Ben Kingsley

Krishna Pandit Bhanji

8,1
36 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Kingsley

Nie lubię go ponieważ...

Jego kochankiem w filmie Elegia - była Penelope Cruz, którą uwielbiam. NIe przeboleję jak ona mogła z nim spędzać czas w łóżku? Po tym co zrobiła już nigdy nie będę miał ochoty pójść z nią do łóżka lecz nadal będę ją ubóstwiał...

orcinus21

Lol, jesteś prawdziwym hardkorem.

No i poważnie spodziewałeś się, że Penelope będzie dobrym kochankiem?

orcinus21

podobnie jak ty bardzo lubie penelope cruz, ale jakos nie sprawiło to ze znienawidziłam ben'a kingsley'a wrecz przeciwnie uważam ze to bardzo przystojny facet ;) poza tym aktora sie lubi za grę a nie za wiek lub inne dziwne powody

Audrina

O co ci kurwa chodzi?

tomeczek174

Ładnie się przedstawiłeś. Widzę, że prezentujesz wysoki poziom kultury. Pozazdrościć.

ps. - czekam na ripostę.

orcinus21

Penelope będzie strasznie rozpaczała, gdy sie dowie, że nie będziesz miał ochoty z nia iść do łóżka. To okropne.

orcinus21

orcinus21 o co Ci chodzi??
To bardzo dobry aktor. Dziecko wracaaj do szkoły gramatyka się kłania:)

ilka_b

Człowieku zastanów się nad sobą. Na takim forum, wsmród takich osób jak ty i tobie podobnych nie muszę panować nad gramatyką.

Jeśli już zwracasz komuś uwagę to ja zwracam tobie - naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że jest słaby. No ale ........ (specjalne wykropkowanie) sobie dopowie.

orcinus21

Zdradzę Ci, że Penelope sypiała w filmach z większą ilością facetów, była związana nawet z Tomem Cruisem (tego to musisz naprawdę nie nawidzić).

Masz dziecinny tok myślenia... Dam Ci radę, nie oglądaj filmów z Penelope, to Ci oszczędzi nerwów, będziesz mógł żyć w sferze marzeń wierząc, że ona z nikim nie sypia, czekając na tego jedynego - orcinusa 21.

faith_no_more_

orcinus21 taaa bo ty tu akurat prezentujesz najwyzszy poziom, zakladasz jakie kretynskie watki i zalisz sie jak nastolatka po przejsciach, ze Ben Kinglsey gra scene lozkowa z Penelope Cruz, po co wlasciwie zalozyles ten kretynski watek ? nastoletnia zazdrosc ci w hormonach buzuje ? juz mniej Penelopke bedziesz kochac skoro zagrala taka scene ?
normalnie zal

orcinus21

Jest takie powiedzenia "... w tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz ..." Wątpię, aby Penelope, chciała pójść z tobą do łóżka, poza tym jest mężatką. Ale jak napisałeś: " już nigdy nie będę miał ochoty pójść z nią do łóżka " znaczy, że już nie raz miałeś ochotę. To tak jak ja, chciałbym lecieć w kosmos.......... bo już raz chciałem. A z drugiej strony ciekawy jestem co na to twój lekarz ? Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones