nie wiadomo kiedy skończy się nasz żywot :(

użytkownik usunięty
cosma

Racja, ale po co w kółko sączyć te truizmy?

Kinoman123456789

Byłem w szoku, myślałem że to jeden z tych głupich żartów na Facebooku że niby ktoś sławny zmarł... niestety nie tym razem. Przykro o tym czytać. Nie wiem jaki był w życiu prywatnym ale jego kreacja Chekova była świetna, dorównywał swojemu poprzednikowi z serialu. Teraz przy każdym seansie będzie mi się łza w oku kręcić. :(

Kinoman123456789

ehhh wielka strata, taki młody, ciekawy człowiek i aktor, wyglądał na miłego człowieka. Jeszcze jego własny samochód na własnym podwórku....szok, to się nie powinno wydarzyć :/

Kinoman123456789

Klub 27 ... :/

Kinoman123456789

Szkoda bo świetnie grał Chekov'a w Star Treku. Nie będę pisał jak to ja go nie lubiłem, bo widziałem z nim tylko 2 filmy (Star Treki), ale w tych rolach wydawał się sympatyczny i świetnie grał takiego zakręconego. Szkoda go.

użytkownik usunięty
Kinoman123456789

Szkoda, był wyrazistym aktorem chociaż kojarzył się z drugim planem w Star Trekach.

Smutne. Taki młody chłopak. Widziałam go w filmie "Do szaleństwa", ale widzę, że grał w wielu filmach, jego kariera szła w dobrym kierunku. No i ogólnie takie to dziwne, że jeszcze jakiś czas temu oglądało się film z nim, ale jeden tragiczny wypadek i go nie ma :(

Kinoman123456789

Biedny dzieciak. Gdzieś mi mignął na ekranie w kilku filmach, ale bardzo żałuję takiego młodego chłopaka. Szkoda kiedy umierają osoby, które mają całe życie przed sobą, czy są sławne czy nie. Przed 27-latkiem było całe życie, rok starszy ode mnie.

Kinoman123456789

no to skończył jak bohater filmu Alpha Dog - kurde oglądałem ten film chyba z siedem razy

Kinoman123456789

Wracam do domu i pierwsze co przeczytałam, to informacja o jego śmierci. Kurcze, już dawno nie było mi tak smutno. Oglądając Odd Thomas-pogromca zła kochałam jego role, jego styl grania i to jak dobrze oddał bohatera mojej ulubionej książki. Zawsze miałam nadzieje na kontynuacje, ekranizacje kolejnych części...

Żegnaj

agata2000

Ja też ogromnie żałuję że nie będzie kolejnych części Odd Thomas , a przynajmniej z Antonem, który świetnie zagrał, stworzył z Addison świetną parę,
bardzo przyjemnie się ich oglądało.

M1aro

Mam nadzieję, że nigdy nikt nie wpadnie na pomysł stworzenia kolejnych części z innym aktorem, bo to było by już splamienie -moim zdaniem- dobrego filmu...

agata2000

Niestety zgadzam się w 100%, a niestety dlatego że to koniec filmowego Odd Thomas, wielka szkoda :(.

Kinoman123456789

Szkoda aktora niech spoczywa w spokoju :(

Mela0203

R.I.P. :(

Kinoman123456789

Szkoda chłopaka... Miał talent aktorski i grał w coraz lepszych filmach. Pokój jego duszy :(

Kinoman123456789

R.I.P. [']

Kinoman123456789

ciekawe czy jego rodzina dostanie nagrodę Darwina??

Kinoman123456789

Mnie też jest przykro :(

Kinoman123456789

Smutna wiadomość :( Urzekł mnie pierwszy raz w nie do końca docenionym filmie "Like crazy"... Szkoda chłopaka

agata_kolacz

wrazliwoscia i urokiem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones