Ben FosterI

Benjamin A. Foster

7,6
18 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Foster

Jako Medivh w Warcraftcie wyglądał cudnie <3 Pasują mu dłuższe włosy.

Agness_92

żartujesz? najgorsza i najbardziej drewniana rola w całym filmie Warcraft.

p_kacper

a czy ja pisałam o jego aktorstwie?
Chociaż jako postać też mi przypasował i moim zdaniem dobrze odegrał swoja rolę. (ps. nigdy nie grałam w grę)

p_kacper

Nigdy nie grałam w Warcrafta, nigdy mnie nie interesował i poszłam na film tylko dlatego, że kolega mnie poprosił.

Po pewnym czasie oglądałam go tylko dla Medivha. Postać była napisana tak sobie, nie potrafiłam zrozumieć do końca o co chodzi, ale gra Fostera w moim odczuciu była świetna. Z kiepsko napisanej postaci, ciężko coś wyciągnąć, a wydaje mi się, że Foster wyciągnął wszystko co mógł. Nie znałam tego aktora wcześniej, ale tak mi się spodobał, że obejrzałam więcej produkcji z jego udziałem i muszę przyznać, że jest fenomenalnym aktorem

p_kacper

Foster bardzo dobrze zagrał Medivha. Był on taki jaki był w czasie pierwszej wojny. Niestety zmiana fabularna która sprawiła, że Medivha zmieniło spaczenie a nie opętanie przez Sargerasa dużo odebrała tej postaci.

Agness_92

Jezeli lubisz Bena w dlugich wlosach, to musisz koniecznie zobaczyc Hostage z Brucem Willisem. Przyzwoity film, a Ben kradnie kazda scene w ktorej sie pojawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones