Ben Chaplin

Benedict John Greenwood

7,2
4 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Chaplin

nie wiem czy ktoś z was ogląda serial "Dates" w którym gra Ben Chaplin i Oona Chaplin (Talisa z Gry o Tron). Oona jest wnuczką Charliego Chaplina i czy Ben Chaplin to tylko pseudonim czy jest jakoś spokrewniony z Ooną ? ma ktoś jakieś informacje na ten temat ??

niemabatanamnie

właśnie przed chwilą obejrzałam odcinek z nimi i też mnie to zaciekawiło, więc dołączam się do pytania.

niemabatanamnie

Też mnie to zastanawia, bo wizualnie do siebie pasują zarówno jako para jak i rodzeństwo. A tak z innej beczki, czy ten serial jest jakoś zakamuflowany na filmwebie? To jeden z ciekawszych, jakie widziałam i chciałabym go sobie tu zapisać, ale nie mogę znaleźć.

theMuminki

mam ten sam problem, chciałam go dodać do ulubionych, a tu masz! z resztą dziwne, że go tutaj nie ma...

niemabatanamnie

http://www.filmweb.pl/serial/Dates-2013-691321

niemabatanamnie

Za Wikipedią: "Chaplin was born and raised in Windsor, Berkshire, the son of Cynthia (née Chaplin), a drama teacher, and Peter Greenwood, a civil engineer."
Trochę trudniej doszukać się drzewa genealogicznego Cynthii Chaplin. ;)

Pete

Można sprawdzić od drugiej strony. Charlie nie miał córki Cynthii.Więc Ben nie jest jego wnukiem. Zbieżność nazwisk.

"Był czterokrotnie żonaty:
Mildred Harris (23 października 1918 – 19 listopada 1920[2], rozwód), syn Norman (ur. 1919, zm. 3 dni po urodzeniu)
Lita Grey (26 listopada 1924 – sierpień 1927[3], rozwód), 2 synów: Charles Jr. i Sydney (zm. 3 marca 2009 w Kalifornii)
Paulette Goddard (1936 – 1942, rozwód)
Oona O'Neill, córka dramaturga Eugene O'Neilla (16 czerwca 1943 – do śmierci w 1977), 8 dzieci: aktorka Geraldine, Michael, Josephine, Jane, Eugene, Victoria (ur. 1951), Christopher i Annette-Emilie."
[żródło: wikipedia.pl]

narol

Nie ma żadnych powiązań, wyłącznie zbieżnośc nazwisk. Sprawdzałam gruntownie.

niemabatanamnie

Są dokładnie tak spokrewnieni, jak szczur z Tuskiem. Przed miliardami lat ich pra-praojcowie tego samego poranka wypełzli z oceanu i poszli na browca do portowej knajpy. Tam się w sobie zakochali... A dalej już wiadomo. Donald biega dziś po Brukseli, a szczur po mojej piwnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones