Ben Kingsley

Krishna Pandit Bhanji

8,1
36 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Kingsley

Czy on rpzypadkiem nie grał w "Siedem"? Tego seryjnego mordercy, który zabijał według siedmu grzechów?

bluevelvet90

haha pewnie, że nie tam grał Kevin Spacey :P

bluevelvet90

O rany... nie to pokolenie człowieku. Nie każdy łysy to Kingsley.

JacekSzulc

"Nie każdy łysy to Kingsley" = ROTFL :)
Świetna odpowiedź, pozdrawiam serdecznie!

JacekSzulc

No i czemu tak agresywnie??

Aomori

Nie odgrzewaj niepotrzebnie tematu po 5 latach!
Już raz to pisałem w tym wątku, ale powtórzę.
Nie byłoby problemu z tym pytaniem gdyby nie fakt, że zostało zadane na forum portalu kinowego.
Wystarczy wpisać w szukaj "Siedem" a dowiesz się kto grał w tym filmie. To takie trudne?
Z powodu lenistwa zaśmiecane są fora internetowe tysiącami tych samych pytań na które można znaleźć odpowiedź samemu.

bluevelvet90

Skoro już jesteś na portalu filmowym, to może po prostu wpisz "siedem" w wyszukiwarkę, zamiast zadawać debilne pytania.
Co za leniuch, rany...!

klepacz

po prostu "inna niż wszyscy"... :-)
choć niestety nie do końca to prawda, takich jest dosyć dużo.

bluevelvet90

hehehehe rozwaliło mnie to, naprawdę, :P
ale beka....
pozdrawiam inna niż wszyscy,i nie mówie tego złośliwie
przynajmniej się dzisiaj uśmiechnąłem

użytkownik usunięty
bluevelvet90

trochę mnie dziwi wasze rozbawienie. nie wierzę, że nikt tutaj nie dostrzegł jego podobieństwa do Spacey'ego. mnie to uderzyło jak tylko go ujrzałam.

Zwróć proszę uwagę, że to pytanie zostało zadane na portalu filmowym. A tu wysztarczy wpisać w odpowiednie pole nazwę filmu
aby zobaczyć pełną obsadę lub nazwisko aktora aby zobaczyć filmy w których grał.
To wymaga tylko odrobiny własnej intencji.
Nikt tu "bluevelvet90" nie obraził i jest nadzieja, że następnym razem takiego błędu nie popełni.

Ja bym ich w życiu nie pomyliła...

bluevelvet90

Jedni cierpią na daltonizm, inni mają problem z rozpoznawaniem twarzy. Nigdy nie rozumiałam jak można mylić niektórych ludzi, ale kiedy moja koleżanka powiedziała mi, że Dougray Scott http://www.filmweb.pl/person/Dougray+Scott-2960 wygląda jak Antonio Banderas to zrozumiałam, że to choroba taka jak daltonizm ;)

Divine

Oczy i brwi. Może i nie jest tak źle z tą koleżanką...

bluevelvet90

W sumie, pomyłka dotyczy 2 znakomitych aktorów, ale i tak muszę uznać to pytanie za profanację !!!

użytkownik usunięty
bluevelvet90

Nie, to był Patrick Stewart :P

To był Kevin Spacey! Może w wyszukiwarce filmów wpisz Siedem, sprawdź i dopiero się wypowiadaj.

użytkownik usunięty
jon_bar

Najpierw sprawdź słowo "ironia" w słowniku i dopiero później się wypowiadaj.

Twoja wypowiedź nie wygląda na ironię.

użytkownik usunięty
jon_bar

To już twój problem, że wziąłeś mojego posta na poważnie.

użytkownik usunięty
jon_bar

Jęzor na końcu jest tu cenną wskazówką.

bluevelvet90

bożeeee aż żal odpisywać...

sirCharles00

Nie żal odpisywać, tylko jak człowiek pyta, to nie strój focha tylko odpowiedż kulturalnie....OMG...! Po co człowieku traciłeś czas i odpisałeś jak typowy ignorant? Człowiek śmiało zapytał a tu tyle chamskich odpowiedzi....

Aomori

Bo człowiek śmiało zapytał jak debil.

bluevelvet90

To był Kevin Spacey. Jak nie znałes tych aktoró wcześniej, to wizualnie mogłeś sie pomylić... :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones