Ben Kingsley

Krishna Pandit Bhanji

8,1
36 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Kingsley

Pytanie zawarte w temacie:)W jakiejś gazecie tak napisali,,,ale nie wierzę w to.Kto da se za to obciąć głowę?

_Tanya_

Nie, nie jest. Najlepiej przestań czytać tego typu gazety.

_Tanya_

laDIDA VIVę czyta albo lepiej Galę Napewno ją prenumeruje. Muusisz być bardzo pewna siebie. Takie ambitne komanterze!! Normalnie jakbyś zagrała w cinajmniej jednym filmie. A co do K.K. napewno lepiej byś nie zagrała np Piraci z... i wszystkie sequel-e albo duma i uprzedzenie. A jak jej nie trawisz to poprostu nie oglądaj.

Pozdrawiam
Beztalencie Too

wtc3

Aktualnie kupuję tylko TeleTydzień,a ten blef przeczytałam najprawdopodobniej w bravo(a Jimmy mój drogi nie kupuje tego szajsu dla nastolatków,ale moja popierdolona kuzynka;]),ale wydaje mi się ,że mógł być to TeleŚwiat:)Także nie gniewajcie się o tą bzdurę,bezmózgi,które piszą w tych czasopismach takie niesprawdzone informacje,nie rozumiem absolutnie ich rozumowania....podobne nazwisko od razu ojciec nie pierwszy raz spotykam się z podobnymi ,fałszywymi danymi,niedawnio przeczytałam ,że Sienna Miler to siostra Wenta:/;]Dziękuję za cierpliwość....co do Keiry wole się nie wypowiadać;)

_Tanya_

Kto to jest siostra Wenta? Czy chodzi o jakąś zakonnicę?

Winston_Wolf

wydaje mi się że bardziej jej chodziło o Bogdana Wente ;]

_Tanya_

Heh, pewnie w Bravo tak pisało :D Chociaż nie... oni tam o takich aktorach nie piszą :P

_queen__

hehe.. a to się uśmiałam.. :D on ma w nazwisku przeciez Króla, a ona Rycerza.. :P na bank nie są rodziną :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones